Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα σας...καλο Σ/Κ...cofee.
Παγο χθες το πρωι...4°C ως τις 00:00 τη νύχτα...βροχή απο τις 02:00 ως τωρα....οι 4 εποχες που λεγαμε πανω στο 24ωρο...
Τι φωτοβολίδα μόνο.Χηνα κατέβαζε από τέρμα σε τέρμα.Οποιος έκατσε τείχος σε φάουλ και τον πετύχαινε τελείωνε η καριέρα του.
3 χρονια στην σχολικη ομαδα γυμνασίου αθλητικού...αριστερο back εγω κ αριστεροποδαρος
(ο μονος στην ομαδα)....απο την 1η γυμνασιου επιχειρουσα στην προπονηση αλλα κ στο σπιτι, να πετυχω ολο το στυλ εκτελεσης φαουλ του Roberto Carlos....οταν τελικα το πετυχα σε μεγαλο ποσοστό, στην τρίτη γυμνασίου στην προπονηση, απο 5 ατομα στο τοιχος, εμεναν μονο 2 θαραλαίοι....καταλαβαινεται.....big smile.
 
Καλημερα σας...καλο Σ/Κ...cofee.
Παγο χθες το πρωι...4°C ως τις 00:00 τη νύχτα...βροχή απο τις 02:00 ως τωρα....οι 4 εποχες που λεγαμε πανω στο 24ωρο...

3 χρονια στην σχολικη ομαδα γυμνασίου αθλητικού...αριστερο back εγω κ αριστεροποδαρος
(ο μονος στην ομαδα)....απο την 1η γυμνασιου επιχειρουσα στην προπονηση αλλα κ στο σπιτι, να πετυχω ολο το στυλ εκτελεσης φαουλ του Roberto Carlos....οταν τελικα το πετυχα σε μεγαλο ποσοστό, στην τρίτη γυμνασίου στην προπονηση, απο 5 ατομα στο τοιχος, εμεναν μονο 2 θαραλαίοι....καταλαβαινεται.....big smile.
Από κει το contradosi; Και εγώ ζερβός φίλε, αλλά με το 11!
 
Καλημέρα, καλό σαββατοκύριακο!
Δημήτρη σε εμάς το έλιωσε, το πολύ το έκανε σε εσάς, γι αυτό κρατάει ακόμα.
Το βλέπω καθώς ανεβαίνω προς Χαλκίδα κάθε μέρα, δυτικά βορειοδυτικά έκανε πιο πολύ χιόνι και το πάγωσε και καλύτερα
 
Καλημέρα, καλό σαββατοκύριακο!
Δημήτρη σε εμάς το έλιωσε, το πολύ το έκανε σε εσάς, γι αυτό κρατάει ακόμα.
Το βλέπω καθώς ανεβαίνω προς Χαλκίδα κάθε μέρα, δυτικά βορειοδυτικά έκανε πιο πολύ χιόνι και το πάγωσε και καλύτερα
Και να φανταστείς ο αέρας μας εσωσε. Ουσιαστικά από την Δευτέρα το απόγευμα είχε σταματήσει να χιονίζει. Αν έκανε αυτό που έλεγαν για μέχρι Τρίτη μεσημέρι θα είχαμε ένα μέτρο και βαλε! Τα μπαλώματα εδω γύρω είναι πολύ μεγάλα πλέον και το απόγευμα αν δεν ρίχνει πολύ νερό θα πάω εδώ στο χωριο για καρτερακι ίσα για να ρίξω 3 τουφεκιες.
 
Επιστροφή από την πρωινή βόλτα απο Δυτική Αττική και ρουφάω τσαγάκι Αθαμανικών ορέων.
Ο μικρός στο ψάξιμο σήμερα μου ξεπέταξε κι ενα λαγό που τον πηρε απο κοντα με αποτελεσμα να το χάσω για ενα πεντάλεπτο.
Στην ιδια περιοχή σήμερα βρήκα δυο άτομα με λαγοσκυλα .
Δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top