Λύκος



Εγώ αν έβλεπα να καλπάζουν έτσι πάνω μου θα μου είχαν κοπεί τα πόδια!

Απλά δείτε αυτός που σας είπα ότι σε περίπτωση ορμηξουν σε άνθρωπο δεν έχει ελπίδα , αν ήθελαν ενέδρα να του κάνουν του ανθρώπου θα τον είχαν φάει σε λίγη ώρα!

Σκεφτείτε να σας προσεγγίζουν 3-4 μαζί ποιόν να ρίξεις πρώτο! Πανέξυπνα ζώα
 


Εγώ αν έβλεπα να καλπάζουν έτσι πάνω μου θα μου είχαν κοπεί τα πόδια!

Απλά δείτε αυτός που σας είπα ότι σε περίπτωση ορμηξουν σε άνθρωπο δεν έχει ελπίδα , αν ήθελαν ενέδρα να του κάνουν του ανθρώπου θα τον είχαν φάει σε λίγη ώρα!

Σκεφτείτε να σας προσεγγίζουν 3-4 μαζί ποιόν να ρίξεις πρώτο! Πανέξυπνα ζώα

Ψυχραιμία πάντως ο τύπος μέχρι και βίντεο τραβάει.
 
Ψυχραιμία πάντως ο τύπος μέχρι και βίντεο τραβάει.
Δεν ξέρω αν είναι ελληνικό το βίντεο , πάντως ο τύπος λες και δεν συμβαίνει τίποτα ούτε βήμα δεν έκανε και κοιτούσε το κινητό η την κάμερα μην χαθεί η λήψη!
 


Εγώ αν έβλεπα να καλπάζουν έτσι πάνω μου θα μου είχαν κοπεί τα πόδια!

Απλά δείτε αυτός που σας είπα ότι σε περίπτωση ορμηξουν σε άνθρωπο δεν έχει ελπίδα , αν ήθελαν ενέδρα να του κάνουν του ανθρώπου θα τον είχαν φάει σε λίγη ώρα!

Σκεφτείτε να σας προσεγγίζουν 3-4 μαζί ποιόν να ρίξεις πρώτο! Πανέξυπνα ζώα
Για Ρώσσο αναφέρει το Ihunt.Αν κρίνω από την ψύχραιμη αντίδραση μάλλον ο Πούτιν θα ήταν .yel. .
Έχει ξεφύγει η κατάσταση δυστυχώς. Λάρισα πέτυχα έναν μέσα στον κάμπο μέρα μεσημέρι. Και άλλες φορές έχω δει, αλλά ποτέ τόσο χαμηλά.
Δεν ξέρω που θα φτάσει όλο αυτό και τι θα γίνει σε κάποια χρόνια αν συνεχίσει με τέτοιους ρυθμούς η εξάπλωση τους.Στο άλλο χωριό στη βδ Μακεδονία τα ίδια και χειρότερα με τις αρκούδες.Σε λίγο θα τις βγάζουμε βόλτα με το λουράκι.
 
Καλώς τα δεχτήκατε...
Ακόμα σπάνιο τον βλέπουν οι οικολόγος;;;;
Πως θα γίνει να έχουν ένα τετ α τετ αυτές με το γλυκό αυτό ζωντανό της φύσης.
Το πιο εξοργιστικό είναι το παραμύθι που πλασάρουν ότι κατεβαίνουν επειδή δεν έχουν τροφή στα βουνά και έχει γεμίσει ο τόπος ζαρκάδια και γουρούνια
 
Το πιο εξοργιστικό είναι το παραμύθι που πλασάρουν ότι κατεβαίνουν επειδή δεν έχουν τροφή στα βουνά και έχει γεμίσει ο τόπος ζαρκάδια και γουρούνια
Ας τους μαζέψουν εκει στην Εκάλη να τους ταίζουν :cool:
 
Ας τους μαζέψουν εκει στην Εκάλη να τους ταίζουν :cool:
Στην Εκάλη ζούνε μερικοί που αγαπάνε τα ζώα και τα νοιάζονται αλλά στις επιχειρήσεις τους δεν έχουν θέμα να πίνουν ανθρώπινο αίμα κατά μία έννοια λύκοι είναι και αυτοί
 

"Αποκλειστικό MEGA – Τρόμος για οικογένεια στην Πάρνηθα – Τους επιτέθηκε λύκος και κατασπάραξε το σκυλί τους​

Σε μία σοκαριστική εμπειρία μετατράπηκε η βόλτα στην Πάρνηθα για τον δημοσιογράφο και διευθυντή προγράμματος του Myradio 104,6, Νίκο Νικολακόπουλο.
Όπως αποκαλύπτει το MEGA, την ώρα που κατευθυνόταν με την 14χρονη κόρη του και το σκυλί τους προς το αυτοκίνητο που είχε παρκάρει έξω από το καταφύγιο στο Μπάφι, ξαφνικά, χωρίς να το καταλάβουν ένας λύκος επιτέθηκε στο σκυλί!"

