Λαγός

KΑΛΗ σεζον παλικαρια !!!! Μπραβο σε ολους σας!!!!.love.

Στην παρεα μου.....ειχε λαδι στο καντηλι του ακομα....Μας την εκανε απο αφυλαχτο ποστο.....υγεια να
εχουμε.....και θα ερθει και το ποστο!!!!:)
Έριξες 10-15 φυσίγγια τουλάχιστον κ.Νίκο ??
 
Ρε παιδιά,μήπως είδατε το Σταμάτη;;; :rolleyes:
@sam13 που'σε ρε..;;;
Ψάχνεις να βρεις τη Maxus για το Σ/Κ..;;;
Εμ τη να σου κάνω...benelli ήθελες σήμερα.....yel..yel..yel..yel..yelling..yelling..yelling..yelling..sarcastic..sarcastic.
Αν εχασε λαγο θα το λεγε ο Σταμος
Θα ακουγες τα @@@@@@ .sarcastic.
Μαλλον δεν θα εβγαλαν με την ξηρασια αυτη
Και σταματα να εισαι πειρακτηρι στα χαμενα γιατι θα σου βγει ελεφαντας κ δεν θα του βαλεις ουτε σκαγι.sarcastic.

το κανα μια χρονια σε ενα θειο της γυναικας
Τον ειχα ταραξει στο δουλεμα
Και μου γυρισε μπουμεραγκ.sarcastic.
 
Ρε παιδιά,μήπως είδατε το Σταμάτη;;; :rolleyes:
@sam13 που'σε ρε..;;;
Ψάχνεις να βρεις τη Maxus για το Σ/Κ..;;;
Εμ τη να σου κάνω...benelli ήθελες σήμερα.....yel..yel..yel..yel..yelling..yelling..yelling..yelling..sarcastic..sarcastic.

Μόνο η μπενελι η δικιά μου δεν τον τουφεκισε σμρ. Περνάει αρχικά σε μια sbe1 του ρίχνει ένα φεύγει. Περνάει μετά από πολύ δίωξη σε μια 302 του ρίχνει άλλο ένα και ξαναφεύγει. Τέλος περνάει από μια 391 του ρίχνει κι αυτή άλλο ένα και γεια σας. Μετά μάζεψα τα σκυλιά και έφυγα γιατί θα πήγαινε για μήνυση .sarcastic.
 
Μόνο η μπενελι η δικιά μου δεν τον τουφεκισε σμρ. Περνάει αρχικά σε μια sbe1 του ρίχνει ένα φεύγει. Περνάει μετά από πολύ δίωξη σε μια 302 του ρίχνει άλλο ένα και ξαναφεύγει. Τέλος περνάει από μια 391 του ρίχνει κι αυτή άλλο ένα και γεια σας. Μετά μάζεψα τα σκυλιά και έφυγα γιατί θα πήγαινε για μήνυση .sarcastic.
Δν πειράζει φιλαράκι..το Σ/Κ είναι κοντά... ;)
 
Μόνο η μπενελι η δικιά μου δεν τον τουφεκισε σμρ. Περνάει αρχικά σε μια sbe1 του ρίχνει ένα φεύγει. Περνάει μετά από πολύ δίωξη σε μια 302 του ρίχνει άλλο ένα και ξαναφεύγει. Τέλος περνάει από μια 391 του ρίχνει κι αυτή άλλο ένα και γεια σας. Μετά μάζεψα τα σκυλιά και έφυγα γιατί θα πήγαινε για μήνυση .sarcastic.
Να τους κάνεις δώρο από ένα αυτοκόλλητο να βάλουν μήπως αλλάξει η τύχη τους
Σου προτείνω ένα τυχαία που είδα και μου άρεσε K3y8em.jpg
 
Back
Top