Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει. Έφυγε ένας νέος άνθρωπος από τα πιο αγαπητά μέλη του φόρουμ, χωρίς να θέλω να καπελώσω την διαχείριση ίσως στην μνήμη του θα πρέπει να σιγήσει το φόρουμ εως αύριο το μεσημέρι .....
 
Είμαι σοκαρισμένος από χθες. Πραγματικά δεν μπορώ να το πιστέψω. Τον Βίκτωρα τον γνώρισα μέσα από εδώ και μόνο καλα λόγια έχω να πω. Μεγάλη απώλεια, σαν να έχασα δικό μου άνθρωπο. Κουράγιο στην οικογένεια του εύχομαι.
 
Θα ήθελα να πω καλημέρα αλλά η λέξη δε βγαίνει απ' τα χείλη μου.θα ήθελα να πω καλή βδομάδα αλλά δυστυχώς δεν είναι όταν φίλοι και προπαντώς παιδιά με ψυχή φεύγουν από κοντά μας.εχθες το βράδυ έχασα έτσι ξαφνικά έναν φίλο έναν αδερφό ένα παιδί που περισσότερο οι παλιοί του φόρουμ και λιγότερο οι καινούργιοι τον γνώριζαν.ενα παιδί που βοηθούσε τους πάντες ανιδιοτελως και ποτε δε ζήτησε τίποτα για τον εαυτό του.ενα παιδί που δε γινόταν να μην το αγαπήσεις όταν το γνώριζες.εχασα τον διανοούμενο η τον φιλόσοφο η τον σκοπευτα όπως συνήθιζα να τον πειράζω.εφυγε ο φίλος μου ο αδερφός μου ο Βίκτωρας
Καλό σου ταξίδι φίλε μου και η ψυχή σου ν αναπαυτεί κοντά στη μανούλα σου στον πατέρα σου και τον αδερφό σου που μάλλον πολύ νωρίς σε ήθελαν κοντά τους
Σοκ φίλε. Μόλις τώρα το είδα.. Κρίμα, μόνο αυτό. Πολύ καλό παιδί. Είχα την τύχη να τον γνωρίσω όταν είχαμε κάνει τη μάζωξη κ πήγαμε για μάσα.. κ στα 2-3 κυνήγια που καναμε όλοι μαζί. Μου είχε δώσει κ κοντά 2 κουτιά διάφορα φυσίγγια,για τη συλλογή που γνώριζε ότι έκανα. Τι να πω..Καλό του ταξίδι. Ο Θεός να τον συγχωρέσει...
 
Αν και δεν γνώριζα τον συνάνθρωπο μας αλλά από τα μυνήματα σας είναι κατανοητό τι άνθρωπος ήταν κρίμα και για τον καλό συνάδελφο και άνθρωπο και άδικο γιατι δεν ήταν μεγάλος ας τον συντροφεύσουν οι ευχές μας για το νέο του ταξίδι .Καλό παράδεισο φίλε victor
 
Καλημερα καλη εβδομαδα.....καλη δυναμη στους εργαζομενους.... με υγεια , και την Παναγιά διπλα σας!!!!
Χρονια Πολλα στους συνονοματους.....παντα με υγεια παλικαρια!!!! :)
Χρόνια πολλά κ.Νίκο.Πάντα δυνατός και στην πρώτη γραμμή!
 
Καλημερα καλη εβδομαδα.....καλη δυναμη στους εργαζομενους.... με υγεια , και την Παναγιά διπλα σας!!!!
Χρονια Πολλα στους συνονοματους.....παντα με υγεια παλικαρια!!!! :)
Χρόνια σου πολλά Νικόλα , να είσαι πάντα γερός , και ευτυχισμένος . Να περνάς όμορφα .
 
