Μαγκάλια και Σούβλες

Εγώ έψησα μανιτάρια με μπόλικο λεμόνι σήμερα. Έριξα και αλατοπίπερο και έγιναν πολύ ωραία! Έχω να ψησω στα κάρβουνα αρκετό καιρό γαμωτο και μάλλον θα αργήσει ακόμα αυτή η ώρα.
Αφού σου είπα ρε Bill βάλε μπροστά τα μαγγαλια να δουν οι Κοκκινολαιμιδες τι εστί Ελλάδα :p :p fgrfgr
Το μόνο σίγουρο είναι ότι θά σου φέρουν την Πυροσβεστική μόλις δουν το ντουμάνι
όπως έκαναν σε φίλο που πήγε να δει την κόρη του στο London και έβαλε να ψήσει ζυγουρι στην αυλή .sarcastic..sarcastic.
Μιλάμε μπιτ αφύσικες οι Λορδεζες λουγκρες
αρέσκονται μόνο στα λουκάνικα με νεύρο .big smile..big smile.
 
Αφού σου είπα ρε Bill βάλε μπροστά τα μαγγαλια να δουν οι Κοκκινολαιμιδες τι εστί Ελλάδα :p :p fgrfgr
Το μόνο σίγουρο είναι ότι θά σου φέρουν την Πυροσβεστική μόλις δουν το ντουμάνι
όπως έκαναν σε φίλο που πήγε να δει την κόρη του στο London και έβαλε να ψήσει ζυγουρι στην αυλή .sarcastic..sarcastic.
Μιλάμε μπιτ αφύσικες οι Λορδεζες λουγκρες
αρέσκονται μόνο στα λουκάνικα με νεύρο .big smile..big smile.
Πατριδα εκει ειναι ζαρκαδοκωλοι να ξερεις .sarcastic.
Κοκκινομαγουλάδες είναι παλικάρια .yelling.
 
Αυτά τα παιδάκια σε ταβέρνα στην Πεντέλη ( βρέθηκα καλεσμένος από φιλικό ζευγάρι )
ζυγιστηκαν για μισό κιλό σύμφωνα με τα λόγια του σερβιτόρου και στην συνέχεια από την κόρη του ιδιοκτήτη της ταβέρνας
και χρεώθηκαν 16 ευρώ αφού το κιλό στο κατάλογο στοιχίζει 32 ευρωπαϊκά
Πραγματικά κάποιοι δεν θέλουν να βάλουν μυαλό αλλά το μόνο σίγουρο είναι το λουκέτο γιαυτους είναι προ των πυλών
 
Καλύτερα να τρώμε μοσχαρίσιο φιλέτο
22 και αρνίσια ,δεν υπάρχει εδω Νίκο. Τωρα με την ανάπτυξη και τις αυξήσεις 20 εφτασε η προβατίνα . .sarcastic.
Ναι για προβατίνα το σκεφτόμουν

Εστιατόριο έχω... Ντόπιο αρνί ΑΑ 8 άντε 9 ευρώ το κιλό βρίσκεις τρείς φορές πάνω να καλύψεις έξοδα και να βγάλεις κέρδος μας κάνει 24 το κιλό μέχρι το 30 έχει απόσταση
 
Καλύτερα να τρώμε μοσχαρίσιο φιλέτο

Ναι για προβατίνα το σκεφτόμουν

Εστιατόριο έχω... Ντόπιο αρνί ΑΑ 8 άντε 9 ευρώ το κιλό βρίσκεις τρείς φορές πάνω να καλύψεις έξοδα και να βγάλεις κέρδος μας κάνει 24 το κιλό μέχρι το 30 έχει απόσταση
Νίκο δεν είναι τυχαίο ότι το συγκεκριμένο μαγαζί από τις 14.00 έως τις 16.00 που καθίσαμε
είχε μόνο 6 τραπέζια κουβερ και μιλάμε για Κυριακή που ο κόσμος ας το πούμε βγαίνει για μια τσάρκα
Εγώ βέβαια ενημέρωσα την παρέα ότι θα φάμε φόλα
αλλά επεμεναν ότι ήταν κάτι το ξεχωριστό αφού είχαν ξαναπάει στο συγκεκριμένο μαγαζι
 
η επισκεψη στο δελτα κατεληξε σε καπνομαγγαλιοψητοκατασταση
IMGP0028.jpg
 
Back
Top