Λαγός

το ακούω συνεχώς και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το πλάγιο υπερτερει έναντι των άλλων, υπάρχει καμία σοβαρή εξήγηση ή ετσι μας ερχετε από παλιά?
Δεν υπερτερεί βλητικά, οι δυο κάννες μαζί ορίζουν το σημείο του στόχου ευκολότερα στις γρήγορες βολές.
 
Κορυφαία ατάκα του ξαδέρφου μου χθες. Γυρνάει και λέει στο λαγο..... αρε μαυρε μου αμα γυρναγες πισω να δεις τι σε κυνηγαει δεν θα ετρεχες..... υ.γ. η ριτα που φαινεται στην φωτο ειναι ποιο μικροσωμη απ τους περισσότερους λαγους που εχουμε βαρεσει φετος.... .sarcastic. .sarcastic.

 
Να σαι καλα φιλε μου. Ολη την δουλειά τα σκυλακια την κανουν
Πολυ σωστο.
Υπαρχουν σκυλια και σκυλια.υπαρχουν και ανθρωποι με χαρισμα και γνωση να τα βγαλουν. Δεν μπορουν νακανουν ολοι σκυλια.
Με πιανεις Σταματη τι εννοω.
 
Σήμερα το ξύπνημα ήταν για τις 6:30, αλλά τελικά 8:30 ξεκίνησα για Γκατήρ-Αγά. Περπάτησα για τσίχλες, αλλά τσίχλες ελάχιστες φέτος, οπότε πήρα τηλέφωνο τους φίλους μου τους λαγάδες. Η απάντηση "έλα Γιώργο τον πήραμε τον πρώτο και τον ψάχνουμε τραυματισμένο." Δυο βουνά μας χωρίζανε απόσταση 20λεπτά με τα πόδια. Μέχρι να φτάσω είχανε βρει τον πρώτο και τουφεκίσανε και δεύτερο, αλλά δεν τον κράτησαν. Η παρέα χωρίς εμένα έχει φτάσει διψήφιο αριθμό φέτος, και έχουμε και λίγες εξόδους ακόμη. Παρακάτω οι δράστες με το σημερινό τρόπαιο.
 
Back
Top