Κυνηγετική εκδρομή μετά της συζύγου

Λόγω άδειας η σύζυγος μου πρότεινε να πάμε μια τριήμερη η τετραήμερη εκδρομή στη βόρεια Ελλάδα η οποία θα συνδυάσει κ κυνήγι.προσανατολιζομαι για Οκτώβρη η Νοέμβρη.θα ήθελα τις γνώμες κ προτάσεις σας διότι κυνήγι δεν έχω πάει ποτέ πιο βόρεια από Λαμία.με ενδιαφέρει πιο πολύ υδρόβια φάσσα κ τσίχλα.
 
Που την βρηκες ρε φιλαρακι....??
μηπως εχει καμοια αδελφη...???
Πλακα κανω.....μην παρεξηγηθω......
Τώρα άμα σου πω ότι την πήρα σε απογευματινό τσίχλας κ επειδή βαρέθηκε άρχισε το μάδημα τι θα μου πεις;
 
Τώρα άμα σου πω ότι την πήρα σε απογευματινό τσίχλας κ επειδή βαρέθηκε άρχισε το μάδημα τι θα μου πεις;
Η δικια μου ήθελε και όπλο να ριχνει. Βεβαια δεν της χαλασα χατήρι......sarcastic.
Τωρα οσο γι αυτο που θελεις να κανεις λιγο δυσκολο σε 3 με 4 μερες . Μονο αν βρεις καποιον που να γνωριζει το μερος και σε βαλει καπου να καθίσεις.
Προς τα που σκέφτεσαι;
 
Υδροβιο δυσκολο, εκτός αν σε πάει ντοπιος.
Φασα, στα μπασιματα ακολουθα τον κοσμο.... Αργοτερα πιο πολύ θεμα τυχης είναι, ειδικα τις λιγες μερες που θα έχεις διαθεσιμες.
Τσιχλοκοτσυφα λίγο πολύ θα τα βρεις κ μόνος σου.
προς τα που προσανατολιζεσαι;
 
Κ εμένα μια δεκαετία τώρα ακολουθεί πολλές φορές σε τρυγόνι, τσίχλα, φάσσα, μπεκάτσα... Για να είμαι ειλικρινής γουστάρω κ την παρέα της κ νιώθω τυχερός που δεν με περιορίζει καθόλου σε αυτό το θέμα τόσο στις διακοπές όσο κ στην καθημερινότητα...
 
Εγώ μια φορά την πήρα μαζί εκπαιδευτικό σε πέρδικες στην Πεντέλη ,μετά από κάνα μισάωρο μου λέει δεν μπορώ άλλο κουραστικα πως κυνηγάς τόσες ώρες σε τέτοια μέρη είσαι τρελός και φανταστείτε ότι εκείνη απλά περπάταγε στον χωματόδρομο.ρε που τις βρηκατε τέτοιες γυναίκες σας ζηλεύω ρε μπαγασιδες !!!
 
Εγώ μια φορά την πήρα μαζί εκπαιδευτικό σε πέρδικες στην Πεντέλη ,μετά από κάνα μισάωρο μου λέει δεν μπορώ άλλο κουραστικα πως κυνηγάς τόσες ώρες σε τέτοια μέρη είσαι τρελός και φανταστείτε ότι εκείνη απλά περπάταγε στον χωματόδρομο.ρε που τις βρηκατε τέτοιες γυναίκες σας ζηλεύω ρε μπαγασιδες !!!
Εσύ την έβαλες κατευθείαν στα δύσκολα.κ η δικιά μου σε πέρδικα θα κωλωνε.για καμία τσίχλα καλή είναι
 
Κατόπιν συζητήσεων κ διαβουλεύσεων προστέθηκε κ η Αλεξανδρούπολη κ φυσικά Έβρος.παρακαλουνται ντόπιοι φίλοι κ όσοι έχουν πάει να βοηθήσουν όσο μπορουν.το διάστημα που θα ανέβω είναι τέλος Οκτωβρίου
 
Κατόπιν συζητήσεων κ διαβουλεύσεων προστέθηκε κ η Αλεξανδρούπολη κ φυσικά Έβρος.παρακαλουνται ντόπιοι φίλοι κ όσοι έχουν πάει να βοηθήσουν όσο μπορουν.το διάστημα που θα ανέβω είναι τέλος Οκτωβρίου
Φιλέ είναι η καλύτερη επιλογη και σαν πόλη και σαν κυνιγοτοπος πανε και θα με θυμηθεις αλεξάνδρουπίλη μεριά βουρ
 
Back
Top