Μετατροπή σε τσοκ mobile

Συμφωνω μαζι σου...ειναι οντως δυσκολο να βρεθει. Επιμενω ομως οτι πολλοι ονειρευονται.
Εχει κανενας ιδεα ποσο κανει μια καινουργια καννη?
Απο περιεργεια ρωταω.
Το μόνο σίγουρο είναι πως σε συμφέρει μια αγορά ενός ολόκληρου όπλου,ενώ κομμάτι κομμάτι θα σου βγει πιο πολλά,είναι λογικό αυτό...
 
Το μόνο σίγουρο είναι πως σε συμφέρει μια αγορά ενός ολόκληρου όπλου,ενώ κομμάτι κομμάτι θα σου βγει πιο πολλά,είναι λογικό αυτό...
Σωστα αλλα θελω να φτιαξω το συγκεκριμενο 1200.
Ηταν το πρωτο μου οπλο και το τελευταιο που κυνηγησε ο πατερας μου.
 
Ολες?:oops:
Ποιος εχει κανει αντιγραφη ποιον?
H Breda έχει αντιγράψει.
Την πατέντα του συστήματος αδρανείας του Bruno Civolani κατείχε η Benelli, απ' το 1967.
Μόλις έληξε, το 2017 αν θυμάμαι καλά, αγόρασε αυτή την πατέντα η Marocchi και ξεκίνησε μια νέα περίοδο άνθησης της, εξαγοράζοντας και το εμπορικό σήμα της Breda και παράγοντας τις νέες Breda, με το κλασικό σύστημα αδρανείας με περιστροφική κεφαλή στο κλείστρο.
 
Συμφωνω μαζι σου...ειναι οντως δυσκολο να βρεθει. Επιμενω ομως οτι πολλοι ονειρευονται.
Εχει κανενας ιδεα ποσο κανει μια καινουργια καννη?
Απο περιεργεια ρωταω.
Με τσοκ για montefeltro που είχαμε ρωτήσει πριν τρία χρόνια στον Κύργια 500-550 ευρώ
 
Να ρωτήσω... αφού θέλεις κοντή κάνη γιατί πρέπει να είναι magnum πρώτον και δεύτερο γιατί να έχει τσοκ; Πάρε μια μεταχειρισμένη 71 ή 66 με 70 αρα θαλάμη και κοψτην στο μήκος που θέλεις... βγάλε και τη ριγα και θα γίνει μπιμπελό για περπατητο κυνήγι....θα παίζεις με τα φυσίγγια
 
Να ρωτήσω... αφού θέλεις κοντή κάνη γιατί πρέπει να είναι magnum πρώτον και δεύτερο γιατί να έχει τσοκ; Πάρε μια μεταχειρισμένη 71 ή 66 με 70 αρα θαλάμη και κοψτην στο μήκος που θέλεις... βγάλε και τη ριγα και θα γίνει μπιμπελό για περπατητο κυνήγι....θα παίζεις με τα φυσίγγια
Eισαι ο 2ος που μου το λεει αυτο και αρχιζω να το κοιταω ως προοπτικη.
 
Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας.
Αποκτησα γνωσεις σιγουρα για θεματα που εχω χασει επεισοδια λογω ξενιτιας.
Αποφασισα απλα αρχισω το ψαξιμο για μεταχειρισμενη ετοιμη με μομπιλ και με την υπαρχουσα καννη θα πεσει πριονι
και δοκιμες οταν θα ερθει η ωρα. Να'μαστε πρωτα καλα.

Τα σεβη μου κυριοι .RESPECT.
 
Back
Top