Μαγκάλια και Σούβλες

Κι εγω Τασο. Ολη την εβδομαδα προσπαθω να μην τρωω κρεας γιατι το ΣΚ δεν κανω και υγιεινη διατροφη, αλλα αυτη την coca cola γ@@@@@τα. Εαν την δω στο ψυγειο δεν υπαρχει περιπτωση να μην πιω και ειναι οτι χειροτερο.
Καλά το σαββατοκύριακο μας παίρνει και μας σηκώνει. Κόψτε την κόλα παιδιά. 7 χρόνια έχω να πιω. Σοδιτσα! Έχει και με γεύσεις τώρα χωρίς ζάχαρη!
 
Εσυ καλυτερα να τρως μια κουταλιά
μέλι κάθε πρωι.... .yelling.
Μισό κιλό την εβδομαδα Τάσο για πλάκα! Μπορεί και παραπάνω. Ζάχαρη όσο πιο λίγη γίνεται. Καφέ εννοείται σκέτο παντού και πάντα. Το ρημάδι το κρεας τα τυροκομικά και το ψωμί όμως είναι η αχίλλειος πτέρνα μου! Ειδικά το κρεας...
 
Μισό κιλό την εβδομαδα Τάσο για πλάκα! Μπορεί και παραπάνω. Ζάχαρη όσο πιο λίγη γίνεται. Καφέ εννοείται σκέτο παντού και πάντα. Το ρημάδι το κρεας τα τυροκομικά και το ψωμί όμως είναι η αχίλλειος πτέρνα μου! Ειδικά το κρεας...
δεν βλεπω αχιλλειο πτερνα καπου
Ισα ισα το αναποδο
Μονο στο ψωμι διαφωνω
 
Κι εγω βασιλη, με φασολακια την εβγαλα σημερα ( 2η μερα).hair.
Και εγω γιαχνί.....
Αποτοξίνωση Φίλιππα.....
Αλλα χτες είχα μακαρόνια με κιμά κ ήπια κ μισό λίτρο κοκα κολα.... χαχαχαχαχα
Φάβα σήμερα , φασολάκια (μπλιαχ) χθες και παλαμίδες λαδολέμονο αύριο...
Χαχαχαχαχα ...μας έφαγε η νηστεία της Τετάρτης (παραδοσιακές νοικοκυρές ) ... και εγώ αγκινάρες αλλά πολίτα !!!
 
Καλό κάνει κακό όχι. Δεν γίνεται να τρώμε κοψίδια κάθε μέρα όσο και να το θέλουμε!!!!
Σωστός, ... εκτός από τα θέματα υγείας, αν έχει κάθε μέρα κοψίδια χάνεται και η αξία τους!
(κάνε λίγο κράτει να τα ευχαριστιέσαι καλύτερα :) )
 
Σωστός, ... εκτός από τα θέματα υγείας, αν έχει κάθε μέρα κοψίδια χάνεται και η αξία τους!
(κάνε λίγο κράτει να τα ευχαριστιέσαι καλύτερα :) )
Έτσι είναι! Αν και πτυχιούχος Θεολογίας με την θρησκεία δεν με λες και πολύ ζεστό. Αλλά δεν υπάρχει νηστεία που να μην την τηρήσω. Ας πούμε το γρουνακι τα Χριστούγεννα είναι πολύ πιο λαχταριστό αν έχεις 40 μέρες να το γευθεις!
 
.very funny.Αμα είχε τέτοια συνταγή θα έγραφε κάθε μέρα για τον εαυτό του.sarcastic.Κοντευει να μην βλέπει τους ασθενείς στα 2 μέτρα από την τύφλωση.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Μην πειραζεις τον ιατρό....
Αχρειαστος να είναι μπορεί κάποτε να καταφέρει να μας κάνει καλά.....
Πράγμα δυσκολο, αλλά λέμε........

Χαχαχαχαχα ...μας έφαγε η νηστεία της Τετάρτης (παραδοσιακές νοικοκυρές ) ... και εγώ αγκινάρες αλλά πολίτα !!!
Αν ειχε κ κουκιά μέσα, not bad.......

Έτσι είναι! Αν και πτυχιούχος Θεολογίας με την θρησκεία δεν με λες και πολύ ζεστό. Αλλά δεν υπάρχει νηστεία που να μην την τηρήσω. Ας πούμε το γρουνακι τα Χριστούγεννα είναι πολύ πιο λαχταριστό αν έχεις 40 μέρες να το γευθεις!

Ηξερα έναν που πεθανε σε ηλικία 94χρ..
Κάθε Σαββατοκυριακο από φαΐ δεν έτρωγε τίποτα.... Μόνο νερό....
Υποστήριζε ότι αυτό ήταν το μυστικό για την καλή υγεία που ειχε.....
 
Μην πειραζεις τον ιατρό....
Αχρειαστος να είναι μπορεί κάποτε να καταφέρει να μας κάνει καλά.....
Πράγμα δυσκολο, αλλά λέμε........


Αν ειχε κ κουκιά μέσα, not bad.......



Ηξερα έναν που πεθανε σε ηλικία 94χρ..
Κάθε Σαββατοκυριακο από φαΐ δεν έτρωγε τίποτα.... Μόνο νερό....
Υποστήριζε ότι αυτό ήταν το μυστικό για την καλή υγεία που ειχε.....
Μπορείς να ξεκωλιαστεις το Σαββατοκύριακο και να ρεγουλαρεις τις καθημερινές... Σ/Κ σημαίνει μασαμπουκα!!!
 
Back
Top