Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οσα και να πεις λίγα θα ναι. Απ τη μια το σύστημα δημιουργεί κι αλλα φρόκαλα και απο την άλλη φοβαται το κοστος και τις ευθυνες και φτιάσανε σε σημείο να διώχνουν κοσμο απο υπηρεσίες μεσα στην Αθήνα .
Σκέφτομαι να πάω να πάρω 2-3 όρθιους ουρητήρες πορσελανινους.Να τους βάλω στον τοίχο του σαλονιού και σε 20 χρόνια να κάνω το σπίτι μουσείο έτσι όπως πάμε.
 
Πάντως ρε παλικάρια θυμάμαι πιο παλιά με τέτοιους χιονιαδες γέμιζε ο τόπος καθε είδους πουλιά. Μια χρονιά εδώ πιο κατω σε ένα χωράφι πέφτανε εκατοντάδες καλημανες. Προσπαθούσα να τους βάλω χέρι 2 μέρες αλλά δεν μπορουσα. Μέχρι που μου εκοψε να πάω αξημέρωτα στο σπιτάκι που στεγάζει την γεωτρηση. Μπήκα εκεί και περίμενα αλλά αυτές οι ρουφιανες δεν ήρθαν ξανά ποτε!!! Το 2002 είχαμε γεμίσει χηνες!!! Πέφτανε στα μπροκολα και τα λάχανα και τους άλλαζαν τα φώτα.
 
Ρίχνει πάλι πολύ πυκνή χιονόπτωση...Μαδήσαμε γύρω στα 100 πουλιά και έχουν μείνει και άλλα πίσω...
Απ' το μαδήσαμε , έχεις και βοήθεια ... και πάλι πίσω είσαι...
Ξανασκέψου την πρόταση ....κάνω και απόρτ....καθαρίζω και όπλα...ταχτοποιώ φυσίγγια... ( πόσα extra να βάλω πια???).sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Φέρε φυσίγγια και έλα!!!! .sarcastic..yelling..yel.
Εσύ στο τέλος θα μου γυρέψεις και την βενζίνα για το αυτοκίνητο ... μη γεμίσω και τη βάρκα για τα καλαμάρια ....hair.

Είπαμε ....ακριβός είσαι ... δεν παίζω....yelling..yel.

Υ.Γ: κρατάς καθόλου από Χίο η ... από Σκωτία ας πούμε???.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Καλο μεσημερι.....και καλη εβδομαδα , παντα με υγεια παλικαρια!!!

Δεν θα κανω κανενα σχολιο για την απουσια μου.....Ευχαριστω ολους τους φιλους για το ενδιαφερον τους.....

ΟΙ Διαχειριστες του φορουμ....και ματια εχουν....και κριση εχουν και παιρνουν τα μετρα τους!!!!
 
Καλο μεσημερι.....και καλη εβδομαδα , παντα με υγεια παλικαρια!!!

Δεν θα κανω κανενα σχολιο για την απουσια μου.....Ευχαριστω ολους τους φιλους για το ενδιαφερον τους.....

ΟΙ Διαχειριστες του φορουμ....και ματια εχουν....και κριση εχουν και παιρνουν τα μετρα τους!!!!
Νίκο, καλή καρδιά. Πιασε την tecna και φτιαξε μας 36γρ - ν7 & ν6 -80%-3*-36μ . Τωρα ειναι ο καιρος της
 
Καλο μεσημερι.....και καλη εβδομαδα , παντα με υγεια παλικαρια!!!

Δεν θα κανω κανενα σχολιο για την απουσια μου.....Ευχαριστω ολους τους φιλους για το ενδιαφερον τους.....

ΟΙ Διαχειριστες του φορουμ....και ματια εχουν....και κριση εχουν και παιρνουν τα μετρα τους!!!!
Άντε και περιμέναμε πως και πως...:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top