Κύπελλο Ελλάδας Compak Sporting 2015

Πρόγραμμα:

8 Μαρτίου αγώνας 100 πιάτων,σκοπευτήριο Πυργετού.
22 Μαρτίου αγώνας 100 πιάτων,σκοπευτήριο Μαλακάσας.
19 Απριλίου αγώνας 100 πιάτων, σκοπευτήριο Λαγκαδά.
16-17 Μαϊου Διεθνές Grand Prix Ρόδου 200 πιάτα, σκοπευτήριο Ρόδου.
14 Ιουνίου αγώνας 100 πιάτων,σκοπευτήριο Σκύδρας.
25-26 Ιουλίου Διεθνές Grand Prix Κρήτης 200 πιάτα,σκοπευτήριο Χανιίων
23 Αυγούστου αγώνας 100 πιάτα,σκοπευτήριο Βόλου.
12-13 Σεπτεμβρίου Πανέλληνιος Αγώνας 200 πιάτα,σκοπευτήριο Πυργετού.

Δικαίωμα συμμετοχής οσοι έχουν ΔΕΣΚ ανανεωμένο για το 2015..Οι αγώνες με τα 100 πιάτα συμμετοχή 45€ και για τον Πανελλήνιο 70€..Για τα 2 Διεθνή δεν γνωρίζω νομίζω 120€..
Στην τελική βαθμολογία θα μετρήσουν οι 4 καλύτερες επιδόσεις..
 
  • Like
Reactions: leo
Το παράβολο του Grand Prix της Ρόδου είναι €140. Για τα Χανιά δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα. Επίσης, μία σημαντική διευκρίνηση, θα μετρήσουν οι 3 καλύτερες επισδόσεις συν τους Πανελλήνιους υποχρεωτικά.
 
Μπραβο μαγκες για τη συμμετοχη... Ολα τα αλλα τα εχετε κ θα ερθουν μονα τους...
Περιμενουμε ρεπορτζα γιατι τις τελευταιες μερες δεν ξερω τι γινεται... Βλεπω πορτοκαλι δισκακι κ αναστατωνομαι... .xm.
 
Μπραβο μαγκες για τη συμμετοχη... Ολα τα αλλα τα εχετε κ θα ερθουν μονα τους...
Περιμενουμε ρεπορτζα γιατι τις τελευταιες μερες δεν ξερω τι γινεται... Βλεπω πορτοκαλι δισκακι κ αναστατωνομαι... .xm.

Συγνωμη λιγο για το offtopic αλλα σημερα ανεβηκα για καφε πανω, και η κοσμοσυρροη ηταν απιστευτη. Συνδρομο στερησης, οπως αναφερει ο Αρης, και ειχαμε μαζευτει τουλαχιστον 15+ ατομα.
 
Περιληπτικά θα σας τα πω αυριο γιατι ειμαι χώμα.. πάρτε μονο μερικές φώτο απο αυτο το υπέροχο σκοπευτήριο..

2s9b0wz.jpg


2dahi0y.jpg


2z5ng2t.jpg


Ψυλλάκης-Κοιλάκος-Μητσιάλης οι πρώτοι 3 επιβεβαιώνοντας τις γκρίνιες περί εθνικής..

Εγώ δεν πηγα δυστυχως καλά αλλα και πως να πας οταν βλέπεις Φάσσες απέναντι σου που να χουν συνηθίσει το σκοπευτήριο; .what.

Στα αρνητικά και ο καιρός που τόσο νερο, κρύο και λάσπη δεν εχω φαει ούτε σε κυνήγι.. Καληνύχτα..αυριο τα υπόλοιπα
 
Εγώ δεν πηγα δυστυχως καλά αλλα και πως να πας οταν βλέπεις Φάσσες απέναντι σου που να χουν συνηθίσει το σκοπευτήριο; .what.

Στα αρνητικά και ο καιρός που τόσο νερο, κρύο και λάσπη δεν εχω φαει ούτε σε κυνήγι.. Καληνύχτα..αυριο τα υπόλοιπα


Επίτηδες τις βάλανε εκεί για να σου αποσπάσουν την προσοχή.......sarcastic.
 
Back
Top