Κυνηγοί for ever!!!!

Το αγαπημένο μου χρώμα στα σεττερ
Τώρα που είδα τη φωτό του Κωστή να σου παραθέσω μια φωτό με το συγχωρεμένο μου Rocky....αυτό ήταν το 1ο μου σκυλί που απέκτησα από ένα παιδικό μου φίλο το οποίο μου το χάρησε όταν ήταν 7 ετών το σκυλί....80% πέρδικα 20% μπεκάτσα....
Μου το χάρησε επιδεί είχε αρχήσει κ "βάρενε" στο βουνό και για τα ορτύκια που το ήθελα εγώ τότε, ήταν μανούλα...

20200829_162021.jpg
 
Ένα φανταστικό απογευματινό με το θείο μου στην Ηγουμενίτσα 31/1/16.View attachment 16833
Αν κ ειναι λίγο ατίθασο πνεύμα ο σκυλακος μου,εκείνο το απόγευμα θα το θυμάμαι για πάντα λόγω της υποδειγματικής του συμπεριφοράς!!!!!
Χωρίς θηράματα είπαμε πατριώτη.....τέλος πάντων....ωραίος ο Lambrador.....
 
Πολύ ωραίος σκύλος Γιώργο μου θύμισε τον Άρη μου το καλύτερο σκυλί που είχα για μπεκατσα
Χωρίς παρεξήγηση έχετε ίδια χρώματα :cool:
Οι σαράντα αποχρώσεις του γκρι :)
Ωραίος είναι και καλός κυνηγός είναι, αλλά είχα έναν πριν απο αυτόν που ήταν φαινόμενο!...
Μια μέρα θα σας γράψω μερικά σκηνικά με τον προηγούμενο σκύλο μου.
Σήμερα πήγα στο βουνό εκεί που τον έχω θάψει και πέρασα να τον χαιρετίσω...
 
Γιώργο πράγματι μοιάζουνε!
Ο σκύλος της φωτογραφίας ήταν ο Ερμής , ...ένοιωθες ότι κυνηγάς με τη Λάσυ !!! απίστευτη ευφυία επίσης τρομερή κυνηγός και η αδερφή του (την είχε φίλος)
 

Attachments

  • 07-09-09 314.jpg
    07-09-09 314.jpg
    291,9 KB · Προβολές: 13
Γιώργο πράγματι μοιάζουνε!
Ο σκύλος της φωτογραφίας ήταν ο Ερμής , ...ένοιωθες ότι κυνηγάς με τη Λάσυ !!! απίστευτη ευφυία επίσης τρομερή κυνηγός και η αδερφή του (την είχε φίλος)
Αυτή μοιάζει με την σκύλα που έχει τώρα το φιλαράκι μου αδερφή με τον δικό μου από άλλη γέννα εδώ φέτος σε εκπαιδευτικό Screenshot_20200426-122511_Viber.jpg
 
Back
Top