Μεταβίβαση οπλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυνηγετικά' που ξεκίνησε από το μέλος Bellmonte, στις 13 Ιανουαρίου 2019.

1. Bellmonte

Bellmonte

Όνομα:
    Ηλιας
    Παιδιά για αγορά όπλου από ιδιώτη ο οποίος είναι σε άλλη πολη:
    Υπευθ δήλωση πωλητη
    Άδεια οπλοκατοχης
    Τα παραπάνω μου τα στέλνει μαζί με το όπλο με κουριερ κ πάω εγώ στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής κ φτιάχνω τα χαρτιά μαζί με παράβολα, φώτο, αφού πρώτα έχω κάνει την αίτηση αγοράς. Ερώτημα.... Πρέπει να έρθει κ ο πωλητής στο αστυν τμήμα της περιοχής μου?

2. kostas53

kostas53

Όνομα:
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    Ο αγοραστής: 2 παράβολα από 3 ευρώ το κάθε ένα( για αγορά όπλου και για οπλοκατοχής), 2 πρόσφατες φώτο και γιατρό για αίτηση αγορας στην αστυνομία .

Του την στελνεις την υπογράφει στην αστυνομία της περιοχής του και σου την στελνει πίσω μαζί με το όπλο και άδεια οπλοκατοχής πας αστυνομία της περιοχής σου την υπογράφεις κ εσύ και περνεις καινούργια άδεια οπλοκατοχής στο όνομα σου.

Last edited: 13 Ιανουαρίου 2019
    outlander, Manos and Μάκης like this.
  3. Bellmonte

Bellmonte

Όνομα:
    Ηλιας
    Του στέλνω την αίτηση αγοράς , α μάλιστα, εδώ είναι η λεπτομέρεια, ευχαριστώ πολυ

woodman and kostas53 like this.
  4. νομιζω η αδεια ειναι σε 4 χαρτια...παλια, κρατουσε ενα χαρτι ο πωλητης, και το εδινε στο τμημα του να ξε γραφτει απο αυτον το οπλο...σου εστελνε τα αλλα3 χαρτια...τωρα αυτο ισως γινεται υπηρεσιακα...ας ρωτησει..

5. chevy z71

chevy z71

Περιοχή:
    Μαρκόπουλο
    Όνομα:
    Aρης
    3 χαρτιά

Μοιραστείτε τη σελίδα

Νέες Δημοσιεύσεις