Μαγκάλια και Σούβλες

Βασίλη για μην κοπανισω και δεύτερο πιάτο λένε ότι παχαινει .very shoked.
Πες την αλήθεια κάθε φορά που βλέπεις στις νέες δημοσιεύσεις ότι υπάρχει νέο μήνυμα σε αυτό το θέμα, σου σηκώνεται η τρίχα και λες ω ρε μάνα μου τι θα δω πάλι! bbq2
 
Πες την αλήθεια κάθε φορά που βλέπεις στις νέες δημοσιεύσεις ότι υπάρχει νέο μήνυμα σε αυτό το θέμα, σου σηκώνεται η τρίχα και λες ω ρε μάνα μου τι θα δω πάλι! bbq2
Έγω έχω αρκετά ένσημα στο ποστ κοντεύω για σύνταξη οπότε .... ;)
Εσένα δεν σε βλέπω ενεργό για βάλε μπροστά το μαγκάλι γιατί μου φαίνεται φύτρωσε βλαστάρια :p
 
Ρεπο δε πηρα, αλλά μιας και σχόλασα νωρίς και ο πατερας δε κρατιέται την πεταξα στη σχάρα.....
Αυτό λέγεται αιφνιδιασμός αντιπάλου .big smile.
Παίξτε μπάλα δυνατά φίλε και ευχαριστηθείτε το!
Aν γινόταν η κάθοδος των μυρίων σιαγόνων οι ακρίδες του Φαραώ θα έμοιαζαν πως έκαναν δίαιτα μπροστα τους...
 
Έγω έχω αρκετά ένσημα στο ποστ κοντεύω για σύνταξη οπότε .... ;)
Εσένα δεν σε βλέπω ενεργό για βάλε μπροστά το μαγκάλι γιατί μου φαίνεται φύτρωσε βλαστάρια :p
Έτσι και βάλω φωτιά εδώ θα μου φέρουν την πυροσβεστική .hair.
 
Ερχομαιιιιιι
Φερνω το γαλα και ασε μου εμενα αυτο Γιωργαρε
Εισαι στον ογκο θες αναπτυξηηη
.shake hands.
παιδες μου χει στριψει
Ακομη λιγο να μπορεσουμε να νγουμε κανονικα εκαπιδευτικα να δουμε καμια φερμα
Μονο φερμες σκεφτομαιιιι και κυνηγια
Παω να δω που ειναι το οπλο μεχρι να αναψεις τα καρβουνα Γιωργαρε
Να κανουμε και καμια επομιση μην κανουν κατω τα πουλια και τους το ριξω αντι να κανω μπαμ.sarcastic.
 
Έχουμε πανηγύρι σήμερα στο χωριο. Μπορεί να μην έχει τζερτζελο στα μαγαζιά και τις πλατείες αλλά στην αυλή κάτι θα κανουμε.... 13,500 ο κύριος που φέρνει ήδη γυρω!!!View attachment 28344
Ο ρε περιποιημενο πιο χωριο εισαι ?
 
Back
Top