Μάλλινη τάπα

Ρε μην λέτε ότι θέλετε γιατί η τέκνα είναι ο βασιλιάς την έχω ακούσει από πόλους αυτή τη μαλακια εγώ τη γεμηζω 15 χρόνια ποτέ δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο
Τεο στα 34 πάει μόνοβολο φίλε η Τεκνατζου. Συνήθως η λάθος παρτίδα όπως το λέμε είναι το λεγόμενο στην λαϊκή γλώσσα κλαμπανισμα
 
Τα λοτ του 2013 είχαν θέμα μετά πρέπει να την έστρωσαν. Ακόμα και στο εικοσαρι δύσκολα καιγόταν. Ξανά πήρα φέτος και είμαι σε φάση δοκιμών προς το παρών μια χαρά είναι. Δυνατή πολύ δυνατή.
 
Τεο στα 34 πάει μόνοβολο φίλε η Τεκνατζου. Συνήθως η λάθος παρτίδα όπως το λέμε είναι το λεγόμενο στην λαϊκή γλώσσα κλαμπανισμα
Πεστα ρε φίλε γιατί θα μας τρελάνουν θα βγάλουν και την τέκνα άχρηστη που στην Αμερική παρόλο που έχουν τα πάντα την ψάχνουν σαν τρελοι
 
Direct 32γρ s4-34γρ Α1 vectan
Απορώ με τι σκεπτικό βάζει την S4 στο 32 και την vectan στο 34 σε τουφέκια σε λαγο με 5 αρι τα σκάγια πέσαν στα πόδια μου και το φυσεκι σχεδόν δεν έβγαλε ήχο από τότε έκοψα και το καφέ και όλα του
 
Επεσες σε ελλατωματικο φυσιγγι..κριμα που χαθηκε ο αυτιας με αυτον τον τροπο..παντως διασπορας αυτου του τυπου δεν θα εβαζα με τιποτα στο λαγο..
Δικιο εχεις να σταματησεις ολα τα lambro αλλα αυτο μπορει να συμβει κυριολεκτικα παντου..
 
Επεσες σε ελλατωματικο φυσιγγι..κριμα που χαθηκε ο αυτιας με αυτον τον τροπο..παντως διασπορας αυτου του τυπου δεν θα εβαζα με τιποτα στο λαγο..
Δικιο εχεις να σταματησεις ολα τα lambro αλλα αυτο μπορει να συμβει κυριολεκτικα παντου..
Ελλατωματικο σε τόσο μεγάλη εταιρεία δε δέχομαι. Το φυσίγγι έκανε για εκεί αφού εκεί παίζω στα 5 μέτρα χωριs περιθώριο ούτε για δεύτερη ούτε για σωστή επωμιση καλά καλά αυτό που με χάλασε ήταν ότι ο λαοs αυτόs ήταν τεραs για τα δικά μαs δεδομένα αντε να έχω σκοτώσει αλλούs 2 τέτοιουs. Oσο για τα lambro η πλήρηs κατρακύλα το καφέ το επεζα πάνω από 15 χρόνια στο λαγο αφού χαριζα τα Αμερικανικά και έπαιζα αυτό αλλά πάει και αυτό
 
Ελλατωματικο σε τόσο μεγάλη εταιρεία δε δέχομαι. Το φυσίγγι έκανε για εκεί αφού εκεί παίζω στα 5 μέτρα χωριs περιθώριο ούτε για δεύτερη ούτε για σωστή επωμιση καλά καλά αυτό που με χάλασε ήταν ότι ο λαοs αυτόs ήταν τεραs για τα δικά μαs δεδομένα αντε να έχω σκοτώσει αλλούs 2 τέτοιουs. Oσο για τα lambro η πλήρηs κατρακύλα το καφέ το επεζα πάνω από 15 χρόνια στο λαγο αφού χαριζα τα Αμερικανικά και έπαιζα αυτό αλλά πάει και αυτό
Τώρα τη φυσίγγι ρίχνεις Νικόλα;
 
Άκου λέει δεν καιγόταν, δεν έβγαζε δύναμη ή Αο είναι πιο δυνατή κλπ κλπ. Όλοι οι αντιεροπορικοι πύραυλοι του Τραμπ τι πυρίτιδα έχουν ρε Τεο;;;
Φιλε για τους πυραυλους δεν ξερω αλλα κατι 45αρες που ανοιξα και εριξα ειχαν τεκνα μεσα και μαμουσαν..το κοβαν το παλουκι που κραταγε τον στοχο σαν πρασο
 
Last edited:
Απορώ με τι σκεπτικό βάζει την S4 στο 32 και την vectan στο 34 σε τουφέκια σε λαγο με 5 αρι τα σκάγια πέσαν στα πόδια μου και το φυσεκι σχεδόν δεν έβγαλε ήχο από τότε έκοψα και το καφέ και όλα του
Φίλε δεν είχα παρακολουθήσει την αλλαγή της πυρίτιδας στα 34 . Που θα πάει όμως θα τα μάθω πάλι τα νέα έργα. Μόνο εμπορικα είπαμε
 
Back
Top