Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σας, καλή δύναμη!
Δν έχει αλλάξει κάτι στις τιμές Κώστα...
Βior 28gr 4,50€ Fanatic 30gr 5,70€
Sporting 28gr 5,50€ Hill 33gr 7,00€
Creek 36gr 9,00€ και η 5άδα τα μάλλινα 2,20€.....το κουτί των 25 έχει 7,00€....

Τις τιμές τις έχω ξεφτιλίσει μου λέει.

Γι'αυτό κ δίνω κατευθείαν σε ιδιώτες κ όχι καταστήματα....για να μπωρώ να κρτατάω χαμηλά τα €€€.......;)
Το μόνα που θα αλλάξει θα'ναι το Target 36gr το οποίο θα το κάνει 40gr και θα ανέβει κ λίγο η τιμή του Creek 36 λόγο αύξησης της Τecna....
Κωστή έτσι ακριβώς πλην των μάλλινων το κουτί/25 έχει 10,00€.
 
Kαλησπερα παιδες......
Βλεποντας τηλεοραση αυτες τις δυο μερες με τα πολιτικα,μου ερχεται να ξαναφυγω τρεχοντας.
Μου θυμιζει τον ηλιθιο και πανηλιθιο αλλα δυστυχως μετα την παρασταση εχει και 4 χρονια πρακτικη:confused:
 
Καλησπεριζω την παρέα.

Kαλησπερα παιδες......
Βλεποντας τηλεοραση αυτες τις δυο μερες με τα πολιτικα,μου ερχεται να ξαναφυγω τρεχοντας.
Μου θυμιζει τον ηλιθιο και πανηλιθιο αλλα δυστυχως μετα την παρασταση εχει και 4 χρονια πρακτικη:confused:
Τετοιες περιόδους Αλεξ, κάνουν τα πάντα για να βγάλουν τον πραγματικό τους εαυτό με πολιτική ξεπερασμένη και καταδικασμένη στη συνείδηση ενός και μόνο μερος του λαού που δυστυχώς ειναι και μικρό.
Βλέπεις πάντα σερβίρεται αυτο που ζητάει ο πελάτης.
Μήπως πρέπει να ξαναφύγεις ; :D
 
Καλησπέρα ομορφόπαιδα....

Τα 3 τελευταία ημερόνυχτα δν καλοκοιμόμαστε από τα συνεχείς κουνήματα σεισμών......Κουνάει συνεχώς ανά 6 ώρες....Τα πράγματα δν πάνε καθόλου καλά κ υπάρχουν μεγάλοι φόβοι για 6,0R στην ξηρά κιόλας.....:eek:
Μην ξεχνάμε έχουμε κ μεγάλο ιστορικό εμείς οι Ηλείοι από παλαιότερα ρίγματα...:( Πύργου, Ανδραβίδας και Βαρθολομιού τα οποία θρηνίσαμε και θύματα τότε.....:confused:
Θα δίξει......pray to God.
 
Kαλησπερα παιδες......
Βλεποντας τηλεοραση αυτες τις δυο μερες με τα πολιτικα,μου ερχεται να ξαναφυγω τρεχοντας.
Μου θυμιζει τον ηλιθιο και πανηλιθιο αλλα δυστυχως μετα την παρασταση εχει και 4 χρονια πρακτικη:confused:
Και εγω τα ιδια στο βουνο λεω να παω για βολτα το σκυλο ,εχουν καταντησει αηδια
 
Καλησπεριζω την παρέα.


Τετοιες περιόδους Αλεξ, κάνουν τα πάντα για να βγάλουν τον πραγματικό τους εαυτό με πολιτική ξεπερασμένη και καταδικασμένη στη συνείδηση ενός και μόνο μερος του λαού που δυστυχώς ειναι και μικρό.
Βλέπεις πάντα σερβίρεται αυτο που ζητάει ο πελάτης.
Μήπως πρέπει να ξαναφύγεις ; :D
Τι να πω δεν ξερω Δημητρη.....Ο πατερας μου ειχε παει το 1979 στην Δαμασκο για ασκηση της Πολεμικης Αεροποριας
και ακομα λεει βλεποντας τους Συριους προσφυγες οτι ηρθαν απο μια χωρα 100 χρονια προστα.Εγω πριν 2 μερες
γυρισα απο Σουηδια και λεω οτι ειμαστε 400 χρονια πισω και ας λεει η Πατριδα μου για καρπουζια αλα κρεμ.....
Τελικα μηπως αυτο που βλεπουμε στο γυαλι ειναι ο καθρεπτης της κοινωνιας μας??Εκει με ζωνουν τα φιδια εμενα.
Δεν μπορει το ετος 2019 να γινεται πολιτικη συζητηση προεκλογικη εχοντας πιασει πατο σαν χωρα και να πηδανε
2,3,4 καραγκιοζηδες πανω της να την ξεπατωσουν πιανωντας και ποσοστα εκλογων εισοδου στην βουλη.Δεν νομιζω
οτι 300 καραγκιοζακια εκλεγμενα με το 60% των πολιτων που ψηφιζουν ειναι μικρο μερος του λαου....Αν στη
φαση που βρισκομαστε σαν χωρα οι 2 υποψηφιοι πρωθυπουργοι πουλανε μαγκια κλανια και εξατμηση για προεκλογικο
επιχειρημα τοτε να παρακαλεσουμε τον Βορειο Κορεατη να μας στειλει 10 πυρινικες κεφαλες να παμε στην ευχη του θεου....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top