Λαγός

Χρόνια πολλά Νίκο και καλή αρχή!fgr2
Φυσέκι ιδιογόμωσης ... αυτό έλειπε να ήταν αγοραστό! :)


Χρονια Πολλα....και σε ευχαριστω φιλε!!!!!!! :)
Για ευννοητους λογους....οταν τον γδαραμε....... δεν εβαλα φωτο....για να δειτε πως τον ρημαξε η τουφεκια !!!!;)
 
Χρονια Πολλα....και σε ευχαριστω φιλε!!!!!!! :)
Για ευννοητους λογους....οταν τον γδαραμε....... δεν εβαλα φωτο....για να δειτε πως τον ρημαξε η τουφεκια !!!!;)
Αυτόματο γδάρσιμο Νικόλα....
Μπράβο σου κ καλή αρχή!! ;) ;)
 
Αυτόματο γδάρσιμο Νικόλα....
Μπράβο σου κ καλή αρχή!! ;) ;)

Να εισαι καλα Κωστή μου!!!! Ενας απο την παρεα....οταν τον γδαραμε....και ειδε την ζημια που του εκανε
η τουφεκια.....ειπε μια πολυ ωραια ατακα....
'' Νικολα πηγαινε τωρα στο σπιτι....ξεκινα και φτιαξε μας φυσεκια.....μην πεθανεις και ξεμεινουμε''!!!!.sarcastic.
 
Απόψε πήγαινα κάτι ψώνια σε ένα σπίτι με το αυτοκίνητο της δουλειάς, και σε μια στροφή
(ζικ-ζακ) πετάχτεικε ένας λάγαρος σε πολύ κοντινή απόσταση.....ευτυχώς που πρόλαβα κ τσίμπισα λίγο το φρένο......!! .big smile.
Είναι ο 3ος που αποφεύγω με αυτοκίνητο....έχω αντανακλαστικά πάντος...:cool::cool:.yel.
 
Απόψε πήγαινα κάτι ψώνια σε ένα σπίτι με το αυτοκίνητο της δουλειάς, και σε μια στροφή
(ζικ-ζακ) πετάχτεικε ένας λάγαρος σε πολύ κοντινή απόσταση.....ευτυχώς που πρόλαβα κ τσίμπισα λίγο το φρένο......!! .big smile.
Είναι ο 3ος που αποφεύγω με αυτοκίνητο....έχω αντανακλαστικά πάντος...:cool::cool:.yel.
Φόρτωσε τα ζαγάρια και πάνε αμόλυσε τα, να τον πάνε ώπα!:D
 
Back
Top