Μαγκάλια και Σούβλες

στο φαι ναιιιι να ητανε και στο κυνηγι .sarcastic. αυτος ειναι η αιτια που ανεβασα χοληστερινηηη:(

Μην διαμαρτύρεσαι Σάκη, πάρε τα σκυλάκια σου και πήγαινε να τα κάψεις όλα. Και στην επιστροφή ξανά για ψήσιμο .sarcastic.
 
Λίγα κοτοσουβλάκια.
Και λίγο κατσικάκι.
Να περνάμε καλά όπως και να το κάνουμε.View attachment 15259View attachment 15260View attachment 15261
Φίλε Κουρτσχαράς 995 όσο μπορείς να αποφεύγεις τις μπρικέτες στο ψήσιμο. Παρόλο που κρατάνε περισσότερο, όλοι λένε ότι η σύνθεσή τους δεν είναι ότι καλύτερο.
 
Φίλε Κουρτσχαράς 995 όσο μπορείς να αποφεύγεις τις μπρικέτες στο ψήσιμο. Παρόλο που κρατάνε περισσότερο, όλοι λένε ότι η σύνθεσή τους δεν είναι ότι καλύτερο.
εγω φιλε βασιλη λεω να αποφευγη το ψησιμο.think. και οχι της μπρικετες.sarcastic. αντε γιατι τωρα τελευτεα μας εχη σαλεψηηη με τα μαγκαλιατουυυυ,,αλη τα τρωνε και αλη εχουνε χοληστερινη.hair.
 
Σήμερα το μενού είχε ψήσιμο bbq2
Ξεκινήσαμε με λουκάνικο χωριάτικο για μεζέ

Στην συνέχεια το μενού είχε χοιρινά καλαμάκια ή σουβλάκια ( δεν θέλω παρεξηγήσεις μεταξύ νότιων & βόρειων .sarcastic..sarcastic.)

Και λίγο κοτοπουλακι για να μην χαλάσουμε την δίαιτα .very funny.

Απαραίτητο συνοδευτικό το ψητό ψωμί !

Και αφού φάγαμε καλά και ήπιαμε κάμποσες παγωμένες μπύρες beerβρηκαμε μία ωραία δροσιά και το ρίξαμε στην ξάπλα !!!
 
Σήμερα το μενού είχε ψήσιμο bbq2
Ξεκινήσαμε με λουκάνικο χωριάτικο για μεζέ

Στην συνέχεια το μενού είχε χοιρινά καλαμάκια ή σουβλάκια ( δεν θέλω παρεξηγήσεις μεταξύ νότιων & βόρειων .sarcastic..sarcastic.)

Και λίγο κοτοπουλακι για να μην χαλάσουμε την δίαιτα .very funny.

Απαραίτητο συνοδευτικό το ψητό ψωμί !

Και αφού φάγαμε καλά και ήπιαμε κάμποσες παγωμένες μπύρες beerβρηκαμε μία ωραία δροσιά και το ρίξαμε στην ξάπλα !!!
και εση φιλε γιωργο λαικ δεν ξαναπερνηςςςςς .hair. .hair.
 
Back
Top