Λαγός

Τι κάνει ο άνθρωπος ??? Δεν αναγνώρισα καλά το όπλο.. Beretta, Benelli, Remi..... πάντως ήταν από ξύλο καρυδιάς .yel.
Ο πατέρας μου έλεγε ιστορίες ότι πιτσιρικάς κυνηγούσαν έτσι .shake hands. μαγκιά τελικά...
 
Τι κάνει ο άνθρωπος ??? Δεν αναγνώρισα καλά το όπλο.. Beretta, Benelli, Remi..... πάντως ήταν από ξύλο καρυδιάς .yel.
Ο πατέρας μου έλεγε ιστορίες ότι πιτσιρικάς κυνηγούσαν έτσι .shake hands. μαγκιά τελικά...
Ο μ. ο παππούς ήταν βοσκός .Αν δέν τον προλάμβανε στο γιατάκι ,τούριχνε την μαγκούρα τον τουμπάριζε (οχι ακαριαία όπως το βίντεο )καί τον έπιαναν τα σκυλιά .
 
Εχω χασει εγω λαγο που δεν τον εχανε 5 χρονων παιδι:D
Πρωί -πρωί ούτε 200 μέτρα έκανα από το αυτοκίνητο μου το πετάει το σκυλί πλευρό στα 35 μ σε ολοκάθαρο πεδίο (γήπεδο) μιά μπροστά καί μια πίσω του ανοίγω το όπλο κ επιστροφή στο σπίτι ....
Η καλή μέρα απο το πρωί φαίνεται .my man..big smile.
Θυμάμαι ήταν η μοναδική φορά που έβαλα καί στις δυό NSI lepre n.3 .Πήγαν σαν μονόβολα γμτ .hair.
 
Λαγοί είναι Alex , και απ' ότι φαίνεται είναι ένας μεγάλος και ένας μικρός .
Στο χωράφι βέβαια μπαίνουνε 4 αλλά απ' ότι φαίνεται μόνο δυο μπήκαν στον πειρασμό . :)
Οποτε υπαρχει ενδειξη κινησης! Πως κ δεν εφαγαν κ πιο μεσα που ειναι το καλο...:D
 
Κώστα δεν τους αρέσουνε μάλλον , δεν μου πειράξανε κανένα άλλο εκτός απ' αυτά τα δυο .
Και το δεύτερο που ήταν πολυξεφλουδισμένο όταν το κόψαμε δεν είχε χαλάσει και ήταν μέλι.
Γι' αυτό και γω δεν τους πειράζω και κάνω μόνο τα εκπαιδευτικά μου εκεί.
 
Κώστα δεν τους αρέσουνε μάλλον , δεν μου πειράξανε κανένα άλλο εκτός απ' αυτά τα δυο .
Και το δεύτερο που ήταν πολυξεφλουδισμένο όταν το κόψαμε δεν είχε χαλάσει και ήταν μέλι.
Γι' αυτό και γω δεν τους πειράζω και κάνω μόνο τα εκπαιδευτικά μου εκεί.
Προς τα πού είναιo_Oo_O.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Back
Top