Για να δούμε ο κ. δημοσιογράφος θα μιλήσει???
Περισσότερα εδώ???


https://www.in.gr/2022/01/08/greece...-epitethike-lykos-kai-tous-arpakse-ton-skylo/
 

"Αποκλειστικό MEGA – Τρόμος για οικογένεια στην Πάρνηθα – Τους επιτέθηκε λύκος και κατασπάραξε το σκυλί τους​

Σε μία σοκαριστική εμπειρία μετατράπηκε η βόλτα στην Πάρνηθα για τον δημοσιογράφο και διευθυντή προγράμματος του Myradio 104,6, Νίκο Νικολακόπουλο.
Όπως αποκαλύπτει το MEGA, την ώρα που κατευθυνόταν με την 14χρονη κόρη του και το σκυλί τους προς το αυτοκίνητο που είχε παρκάρει έξω από το καταφύγιο στο Μπάφι, ξαφνικά, χωρίς να το καταλάβουν ένας λύκος επιτέθηκε στο σκυλί!"

Για να δούμε ο κ. δημοσιογράφος θα μιλήσει???
Περισσότερα εδώ???


https://www.in.gr/2022/01/08/greece...-epitethike-lykos-kai-tous-arpakse-ton-skylo/
Τα σκυλιά ιδιαίτερα, που αποτελούν κόκκινο πανί για τους λύκους, απαγορεύονται», υπογράμμισε ο υπεύθυνος επικοινωνίας της «Καλλιστώ» Γιώργος Θεοδωρίδης

Δείτε τι λέει ρε παιδιά ο άνθρωπος , εάν έπαιρνε το κοριτσάκι τι Θα έλεγε άραγε
Τα σκυλιά είναι κόκκινο πανί για τους λύκους , ακόμα και τώρα που οι λύκοι μπήκαν στις πόλεις αυτός υπερασπίζεται τους λύκους δεν λέει ότι είναι το φαι τους οι σκύλοι , ειδικά των κυνηγών
 

"Αποκλειστικό MEGA – Τρόμος για οικογένεια στην Πάρνηθα – Τους επιτέθηκε λύκος και κατασπάραξε το σκυλί τους​

Σε μία σοκαριστική εμπειρία μετατράπηκε η βόλτα στην Πάρνηθα για τον δημοσιογράφο και διευθυντή προγράμματος του Myradio 104,6, Νίκο Νικολακόπουλο.
Όπως αποκαλύπτει το MEGA, την ώρα που κατευθυνόταν με την 14χρονη κόρη του και το σκυλί τους προς το αυτοκίνητο που είχε παρκάρει έξω από το καταφύγιο στο Μπάφι, ξαφνικά, χωρίς να το καταλάβουν ένας λύκος επιτέθηκε στο σκυλί!"

Για να δούμε ο κ. δημοσιογράφος θα μιλήσει???
Περισσότερα εδώ???


https://www.in.gr/2022/01/08/greece...-epitethike-lykos-kai-tous-arpakse-ton-skylo/
Όταν τα έλεγαν οι κυνηγοί,τους έλεγαν ότι κινδυνολογούν.Είναι θέμα χρόνου, να επιτεθούν σε κάποιο παιδί.
Σε οποιαδήποτε άλλη χώρα,θα είχαν ληφθεί μέτρα,δηλαδή, έλεγχος του πληθυσμού.
Αλλά θα μου πείς,εδώ, μέσα σε μια νύχτα,πήραν πίσω το μέτρο,για τον έλεγχο των αγριόχοιρων, στην Εκάλη,μετά τις αντιδράσεις των ευαίσθητων και των πλουσιόπαιδων...
Σκεφτείτε,τί θα γίνει,αν πούν, κάτι αντίστοιχο,για τους λύκους.

Το πιθανότερο, στη Μπανανία που ζούμε, είναι να απαγορέψουν,την παρουσία των ανθρώπων,στο βουνό.
 
Back
Top