Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρες λεβέντες.. καλές εξορμήσεις με υγεία πάνω απο όλα....

Πιο αργά θα έχω και εγώ νέα από σημερινή περπατητή εξόρμηση με τον μικρό Τζέρυ...
 
Καλημέρα λεβέντες..:)
Πρώτα απ όλα .cofee.
Μετά διάβασμα στο φόρουμ και μία ματιά στον τύπο για να σιγουρευτώ ότι έρχεται το τέλος της Ελλαδας :p.
 
Καλημερα παλικαρια.Τα σαββατα στη δουλεια ειναι αρκετα χαλαρα, οποτε λιγο δουλεια λιγο φορουμ και περναει η μερα αστραπη.:)
 
Καλημέρα παληκάρια! Σήμερα έχει φουλ διάβασμα, ήπια τον καφέ μου και ξεκινώ. Όσο κι αν ακούγεται εγωιστικό ανακουφίστηκα που δεν είχε πολλά πουλιά σήμερα γιατί θα πήγαινε περήπατο το διάβασμα...
 
Καλημέρα παληκάρια! Σήμερα έχει φουλ διάβασμα, ήπια τον καφέ μου και ξεκινώ. Όσο κι αν ακούγεται εγωιστικό ανακουφίστηκα που δεν είχε πολλά πουλιά σήμερα γιατί θα πήγαινε περήπατο το διάβασμα...
εσυ εισαι ο γκαντεμης?παρακαλα να εχει πουλια αυριο...αλλιως ξερεις τι θα παθεις.very funny.
 
εσυ εισαι ο γκαντεμης?παρακαλα να εχει πουλια αυριο...αλλιως ξερεις τι θα παθεις.very funny.
Γκαντεμιά είναι να εύχεσαι να έχει πουλιά. Και βάλε καμια φώτο που να δείχνει πως είσαι στην πραγματικότητα ρε. Ώρα είναι να ανεβάσει και ο Διονύσης καμία με μαλλιά..love.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top