Μαγκάλια και Σούβλες

Επειδή είχα ρωτήσει εδώ πριν λίγο καιρό για μια ψησταριά υγραερίου της weber , κοιτάξτε να δείτε τι έγινε . Την παρήγγειλα από τον Κωτσόβολο επειδή είχε τη χαμηλότερη τιμή στην αγορά και έβαζε και τις περισσότερες άτοκες δόσεις . Τη φέρνουν την πρώτη φορά και ήταν χτυπημένο το καπάκι της , την επιστρέφω και τη δεύτερη φορά φέρνουν μία που είχαν στραβώσει τα πόδια της και δεν μπορούσε να σταθεί όρθια ! Πως κάνετε έτσι μου λένε έχει χρειαστεί να πάμε και τρίτη , αλλά και τέταρτη φορά για να πετύχουμε τη σωστή .ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !! Τελικά ακύρωσα την παραγγελία , πράγμα όχι και τόσο απλό αν έχεις χρεώσει πιστωτική κάρτα , και την αγόρασα από την KYSO ακριβότερη μεν και με λιγότερες δόσεις , αλλά τουλάχιστον αυτοί την πέτυχαν με την πρώτη !
Ο Κυριακόπουλος (KYSO) είναι ο αντιπρόσωπος της Weber, είχα πάρει πριν μια δεκαετία μία Genesis πακέτο με άλλες δύο ίδιες για δύο φίλους για να πετύχουμε τιμή
 
Να φύγει από τον καταψύκτη ο περσινός για να παίρνει άλλος σειρά....
View attachment 53406
Υγεία να έχουμε και με το καλό η καινούργια έναρξη!!!!
Εχουν μεινει μονο μερικες φασσες ακομη απο περσυ
Ελπιζω να μην κανουν καψονι στις νεες αν ερθουν .sarcastic.

Στην ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ αδερφε καλα να περασετε.love..shake hands.
 
Εχουν μεινει μονο μερικες φασσες ακομη απο περσυ
Ελπιζω να μην κανουν καψονι στις νεες αν ερθουν .sarcastic.

Στην ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ αδερφε καλα να περασετε.love..shake hands.
Έχω κι εγώ κάτι αγριοπερίστερα και μπεκάτσες ακόμα....αλλά μέχρι τις 20 του μήνα θα φύγουν.
Κάποιοι το θεωρούν γρουσουζιά για την επόμενη σεζόν να μην έχεις φάει τα θηράματα της περσινής χρονιάς...
Έτσι και εγώ μέρες που είναι λέω να τα φάμε και να πιούμε καμία μπυριτσα δροσερή....
Καλά να περάσετε αυτές τις μέρες!!!
 
Έχω κι εγώ κάτι αγριοπερίστερα και μπεκάτσες ακόμα....αλλά μέχρι τις 20 του μήνα θα φύγουν.
Κάποιοι το θεωρούν γρουσουζιά για την επόμενη σεζόν να μην έχεις φάει τα θηράματα της περσινής χρονιάς...
Έτσι και εγώ μέρες που είναι λέω να τα φάμε και να πιούμε καμία μπυριτσα δροσερή....
Καλά να περάσετε αυτές τις μέρες!!!
Απο περσυ που δεν εφυγαν ολα και ηταν η χειροτερη μου χρονια το θεωρω και εγω!
.big smile.
 
Έχω κι εγώ κάτι αγριοπερίστερα και μπεκάτσες ακόμα....αλλά μέχρι τις 20 του μήνα θα φύγουν.
Κάποιοι το θεωρούν γρουσουζιά για την επόμενη σεζόν να μην έχεις φάει τα θηράματα της περσινής χρονιάς...
Έτσι και εγώ μέρες που είναι λέω να τα φάμε και να πιούμε καμία μπυριτσα δροσερή....
Καλά να περάσετε αυτές τις μέρες!!!
Και άργησες!
 
Εμεν
Ο πατέρας μου θέλει να φεύγουν σχετικά γρήγορα μετά το πέρας της λήξης, ειδικά αν πιάσουν οι ζέστες δεν θέλει καθόλου...
Εμενα το προβλημα ειναι οτι το κυνηγι θελω να το τρωω με κυνηγετικη παρεα
Τρωμε με την οικογενεια αρκετο αλλα θελω και την φαση 3-4 ατομα ψησιμο πιατο διπλα απ την ψησταρια και τσουγκρισμα με κυνηγετικη κουβεντα
Οποταν αφηνω παντα κατι πισω για τετοια περισταση
Και με την μαλακια τον κορονοιο εκοψε αρκετα αυτη η φαση
Φετος Δοξα Τον Θεο εμειναν μονο λιγες φασσες ,θα γινουν και αυτες να ερθουν τα επομενα
 
Back
Top