Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι ο ήλιος φταίει τώρα...
Όλο skb skb skb λες κ δεν έχεις άλλο οπλο.......Να δεις που αν μας με την moss θα σε προσκυνήσει κ ο Σαλαβαντακης.... .RESPECT..yelling.
Αφού ρε Τάσο τα έχουμε πει ... το όπλο που θέλει το λιγότερο (ή καθόλου) καθάρισμα, αυτό χρησιμοποιούμε πιο συχνά ... .yel.
Νά'ξερες το SKB από πότε έχω να το καθαρίσω ... καλύτερα να μην πω, γιατί είναι ντροπή ... :rolleyes:.sarcastic.
Υ.Γ. Ο Γιώργος έχει ρίξει με την Mossberg μου μια πούλα, τις πρώτες μέρες που την είχα πάρει. Από περιέργεια να τη δοκιμάσει. Μόνο σκήτ ρίχναμε εκείνα τα χρόνια ... Δεν χρειάζεται να σου πω πώς τα κάπνιζε τα πιατάκια !!! Παρόλο που είναι και αριστερός !!! ;)
 
Με μισή ομάδα και έχοντας καρατερίστες τον ήπιαν τα τουρκαλάκιαχ2 !!!
Αυτό το μογγολι που χτύπησε τον Ολεγκ τι του σουραμε ρε συ.! Αλλα και ο Καμαρα του Αζερου την μάπα την οργωσε αν και δεν εβλεπε. Ο μογγολος βάρεσε εσκεμενα.
 
Καλησπέρα σε όλους. Κι εμείς λιώσαμε σήμερα από τη ζέστη και την υγρασία στο σκοπευτήριο ... .tired.
Για 2 πούλες πήγα, 3 έριξα τελικά ... (η κατάστασή μου επιδεινώνεται ... καλά που είμαι και εγκρατής !!! .sarcastic.
Στην 1η πούλα στο υπερυψωμένο γήπεδο έκανα 23/25 ... το καλύτερό μου εδώ και 3-4 χρόνια ...
Τις άλλες 2 τις ρίξαμε στα κάτω γήπεδα, είχαμε και τον ήλιο κόντρα ... και τα σκ@τωσα λιγάκι ... :( αλλά δε βαριέσαι καλά ήτανε ... .yel.
Τα κατω γηπεδα δε ριχνονται απογευμα, το ξερεις καλα. Το πανω, αφου δεν εχεις τον ηλιο κοντρα, το ριξες οπως επρεπε, και υποψιν ειναι και το δυσκολοτερο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top