Λαγός

Πέριξ Αμαλιάδας περίπου 1995....ο πατέρας μου κ ο συνκυνηγός του Κυρ.Θόδωρος...βγάζουν το λαγό κ τρώει 5 από την SX1 του πατέρα μου κ 6 από μια Remington.....στο τελευταίο σμπάρο έκοψε ο λαγός κ τν μάγκωσαν τα σκυλιά.... .sarcastic.
Τρύπησε το αλεξίσφαιρο.
Τα γουρούνια φοράνε τελευταίας τεχνολογίας, με κέβλαρ.
 
Πέριξ Αμαλιάδας περίπου 1995....ο πατέρας μου κ ο συνκυνηγός του Κυρ.Θόδωρος...βγάζουν το λαγό κ τρώει 5 από την SX1 του πατέρα μου κ 6 από μια Remington.....στο τελευταίο σμπάρο έκοψε ο λαγός κ τν μάγκωσαν τα σκυλιά.... .sarcastic.
Να ρε μερικοί κακεντρεχεις ! Η Ρεμί έριξε 6 χωρίς εμπλοκή και από σεβασμό και μόνο ο λαγός έπεσε ρε!!!! .yel..RESPECT.
 
Να ρε μερικοί κακεντρεχεις ! Η Ρεμί έριξε 6 χωρίς εμπλοκή και από σεβασμό και μόνο ο λαγός έπεσε ρε!!!! .yel..RESPECT.
Στις αρχές όταν είχα αγοράσει την 1187, πάμε με 2 φίλους σε μια λάκα που κρατάει φαλαρίδες.
Σηκώνονται .... 1 και εμπλοκή η benelli, 1 και εμπλοκή η franchi 48al και μόνο εγώ έριξα 5άδα.
Ωωωω ρε οπλάρα είπα από μέσα μου.
Που να ήξερα ο καϊμένος τι θα με περίμενε :)
 
Στις αρχές όταν είχα αγοράσει την 1187, πάμε με 2 φίλους σε μια λάκα που κρατάει φαλαρίδες.
Σηκώνονται .... 1 και εμπλοκή η benelli, 1 και εμπλοκή η franchi 48al και μόνο εγώ έριξα 5άδα.
Ωωωω ρε οπλάρα είπα από μέσα μου.
Που να ήξερα ο καϊμένος τι θα με περίμενε :)
Τη ματιαξανε οι άλλοι, γι'αυτό Αμερικάνα χωρίς μπλε χάντρα στον αορτηρα άσπρη μέρα δε βλέπειweather1
 
Να βαλει δημοσια στο φορουμ το στιγμα και δορυφορικο χαρτη.
Ετσι,στατιστικα εχει περισσοτερες πιθανοτητες να τον βοηθησει ενας καλος συναδελφος να βγαλει ακρη με τον λαγο.
Να βοηθησουμε θελουμε..big smile.
ειναιφιλοσμου-φιλοσ.gif
.sarcastic.
 
Στειλε κατω 5 κιλα γουρουνι να κανω στιφαδο και σταματα να μου κανεις την οσια αστοχια εσυ
.love. .big smile.
Οσία Αστοχία .... χαχαχαχαχαχαχα

Να είσαι καλά ρε φίλε .... έκλαψα από τα γέλια ....
Σε κάποιον θα το κολλήσω αυτό το παρατσούκλι ....
 
Έναρξη με την μπενελλι την Τετάρτη. Η μαξους θα είναι έτοιμη Πέμπτη με Παρασκευή. Με γλωσσοφαγε αυτός ο @Kastoras και αυτός ο @gvp9000..... Ωχχχχχχ και έχω να την ρίξω απ' το 2017 .sarcastic.
Έλα τώρα που θα έχεις και πρόβλημα με την Μπενελούξ!
Αφού είναι φωτιά στο πέταμα.big smile.


Τι έπαθε το μαξουλινι σου;
 
Έλα τώρα που θα έχεις και πρόβλημα με την Μπενελούξ!
Αφού είναι φωτιά στο πέταμα.big smile.


Τι έπαθε το μαξουλινι σου;

Δεν έπαθε τίποτα. Για να μην πάθει την πήγα για κεραμική. Με βλέπω Δευτέρα και Τρίτη να ρίχνω ότι έχω και δεν έχω στην ντουλάπα σε χαρτόνια και σε βαρελάκια για να ξανά συνηθίσω την μπενελλα. Ρε τι κακό μας βρήκε .hair.
 
Έναρξη με την μπενελλι την Τετάρτη. Η μαξους θα είναι έτοιμη Πέμπτη με Παρασκευή. Με γλωσσοφαγε αυτός ο @Kastoras και αυτός ο @gvp9000..... Ωχχχχχχ και έχω να την ρίξω απ' το 2017 .sarcastic.
Σταμάτη, βάλε τα 2*, ένα καλό 36γρμ και το σταυρό σου φίλε! :rolleyes:
 
Έναρξη με την μπενελλι την Τετάρτη. Η μαξους θα είναι έτοιμη Πέμπτη με Παρασκευή. Με γλωσσοφαγε αυτός ο @Kastoras και αυτός ο @gvp9000..... Ωχχχχχχ και έχω να την ρίξω απ' το 2017 .sarcastic.
Πόσους λαγούς εχεις τουμπανιασει με την μπενελι και πόσους με την μαξους ;
 
Back
Top