Κυνηγετικη εκπομπη

Γιάννη γράψε λίγο παραπάνω λεπτομέρειες τι εννοείς σε παρακαλώ.
Δεν ξέρω ποιος διαχειρίζεται το forum αλλά να διοργανώνει μια εκπομπή και να καλεί κάποιους από εδώ στο forum(για αρχή μέλη του φόρουμ και μετά βλεπουμε) και να συμμετέχουν με σχόλια τα μέλη με διάφορες ερωτήσεις και αν είναι εφικτό κάποια στιγμή να καλουν και ανθρώπους από Ομοσπονδιες κλπ για κάποιο θέμα που απασχολεί το κυνηγι για προτασεις πιυ έχουμε σχετικά με το κυνηγι για να ακουγονται διάφορες απόψεις και να μαθαίνουμε κάποια πραγματα . Επίσης πολλοι εδώ στο φόρουμ γνωρίζουν πραγματα για ιδιογωμωση,για όπλα κλπ
 
Δεν ξέρω ποιος διαχειρίζεται το forum αλλά να διοργανώνει μια εκπομπή και να καλεί κάποιους από εδώ στο forum(για αρχή μέλη του φόρουμ και μετά βλεπουμε) και να συμμετέχουν με σχόλια τα μέλη με διάφορες ερωτήσεις και αν είναι εφικτό κάποια στιγμή να καλουν και ανθρώπους από Ομοσπονδιες κλπ για κάποιο θέμα που απασχολεί το κυνηγι για προτασεις πιυ έχουμε σχετικά με το κυνηγι για να ακουγονται διάφορες απόψεις και να μαθαίνουμε κάποια πραγματα . Επίσης πολλοι εδώ στο φόρουμ γνωρίζουν πραγματα για ιδιογωμωση,για όπλα κλπ
Καλή ιδέα μου ακούγεται. Έχουμε και κανάλι στο YouTube. Εμπειρία δεν έχουμε από τέτοια πράγματα βέβαια αλλά κάτσε να δούμε αν υπάρχει ενδιαφέρον.
 
Δεν ξέρω ποιος διαχειρίζεται το forum αλλά να διοργανώνει μια εκπομπή και να καλεί κάποιους από εδώ στο forum(για αρχή μέλη του φόρουμ και μετά βλεπουμε) και να συμμετέχουν με σχόλια τα μέλη με διάφορες ερωτήσεις και αν είναι εφικτό κάποια στιγμή να καλουν και ανθρώπους από Ομοσπονδιες κλπ για κάποιο θέμα που απασχολεί το κυνηγι για προτασεις πιυ έχουμε σχετικά με το κυνηγι για να ακουγονται διάφορες απόψεις και να μαθαίνουμε κάποια πραγματα . Επίσης πολλοι εδώ στο φόρουμ γνωρίζουν πραγματα για ιδιογωμωση,για όπλα κλπ
Ωραια ιδεα!Ξεκινηστε με εμενα που μιλαω καλα Γαλλικα.
Θα φαω ισοβια και 5-6 χρονια τα μελη του φορουμ .big smile.
 
Ειναι καλη ιδεα. το καλυτερο ειναι να γινονται Podcasts πχ 10 λεπτων οπου ενας συντονιστης θα μιλαει με ενα μελος. Γινονται και απο μακρυα. Ενα ειδος συνεντευξης αλλα εστιασμενο στο κυνηγι και στo site. Για λογους δημοκρατικοτητας (και δημοφιλιας) καθε μελος που κανει podcast στο τελος θα προτεινει το επομενο μελος. Οχι πανω απο 10-15 λ γιατι εχει αποδειχτει οτι δεν εχει επιτυχια παρακολουθησησης. Αφου προχωρησει αυτο , μπορει κατα καιρους να καλειται και καποιος ειδικος για καποιο θεμα.
 
Back
Top