Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα... πάπλωμα πάλι σήμερα ... ελπίζουμε από αύριο τα σπουδαία ...
Μακάρι να κρατήσει η Αττική κανένα πουλάκι, γιατί μας βλέπω να μας φυλακίζουν στο νομό μας ... που είναι πολύ πλούσιος από θηραματική άποψη ... :rolleyes:
Το καλό είναι ότι δεν θα μείνει καρακάξα και κουρούνα πέριξ της Αττικής :D:D
 
Καλημέρα... πάπλωμα πάλι σήμερα ... ελπίζουμε από αύριο τα σπουδαία ...
Μακάρι να κρατήσει η Αττική κανένα πουλάκι, γιατί μας βλέπω να μας φυλακίζουν στο νομό μας ... που είναι πολύ πλούσιος από θηραματική άποψη ... :rolleyes:
Το καλό είναι ότι δεν θα μείνει καρακάξα και κουρούνα πέριξ της Αττικής :D:D
Ευκαιρία για κάθαρση.
Ελα ομως που οι κάργιες που μολις ντουφεκιστούν μαζεύονται κοντά στα σπίτια....
 
:oops: :oops: .think.
Πες μου ότι πας απέναντι με το βαπορακι
Εγώ στην θέση σου δεν θα σταματαγα ούτε για κατούρημα
αναγκαστικά ρε φίλε πρέπει να σταματήσω για να περπατήσω . Είναι λόγω της επέμβασης ,είναι πρόσφατο δεν πρέπεινα βγάλω τόσο ταξίδι καθιστός
 
αναγκαστικά ρε φίλε πρέπει να σταματήσω για να περπατήσω . Είναι λόγω της επέμβασης ,είναι πρόσφατο δεν πρέπεινα βγάλω τόσο ταξίδι καθιστός
Καλό ταξίδι και περιμένω φωτό από τον παράδεισο ;) ;)
Μόλις περάσεις Αμφιλοχία συντονιζομαστε 94,5 δαγκωτοοοοο

http://live24.gr/radio/generic.jsp?sid=1407
 
Γιάννη δεν μπορώ να καταλάβω , αν είναι ανάποδος σταυρός , η σπαθί . Όπως και να έχει είναι ένα σύμβολο . .think.
Κάτι πρέπει να ξέρεις εσύ. ;).
Το ανάποδος σταυρός δεν το είχα δει έτσι, μπορεί. κανε Μεγέθυνση στην φωτογραφία.
 
αναγκαστικά ρε φίλε πρέπει να σταματήσω για να περπατήσω . Είναι λόγω της επέμβασης ,είναι πρόσφατο δεν πρέπεινα βγάλω τόσο ταξίδι καθιστός
Καλο ειναι και το καραβι,εγω εαν δε βιαζομαι το προτιμαω...με ξεκουραζει,με χαλαρωνει απ την πολυωρη οδηγηση...κι η μυρωδια της θαλασσας,της αρμυρας....απολαυση,ιδιως για μας που δε μενουμε μονιμα κοντα σε θαλασσα.:)
 
καλημερα σε ολους...:)
Για να δουμε θα διαβει τιποτα σημερα......:rolleyes:
Γιαννη παρε ενα ανιχνευτη μεταλλων κ κανε εναν μεγαλο κυκλο γυρω απο το δεντρο μπορει να ειναι θησαυρος χαχα... .pray to God.
Μπα δεν είναι να μπλέξεις με τέτοια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top