Μαγκάλια και Σούβλες

Κοντοσούβλι προβατίνα δεν έχουμε
αλλά και με το γρν θα βολευτουμε .yel. .my man.
Μόλις ξεκίνησε τις γυροβολιες και λογικά μέχρι τις 21.00 θα είμαστε κομπλέ :D:D

View attachment 18633
Τι ωραίο εργαλείο είναι αυτό; Ιδιοκατασκευή;
 
Τι ωραίο εργαλείο είναι αυτό; Ιδιοκατασκευή;
Ωραία πατέντα!!! Κάνε μας παρουσίαση.

Το εχω τρια χρονια και ψηνει τα παντα απο κοντοσουβλι ολοκληρο κοτοπουλο μεχρι και μπουτακι αρνιου κατσικιου εχω ψησει
Δεν βγαζει καπνο την ωρα του ψησιματος γιατι το λιπος πεφτει επανω στην σκαφι και με το νερο που βαζεις μεσα ειναι κομπλε
Απλα θελει δυνατη φωτια στο τζακι και υπολογιζεις γυρω 3,5-4 ωρες μεχρι να ψηθει το κρεας
Βεβαια μπορει να αφαιρεσεις το σκαφακι και να ψησεις κατευθειαν με θρακα αρκει να βαλεις στηριγματα στην σουβλα ;)
Τιμη γυρω στα 50 ευρω
 

Το εχω τρια χρονια και ψηνει τα παντα απο κοντοσουβλι ολοκληρο κοτοπουλο μεχρι και μπουτακι αρνιου κατσικιου εχω ψησει
Δεν βγαζει καπνο την ωρα του ψησιματος γιατι το λιπος πεφτει επανω στην σκαφι και με το νερο που βαζεις μεσα ειναι κομπλε
Απλα θελει δυνατη φωτια στο τζακι και υπολογιζεις γυρω 3,5-4 ωρες μεχρι να ψηθει το κρεας
Βεβαια μπορει να αφαιρεσεις το σκαφακι και να ψησεις κατευθειαν με θρακα αρκει να βαλεις στηριγματα στην σουβλα ;)
Τιμη γυρω στα 50 ευρω
Ολικο μηκος Πατριδα?
 
Μπομπα ειναι,ποσα κιλα ψοφιμι παιρνει επανω?
Αν ειναι απο χασαπη υπολογισε γυρω στα τρια εως τεσσερα το πολυ γιατι μετα ζοριζεται το μηχανακι της σουβλας
Αν ειναι απο τα lidl βαλε γυρω στα οχτω γιατι τα αλλα τρια θα ειναι τρομπαρισμενα τουτεστιν αερας κοπανιστος hippo
 

Το εχω τρια χρονια και ψηνει τα παντα απο κοντοσουβλι ολοκληρο κοτοπουλο μεχρι και μπουτακι αρνιου κατσικιου εχω ψησει
Δεν βγαζει καπνο την ωρα του ψησιματος γιατι το λιπος πεφτει επανω στην σκαφι και με το νερο που βαζεις μεσα ειναι κομπλε
Απλα θελει δυνατη φωτια στο τζακι και υπολογιζεις γυρω 3,5-4 ωρες μεχρι να ψηθει το κρεας
Βεβαια μπορει να αφαιρεσεις το σκαφακι και να ψησεις κατευθειαν με θρακα αρκει να βαλεις στηριγματα στην σουβλα ;)
Τιμη γυρω στα 50 ευρω
Την έχω και εγώ ~3 χρόνια. Μια χαρά.
 
Αυτα ειναι γουστα ;)

Αυτα ειναι γουστα ;)

Ποπο φιλε κορονοιο με γαστρεντεριτιδα να εχεις αυτος σου ανοιγει την ωρεξη γνησιος καλοφαγας και τι δε κανει απο βραστο στη χυτρα τανκς που εχει μεχρι στρουθοκαμηλο
 
Ποπο φιλε κορονοιο με γαστρεντεριτιδα να εχεις αυτος σου ανοιγει την ωρεξη γνησιος καλοφαγας και τι δε κανει απο βραστο στη χυτρα τανκς που εχει μεχρι στρουθοκαμηλο
Ειναι και δυνατο μαχαιρι και ποτηρι
Σε καθε βιντεο την αδειαζει την κανατα
Αλλα το τοπιο στο βιντεο ειναι ονειρο ζωης
 
Back
Top