Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ την παρέα.
Η επισκευή στον κεντρικό άξονα ολοκληρώθηκε , ξύπνησα και αφού ολα τελείωσαν αισίως θελω να πιστεύω , πάμε παρακάτω.
Μάλλον .... παραπάνω πρέπω να πω. ;)
Μπράβο Δημήτρη, καλή ανάρρωση και γρήγορα στα καρτέρια!
 
Μπράβο Δημήτρη, καλή ανάρρωση και γρήγορα στα καρτέρια!
Πως τα βλεπεις φετος Κυριάκο ,θα ξαναπάς επάνω ;
Ελεγα φέτος να ανέβω κι εγώ προς τα τελη Οκτωβρη ,αλλα το σκεφτομαι. Προτιμώ αργοτερα ,αν εχει πιασμενα πουλια . Πέρσι πέρασαν πολλες αλλα δεν κράτησε .
 
Ευτυχως υπαρχει εγγυηση. Ειναι το χρυσωμένο χάπι προς τους εργαζόμενους λογω πώλησης και του αλλου πακέτου στους σχιστοματηδες.
Καταλαβα...Ευχομαι να μην εβαλαν κανενα Κινεζικο ανταλλακτικο μονο.
 
Last edited:
Χαιρετώ την παρέα.
Η επισκευή στον κεντρικό άξονα ολοκληρώθηκε , ξύπνησα και αφού ολα τελείωσαν αισίως θελω να πιστεύω , πάμε παρακάτω.
Μάλλον .... παραπάνω πρέπω να πω. ;)


Περαστικά... από υπομονή ξέρεις, τι καρτεριτζής είσαι!... .shake hands.
 
Πως τα βλεπεις φετος Κυριάκο ,θα ξαναπάς επάνω ;
Ελεγα φέτος να ανέβω κι εγώ προς τα τελη Οκτωβρη ,αλλα το σκεφτομαι. Προτιμώ αργοτερα ,αν εχει πιασμενα πουλια . Πέρσι πέρασαν πολλες αλλα δεν κράτησε .
Αν έχω βρει δουλειά δεν πρόκειται να πάω. Αλλιώς όπως πάντα θα την κάνω και φέτος 4-5 μέρες. Προτιμώ σαφώς το πρώτο, κυνήγια καλά να είμαστε θα κάνουμε...
 
Χαιρετώ την παρέα.
Η επισκευή στον κεντρικό άξονα ολοκληρώθηκε , ξύπνησα και αφού ολα τελείωσαν αισίως θελω να πιστεύω , πάμε παρακάτω.
Μάλλον .... παραπάνω πρέπω να πω. ;)
Σιδερένιος Δημήτρη και γρήγορα καλά!
 
Κ. Δημητρη σιδερενιος και παντα γερος και δυνατος. Να'στε παντα καλα, να απολαμβανεται τις βολτες σας στην φυση, να γεμιζουν τα πνευμονια καθαρο αερα και το μυαλο μαγικες εικονες. Παντα χαμογελαστος.
Καλησπερα σε ολα τα παιδια. Πριν απο λιγο γυρισα απο δουλεια και βλεποντας απο την μια την συννεφιτσα κι απο την αλλη την δροσουλα, σα να θυμιζει κατι απο φθινοπωρο. Εν αναμονη του ''ΙΑΝΟΥ'' λοιπον.
 
Ολα καλα θα πανε!Ακουσα οτι η εισπνοη ντουμανιου
προβατινας στα καρβουνα,τον σκοτωνει ακαριαια .sarcastic.
Σωστά άκουσες. ...αλλά μην το διάδοσης γιατί δεν θα μείνει πρόβατο για πρόβατο και τι θα κάνουμε μετά. :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top