Λαγός

View attachment 16255

Φωτιά τα σούπερ λαμπρό .sarcastic. @Alex37
Άμα το πιστεύεις και σηκώνεις το όπλο με αυτοπεποίθηση αδελφέ όλα γίνονται .sarcastic.
Μία φορά είχα δώσει 2 φυσίγγια δικά μου 9αρια με μπαφερ σε φίλο λέγοντας του ότι είναι 5 αρια σε κυνήγι φασσας για να γελασουμε.Δεν τα έριξε και την επόμενη χρονιά τα βάζει σε κυνήγι λαγού όπου τον κρέμασε στα 25 μέτρα και μου ζήταγε και άλλα.Ενα μεγάλο μπράβο στον ντουρο πατέρα σου φίλε!!
 
Last edited:
.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic. .sarcastic. μοντέλο και ο λαγός και ο κυνηγός!!! ρε εσείς πολύ το χάρηκα!

Να σαι καλά φίλε μου

Άμα το πιστεύεις και σηκώνεις το όπλο με αυτοπεποίθηση αδελφέ όλα γίνονται .sarcastic.
Μία φορά για είχα δώσει 2 φυσίγγια δικά μου 9αρια με μπαφερ σε φίλο λέγοντας του ότι είναι 5 αρια σε κυνήγι φασσας για να γελασουμε.Δεν τα έριξε και την επόμενη χρονιά τα βάζει σε κυνήγι λαγού όπου τον κρέμασε στα 25 μέτρα και μου ζήταγε και άλλα.Ενα μεγάλο μπράβο στον ντουρο πατέρα σου φίλε!!

Ότι φυσιγγι θέλω να δοκιμάσω το δίνω πρώτα στον πατέρα μου. Αφού το πλασαρω κατάλληλα .sarcastic.

Τον βλέπω εξωφύλλο σε κάνα περιοδικό πάλι Σταμάτη .sarcastic.

Έχω ένα φίλο που γράφει σε ένα άμα την στείλω έγινε φίρμα ο γέρος με την μία .sarcastic.

Μπράβο σας Σταμάτη.
Λάγαρος.!!!

Να σαι καλά φίλε μου
 
Με κάτι imperial καναδεζικα είχα πάθει πλάκα εγώ μπλε χρώμα είχαν
Τα είχε δώσει ένας ηλικιωμένος σε έναν φίλο μου και μου έδωσε και εμένα μερικά
Πως τα έφερε πριν πόσα χρόνια τα έφερε δεν ξέρω πάντως ο λαγός δεν έκανε κιχ
 
Με κάτι imperial καναδεζικα είχα πάθει πλάκα εγώ μπλε χρώμα είχαν
Τα είχε δώσει ένας ηλικιωμένος σε έναν φίλο μου και μου έδωσε και εμένα μερικά
Πως τα έφερε πριν πόσα χρόνια τα έφερε δεν ξέρω πάντως ο λαγός δεν έκανε κιχ
Αυτο ειναι αλλη μια αποδειξη οτι τα πυρομαχικα εφοσον φυλαχτουν οπως πρεπει δεν παθενουν τιποτα για πολλα χρονια χωρις να πεφτει η αποδοση τους..
Αυτα ως επι το πλειστον μαζι με αλλα φυσιγγια Αμερικανικα τα εφερναν οσοι ηταν μεταναστες στο εξωτερικο..οι παραγγελιες απο φιλους κ γνωστους εδιναν κ επερναν τοτε...υπηρχαν βεβαια κ εδω αλλα ηταν πανακριβα κ δεν συμφερε..
Τελικα τα super x ,τα express,τα waidmansheil ειχαν την μεγαλη φημη των πολυ καλων και "παραδοσιακων" θα ελεγα λαγοφυσιγγιων(και δικαιωματικα..)αλλα οσοι ετυχε μαζι με αυτα να ριξουν κ τα imperial εχουν παντα να το λενε.............
 
Αυτο ειναι αλλη μια αποδειξη οτι τα πυρομαχικα εφοσον φυλαχτουν οπως πρεπει δεν παθενουν τιποτα για πολλα χρονια χωρις να πεφτει η αποδοση τους..
Αυτα ως επι το πλειστον μαζι με αλλα φυσιγγια Αμερικανικα τα εφερναν οσοι ηταν μεταναστες στο εξωτερικο..οι παραγγελιες απο φιλους κ γνωστους εδιναν κ επερναν τοτε...υπηρχαν βεβαια κ εδω αλλα ηταν πανακριβα κ δεν συμφερε..
Τελικα τα super x ,τα express,τα waidmansheil ειχαν την μεγαλη φημη των πολυ καλων και "παραδοσιακων" θα ελεγα λαγοφυσιγγιων(και δικαιωματικα..)αλλα οσοι ετυχε μαζι με αυτα να ριξουν κ τα imperial εχουν παντα να το λενε.............
Και το federal το μονοβολο Τάσο που είχα ανεβάσει μου το έδωσε ο νονός μου από έξω του είχαν φέρει μερικά είναι σίγουρα τριάντα χρονών φυσιγγι θα τον ρωτήσω αν περάσω καμία μέρα
Και την κάνη για μια Remington 1100 που έχει από έξω την έφερε θα την βγάλω φωτογραφία μιλάμε για λουρο για να τιναζεις καρύδια 89 πόντους νομίζω
 
Back
Top