Με εξοδόχαρτο στην Ήπειρο

Εγώ χάρηκα ιδιαίτερα που αποδείχτηκε για μια ακόμη φορά πόσο καλό κόσμο έχουμε εδώ μέσα και μιλάω φυσικά για το Δημήτρη, τον Κώστα και το Σπύρο. Το Ιανουάριο η παρέα θα είναι μεγαλύτερη σίγουρα και θα σας γνωρίσω και εγώ από κοντά! Με τον Κώστα τα έχουμε πει τόσες φορές άλλωστε και στο τηλέφωνο, θα είναι σαν να γνωριζόμαστε από παλιά.
 
Εγώ τα κρασιά τα μοιράστηκα με τον Διό για να τον μάθω να πίνει σοβαρό αλκοόλ......όλο πορτοκαλάδες μπλε, πίνει
παντα τετοια παιδες ( ακους εκει πορτοκαλα μπλε χαχαχαχαχ δωστε κανα τσιπουρο του παιδιου) :):):)
περα απο την πλακα ομως να ξερετε οτι σαν νεος σχετικα στο φορουμ εδω το κλιμα ειναι πολυ πιο ωραιο απο πολλα αλλα που εχω μπει για διαφορα θεματα ( κανω ψαροτουφεκο 24 χρονια)
η ποιοτητα ειναι σαν την μερα με την νυχτα
 
παντα τετοια παιδες ( ακους εκει πορτοκαλα μπλε χαχαχαχαχ δωστε κανα τσιπουρο του παιδιου) :):):)
περα απο την πλακα ομως να ξερετε οτι σαν νεος σχετικα στο φορουμ εδω το κλιμα ειναι πολυ πιο ωραιο απο πολλα αλλα που εχω μπει για διαφορα θεματα ( κανω ψαροτουφεκο 24 χρονια)
η ποιοτητα ειναι σαν την μερα με την νυχτα

Γίνεται πραγματικά πολύ μεγάλη προσπάθεια για να διατηρηθεί αυτή η ποιότητα που πολύ εύστοχα, παρατηρείς....
Αντιμετωπίζουμε κατά καιρούς καταστάσεις που θέλουν άλλες φορές, διακριτικούς χειρισμούς και άλλες φορές άμεσες, ορθές-κοφτές κινήσεις....Διαθέτουμε την αποφασιστικότητα να κινούμαστε σε κάθε κατεύθυνση και να προστατεύσουμε αυτό το κεκτημένο.....
Αμα γνωρίσεις από κοντά τα μέλη του φόρουμ, ανά την Ελλάδα, θα εκτιμήσεις πολύ τις ικανότητες και την ορθότητα του χαρακτήρα της μεγάλης πλειοψηφίας των συμμετεχόντων...
Μετά τη τελευταία μας επίσκεψη στη ΒΔ Ελλάδα, η άποψή μου αυτη ισχυροποιήθηκε και μου δίνει μεγαλύτερη όρεξη να προστατεύω αυτό το εγχείρημα...

όσον αφορά στον Διονύση, μετά το πετυχημένο πέρασμα από τη σόδα στη μπλε πορτοκαλάδα, δίνουμε μεγάλη μάχη να τον βάλουμε να πιεί coca cola......πού θα πάει ? θα στρώσει και αυτός...ha haaa
 
Back
Top