Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι έγινε;
Πανω που άρχισε να με προβληματίζει ο καιρός με τις πολλές ςβροχές σήμερα παρουσίασε προβλημα το αμαξι με διαρροή στα υγρά του τιμονιου και πριον την Δευτέρα δεν μπορούν να το δουν .Οπότε την φάγαμε απο δυο μέτωπα.
 
Πανω που άρχισε να με προβληματίζει ο καιρός με τις πολλές ςβροχές σήμερα παρουσίασε προβλημα το αμαξι με διαρροή στα υγρά του τιμονιου και πριον την Δευτέρα δεν μπορούν να το δουν .Οπότε την φάγαμε απο δυο μέτωπα.
Ελα να σου δωσω το δικο μου Δημητρακο μου, μην σκας.
 
αυτά δεν τα έχω καν ακουστά, πολύ μετέπειτα άκουσα για τον παπαχριστιδη και τα 300αρια του κυρίως
Ναι, τα λευκα θηρια ηλθαν αργοτερα, και το δικο σας βλεπω vlcc ειναι, εισαστε και βορεια, καλα ταξιδια να εχετε, ο Ατλαντικος ειναι δυσκολος το χειμωνα ιδιαιτερα πανω απο το 35 - 40 Ν, Ο Αγιος Νικολαος παντα κοντα σας!!!
 
Πανω που άρχισε να με προβληματίζει ο καιρός με τις πολλές ςβροχές σήμερα παρουσίασε προβλημα το αμαξι με διαρροή στα υγρά του τιμονιου και πριον την Δευτέρα δεν μπορούν να το δουν .Οπότε την φάγαμε απο δυο μέτωπα.
Και γιατί δεν το πας αλλού Δημήτρη;
 
Και γιατί δεν το πας αλλού Δημήτρη;
Δεν υπάρχει περιθωριο να ψάχνω συνεργεία και ανταλακτικά .Εγω Παρασκευη μεσημερι θα φόρτωνα .Οπως και να ναι Κυριακο ,τώρα έμπλεξα. Τωρα οπως ηρθαν τα πραγματα θα φυγω την άλλη Παρασκευη αλλα όχι για Εβρο,μόνο για Ηπειρο.Ο Εβρος θα περιμένei για 29 Δεκέμβρη
 
Last edited:
Πανω που άρχισε να με προβληματίζει ο καιρός με τις πολλές ςβροχές σήμερα παρουσίασε προβλημα το αμαξι με διαρροή στα υγρά του τιμονιου και πριον την Δευτέρα δεν μπορούν να το δουν .Οπότε την φάγαμε απο δυο μέτωπα.
Να περασω να σε παρω την παρασκευη το απογευμα που θα αναχωρησω για το χωριο ?
Ολο και καποια βαλκανια γαλαζια θα βρεθει και εκει να σουλατσαρει στα περιξ .my man.

Δημητρη πηγαινε σε ενα αλλο συνεργειο δεν ειναι και τοσο σοβαρη ζημια
Καλησπερα Αρχοντες
 
Πανω που άρχισε να με προβληματίζει ο καιρός με τις πολλές ςβροχές σήμερα παρουσίασε προβλημα το αμαξι με διαρροή στα υγρά του τιμονιου και πριον την Δευτέρα δεν μπορούν να το δουν .Οπότε την φάγαμε απο δυο μέτωπα.
Εσύ έμπλεξες με ζημιές και εγώ με τις δημόσιες υπηρεσίες
Αλλά που θα πάει κοντεύω λογικά θα βγω για κυνήγι πρίν το νέο έτος .exciting. .hair.
 
Ναι, τα λευκα θηρια ηλθαν αργοτερα, και το δικο σας βλεπω vlcc ειναι, εισαστε και βορεια, καλα ταξιδια να εχετε, ο Ατλαντικος ειναι δυσκολος το χειμωνα ιδιαιτερα πανω απο το 35 - 40 Ν, Ο Αγιος Νικολαος παντα κοντα σας!!!
Να είσαι καλά! Σε ευχαριστώ!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top