Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλους σας.Με τόσο περπάτημα λόγω χιονιού ,δεν ανεβαίνουν ακόμα λεωφορεία Ζωγράφου ,δεν θα είχαμε σηκώσει καμμία τριανταριά τσίχλες ?
Εχουν αφησει κατι μαυρα (απο την βρωμα ) παγοβουνα μεσα στην μεση κεντρικων δρομων
αλοιμονο και πεσει πανω κανενας ταλαιπωρος μηχανοβιος
 
Εχουν αφησει κατι μαυρα (απο την βρωμα ) παγοβουνα μεσα στην μεση κεντρικων δρομων
αλοιμονο και πεσει πανω κανενας ταλαιπωρος μηχανοβιος
Κανονικά ήθελε τώρα 300 βουλευτικους κώλους σκόρπιους στην Αθήνα να παρακαρουμε τα ποδήλατα αλλά...
 
Στον ΣΚΑΙ έχει το Castaway με τον Tom Hanks. Ωραία ταινία και με ωραίο sountrack
Όταν το είδα πρώτη φορά , στην σκηνή που ρίχνει το στραβό ξύλινο καμάκι από τα 20 μέτρα και βαράει την ψαρουκλα, το εβγαλα και δεν το ξαναειδα. Αν θέλω επιστημονικη φαντασία προτιμώ το star trek!!!
 
Όταν το είδα πρώτη φορά , στην σκηνή που ρίχνει το στραβό ξύλινο καμάκι από τα 20 μέτρα και βαράει την ψαρουκλα, το εβγαλα και δεν το ξαναειδα. Αν θέλω επιστημονικη φαντασία προτιμώ το star trek!!!
Άστον να χτυπήσει καμμία ψαρουκλα ο κακομοίρης.Εδω εμείς οι κυνηγοί χτυπάμε στα 120 μέτρα τσίχλα .
 
Άστον να χτυπήσει καμμία ψαρουκλα ο κακομοίρης.Εδω εμείς οι κυνηγοί χτυπάμε στα 120 μέτρα τσίχλα .
Μονο???? Κάποτε ένας ελεγε ότι αν στέκεται στο τέρμα και η τσιχλα περνάει στην σέντρα , την θεωρεί κοντινη!
 
Άμα σου πω ότι με έστελναν έναν ολόκληρο χρόνο...
Αχ βρε αλεξ τη μου θημησες με στελναν και εμενα γιατι ο παπους ηταν ψαλτης. Αλλα που να με κανουν καλα ο παπας με ανεβασε στο γυναικονιτι γιατι εκανα φασαρια ε στο τελος με εδιοξαν και απο την εκλησια και ισηχασαν αυτι και εγω μαζι..sarcastic..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top