Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έλα ντε... Λογικά θα τα ανακοινώσουν τις επόμενες μέρες.
Εάν είναι μόνο λεκανοπέδιο ίσως είναι μέτρο κατά της αστυφιλιας
Όποιος είναι συνταξιούχος και έχει σπίτι στην επαρχία έχει φύγει χωρίς να κοιτάξει πίσω ;)
 
Έλα ντε... Λογικά θα τα ανακοινώσουν τις επόμενες μέρες.
Για μενα αργησανε .Αντι να μιλάμε για προσωπική ευθύνη ,έπρεπε να έχουν ήδη παρθεί μέτρα σε χώρους συνάθροισης
Ενα τρελοκομείο είμαστε . Στα λύκεια και στα γυμνασια καταλήψεις με τους περισσότερους μαθητές μέσα λες και ειναι πάρτι και απο την άλλη τους εφταιξε αν αντι για 17 ειναι 20 στην ταξη.
Σις πλατείες γίνεται της πουτάνας.Ο ενας πανω στον αλλον. Κατι 70αρηδες μαζεμένοι 10 άτομα πάνω απο ένα τάβλι.
Παραπέρα τα παιδιά σε ομάδες των 10 και 15.
Στα όργανα γυμναστικής στο πάρκο ,το αδιαχώρητο.
Σε αρκετές εκκλησίες κανείς με μάσκα με τις ευλογίες των ιερέων.
Στα λεωφορεία και στον ηλεκτρικό ,σα σαρδέλες.
Άστα να πάνε....
 
Last edited:
Καλησπερα σας κυριοι!! Θα το ξεπερασουμε και αυτο.. Προς το παρο , αυριο, πρωτα ο Θεος, την πρωτη μου αγαπη ανα χειρας, μετα απο πολλα-πολλα χρονια ( 48 AL ), καφε, αν βρω κανενα συκο, κερτερι, ψωνια και επιστροφη.....
Ιάκωβε σου εβγαλε κανα πρόβλημα με τους σιδηρόδρομους η 48 ΑL ;
 
Πολύ Καλησπέρα σε όλους. Ψωνιστε τσιγάρα νωρίς γιατί μετά τις 12 περίπτερα γιοκ.
Χα χα ...Γιάννη καλησπέρα, δεν ξέρω αν καπνίζεις, αλλά σε συνδυασμό με τις φάσες που κυνηγάς, θυμήθηκα πριν χρόνια που μου βράχηκαν ανεπανόρθωτα τα 3-4 που είχαν μείνει στο πακέτο (ΚΕΝΤ κάπνιζα τότε) και έψηνα τον φίλο που είμαστε παρέα, να μη μείνουμε για κούρνια!!!! ....τραγικό δεν άντεχα χωρίς τσιγάρα .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Χα χα ...Γιάννη καλησπέρα, δεν ξέρω αν καπνίζεις, αλλά σε συνδυασμό με τις φάσες που κυνηγάς, θυμήθηκα πριν χρόνια που μου βράχηκαν ανεπανόρθωτα τα 3-4 που είχαν μείνει στο πακέτο (ΚΕΝΤ κάπνιζα τότε) και έψηνα τον φίλο που είμαστε παρέα, να μη μείνουμε για κούρνια!!!! ....τραγικό δεν άντεχα χωρίς τσιγάρα .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Εγώ έμεινα στο γύρνα από αναπτήρα το αυτοκίνητο δεν είχε τι να κάνω σταμάτησα σε ένα εικόνισμα που έχει πάντα αναπτήρα για να ανάβεις το καντήλι άναψα άφησα τον αναπτήρα γιατί αμαρτία ήταν να τον πάρω και γύρισα όλη την διαδρομή ανάβοντας πατητα τσιγάρα με την καφτρα το ένα μετά το άλλο έπαθα δηλητηρίαση
 
Ιάκωβε σου εβγαλε κανα πρόβλημα με τους σιδηρόδρομους η 48 ΑL ;
Δημητρη, η συγκεκριμενη καραμπινα (ειναι το πρωτο μου οπλο ,δωρο του πατερα μου μολις απολυθηκα απ το στρατο το 1980), εχει ριξει χιλιαδες φυσιγγια χωρις κανενα απολυτως προβλημα Μαλιστα, καποια εποχη της ειχα βγαλει και τα φρενα για να οπλιζει πιο γρηγορα,(ετσι μου ειχαν πει τοτε:rolleyes:....)....!!!!!!!
 
Ποσοστά θέλουμε. ..Δεν θα Ρίχνουμε ιδέες και να τις αρπάζουν άλλοι. .my man.
Κάτι θα κάνουμε.... .sarcastic.
Αν και το κριθάρι έχει πέσει σε τιμή μωρέ.....αλλά κάτι θα γίνει για σ'ένα.....sarcastic.
Μάλλον δεν κατάλαβες... Να σπρώχνεις μπύρες είπαμε όχι να τις εξαφανίζεις .sarcastic.
Θα εξαφανίζω καμία στο σχόλασμα ρε....αν είναι να πάρω τη Sprinder από την παλιά μου δουλειά κ να έρθω επάνω.....sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top