Θα ήθελα να πω καλημέρα αλλά η λέξη δε βγαίνει απ' τα χείλη μου.θα ήθελα να πω καλή βδομάδα αλλά δυστυχώς δεν είναι όταν φίλοι και προπαντώς παιδιά με ψυχή φεύγουν από κοντά μας.εχθες το βράδυ έχασα έτσι ξαφνικά έναν φίλο έναν αδερφό ένα παιδί που περισσότερο οι παλιοί του φόρουμ και λιγότερο οι καινούργιοι τον γνώριζαν.ενα παιδί που βοηθούσε τους πάντες ανιδιοτελως και ποτε δε ζήτησε τίποτα για τον εαυτό του.ενα παιδί που δε γινόταν να μην το αγαπήσεις όταν το γνώριζες.εχασα τον διανοούμενο η τον φιλόσοφο η τον σκοπευτα όπως συνήθιζα να τον πειράζω.εφυγε ο φίλος μου ο αδερφός μου ο Βίκτωρας
Καλό σου ταξίδι φίλε μου και η ψυχή σου ν αναπαυτεί κοντά στη μανούλα σου στον πατέρα σου και τον αδερφό σου που μάλλον πολύ νωρίς σε ήθελαν κοντά τους

Θα ήθελα να πω καλημέρα αλλά η λέξη δε βγαίνει απ' τα χείλη μου.θα ήθελα να πω καλή βδομάδα αλλά δυστυχώς δεν είναι όταν φίλοι και προπαντώς παιδιά με ψυχή φεύγουν από κοντά μας.εχθες το βράδυ έχασα έτσι ξαφνικά έναν φίλο έναν αδερφό ένα παιδί που περισσότερο οι παλιοί του φόρουμ και λιγότερο οι καινούργιοι τον γνώριζαν.ενα παιδί που βοηθούσε τους πάντες ανιδιοτελως και ποτε δε ζήτησε τίποτα για τον εαυτό του.ενα παιδί που δε γινόταν να μην το αγαπήσεις όταν το γνώριζες.εχασα τον διανοούμενο η τον φιλόσοφο η τον σκοπευτα όπως συνήθιζα να τον πειράζω.εφυγε ο φίλος μου ο αδερφός μου ο Βίκτωρας
Καλό σου ταξίδι φίλε μου και η ψυχή σου ν αναπαυτεί κοντά στη μανούλα σου στον πατέρα σου και τον αδερφό σου που μάλλον πολύ νωρίς σε ήθελαν κοντά τους
Όταν φεύγουν τόσο νωρίς οι άνθρωποι είναι άδικο και ότι και να πεις είναι λίγο...
Καλό ταξίδι Βίκτωρα...
Ας είναι ελαφρύ το χώμα...της λεβεντογεννας Κρήτης...που θα σε σκεπάσει...
 
Ο Βίκτωρας...!!
Μπορεί να μην τον γνώρισα προσωπικά, να μην ειχα συνάψει ιδιαίτερες σχέσεις με το παλικάρι,αλλά 2-3 κουβέντες μέσω Π.Μ ή κ στο FB τις ανταλλάσαμε....λάτρης της
GP & της ΜΒ32, της μάλλινης και του χάρτινου ρελιαστού κάλυκα....μετρημένο παιδί, με χιούμορ, πρώθυμο να βοηθείσει, γνώστης σε αρκετά πράγματα κ προπάντων κύριος στους συνομηλιτές του....κρίμα για το παλικάρι που έφυγε νεότατο....δυστιχώς τη ζωή μας, τη διαμορφώνουμε όπως εμείς θέλουμε....τον τελικό απολογισμό τον κάνει μόνο ο θεός...

Καλό παράδεισο Βίκτωρα, δύναμη κ κουράγιο στους οικείους του. :(:(
 
Είχαμε βρεθεί σε ένα γλέντι όντας μέλη του e-artemis πριν από χρόνια...μετά τον ξαναβρήκα εδώ. Δεν είμασταν κολλητοί αλλά η εκτιμηση τπυ ενός για τον άλλο υπήρχε. Σήμερα διάβασα την είδηση από τον Leo στο fb.... Κρίμα ...Καλό Παράδεισο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top