Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ. Μεγάλη στεναχώρια για έναν άνθρωπο που έτσι όπως τον γνώρισα μέσα από το φόρουμ κατάλαβα τι εξαιρετικός χαρακτήρας ήταν. Εύχομαι δύναμη στην αδερφή του και σε όλους τους αγαπημένους του.


«Να ´ταν στεριά η θάλασσα
Θα σ´ είχα φέρει πίσω,
Μα σ´ έχει πάρει ο ουρανός
Και πώς να σε γυρίσω;»
 
Καλησπέρα όσο καλή μπορεί να είναι με την είδηση ότι έφυγε νεότατος ένας συνάδελφος ξαφνικά και άδικα.Κουραγιο στους φίλους του,να θυμάστε τις όμορφες στιγμές σε κυνήγια και σκοπευτήρια.Καλο παράδεισο Βίκτωρα.
 
Ωχχχ τί έγινε ρε παιδιά; Κρίμα τόσο νέοι άνθρωποι να φεύγουν από κοντά μας...
Δεν τον γνώριζα προσωπικά αλλά αν κρίνω από αυτά που γράφετε πρέπει να ήταν εξαιρετικό παιδί. Ξέρει κανείς πώς έφυγε;
Καλό παράδεισο Βίκτωρα...
 
Θα μου λείψουν τα καθημερινά πειράγματα μας, η εξυπνάδα κ η παρέα σού, έστω κ αν ήταν από απόσταση... Θα μου λείψεις φιλαράκι ειλικρινά, κάτι θα ξέρει που σε πήρε κοντά Του παραπάνω από μας, καλό παράδεισο διανοούμενε, θα σε σκεφτόμαστε....

Να περνάτε καλά κ να κάνατε πράγματα που αγαπάτε στο τώρα, το χρωστάμε στον εαυτό μας, η ζωή είναι απρόβλεπτη κ περίεργη...
 
Χρόνια πολλά κ.Νίκο.Πάντα δυνατός και στην πρώτη γραμμή!


Χρόνια σου πολλά Νικόλα , να είσαι πάντα γερός , και ευτυχισμένος . Να περνάς όμορφα .

Σας ευχαριστω πολυ παλικαρια μου!!! Υγεια σας ευχομαι!!! :)
 
Θα ήθελα να πω καλημέρα αλλά η λέξη δε βγαίνει απ' τα χείλη μου.θα ήθελα να πω καλή βδομάδα αλλά δυστυχώς δεν είναι όταν φίλοι και προπαντώς παιδιά με ψυχή φεύγουν από κοντά μας.εχθες το βράδυ έχασα έτσι ξαφνικά έναν φίλο έναν αδερφό ένα παιδί που περισσότερο οι παλιοί του φόρουμ και λιγότερο οι καινούργιοι τον γνώριζαν.ενα παιδί που βοηθούσε τους πάντες ανιδιοτελως και ποτε δε ζήτησε τίποτα για τον εαυτό του.ενα παιδί που δε γινόταν να μην το αγαπήσεις όταν το γνώριζες.εχασα τον διανοούμενο η τον φιλόσοφο η τον σκοπευτα όπως συνήθιζα να τον πειράζω.εφυγε ο φίλος μου ο αδερφός μου ο Βίκτωρας
Καλό σου ταξίδι φίλε μου και η ψυχή σου ν αναπαυτεί κοντά στη μανούλα σου στον πατέρα σου και τον αδερφό σου που μάλλον πολύ νωρίς σε ήθελαν κοντά τους
Ευρι....επεσα απο τα συνεφα εφηγε ο βικ....πως γιατι...δεν μπωρο να το πηστεψω...τρομερος χαμος. .να ειστε ολλοι καλα να τον θυμαστε τα θερμα μου συληπιτηρια ...εφηγε ενας αγγελος για την χωρα τον αγγελον....ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..
 
Last edited:
Μια καλησπερα σε όλους......


Σας ευχαριστω πολυ παλικαρια μου!!! Υγεια σας ευχομαι!!! :)
Ευχαριστώ πολύ Κυριακο! Και εσύ οποιον εχεις!
Χρόνια πολλα κ καλά Νίκο!
Πολυχρονοι Δημήτρη να τους χαίρεσαι!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top