Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θα ήθελα να πω καλημέρα αλλά η λέξη δε βγαίνει απ' τα χείλη μου.θα ήθελα να πω καλή βδομάδα αλλά δυστυχώς δεν είναι όταν φίλοι και προπαντώς παιδιά με ψυχή φεύγουν από κοντά μας.εχθες το βράδυ έχασα έτσι ξαφνικά έναν φίλο έναν αδερφό ένα παιδί που περισσότερο οι παλιοί του φόρουμ και λιγότερο οι καινούργιοι τον γνώριζαν.ενα παιδί που βοηθούσε τους πάντες ανιδιοτελως και ποτε δε ζήτησε τίποτα για τον εαυτό του.ενα παιδί που δε γινόταν να μην το αγαπήσεις όταν το γνώριζες.εχασα τον διανοούμενο η τον φιλόσοφο η τον σκοπευτα όπως συνήθιζα να τον πειράζω.εφυγε ο φίλος μου ο αδερφός μου ο Βίκτωρας
Καλό σου ταξίδι φίλε μου και η ψυχή σου ν αναπαυτεί κοντά στη μανούλα σου στον πατέρα σου και τον αδερφό σου που μάλλον πολύ νωρίς σε ήθελαν κοντά τους
Τον Βικτωρα δεν τον εχω γνωρισει προσωπικα αλλα μονο σε κυνηγετικα φορουμ πανω απο μια δεκαετια
Δεν εχω λογια
Καλο ταξιδι Παλικαρι του Ψηλορειτη η Κυνηγετικη Οικογενεια δεν θα σε ξεχασει ποτε
 
ΠΗΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΑΝ ΦΟΡΟΥΜ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΕΦΑΝΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΔΗΚΟ ΜΑΣ .ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΣ ΤΟ ΔΕΙ Η ΔΙΑΧΗΡΗΣΗ
Ηλία το σκέφτηκα και εγώ αλλά θεωρώ καλύτερη ιδέα να μαζέψουμε λεφτά και να τα δώσουμε σε ένα ίδρυμα με παιδάκια στο όνομα του Βικτωρα. Πως το βλέπεις σαν ιδέα;
 
Ηλία το σκέφτηκα και εγώ αλλά θεωρώ καλύτερη ιδέα να μαζέψουμε λεφτά και να τα δώσουμε σε ένα ίδρυμα με παιδάκια στο όνομα του Βικτωρα. Πως το βλέπεις σαν ιδέα;
Ακριβώς.ηθελα να το γράψω αλλά με προλαβες
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top