Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έχω να δω ποδόσφαιρο κ μπάσκετ ουτε ξέρω απο ποτε.... Δεν μου κάνει αίσθηση πλεον κ κάποτε δεν εχανα παιχνιδι του γαυρου.. Και ειδικά εναν παικτη της ομαδας να με ρωτήσεις στο ποδοσφαιρο δεν θα ξέρω να σου πω....

Και ένα t shirt vintage από εκείνες τις ωραίες εποχές που ξεθαψα τις προαλλες....

View attachment 33320
Στο ποδόσφαιρο έχω και εγω ξεκόψει λιγο. Αλλά το μπάσκετ είναι η αρρώστια μου η αγιατρευτη. Μπορώ να καθίσω και να δω να παίζουν ομάδες επιπέδου τοπικού και όποτε μπορώ κανονιζω και με τους άλλους συνομηλίκους μου γέροντες για κανα μονο στα γηπεδάκια του χωριού!
 
Στο ποδόσφαιρο έχω και εγω ξεκόψει λιγο. Αλλά το μπάσκετ είναι η αρρώστια μου η αγιατρευτη. Μπορώ να καθίσω και να δω να παίζουν ομάδες επιπέδου τοπικού και όποτε μπορώ κανονιζω και με τους άλλους συνομηλίκους μου γέροντες για κανα μονο στα γηπεδάκια του χωριού!
Το ποδοσφαιρο κ για εμενα ήταν βαρετό..
Στο μπάσκετ αλλάζει συνέχεια το σκορ κ στο τελευταίο λεπτό πριν λήξει ο αγώνας κ όλα μπορουν να ανατραπουν......
Πολλές φορές σκέφτομαι τι τεράστια ψυχραιμία πρεπει να έχουν οι παικτες στις κρίσιμες ελευθερες βολές κ εκει φαίνεται η εμπειρία...
Και το βολευ ωραίο.....
 
Ε που θα πάει ? Όλο θα ταξιδεύει ο " Τυχερακιας " ? Από το επόμενο παιχνίδι θα σας παρακολουθεί. Και μετά θάχει προκριματικά με την Κουτσούφλιανη.
Καταρχήν Καλημερα!!! Πάμε για λαγό με τρελό βοριά και κρυο!. Όσο έχω Γιώργη Μπαρτζωκα δεν φοβάμαι τον... ανέμελο γκαντεμη! Άμα πάρει ανάποδες και αρχισει τα καντήλια ο κόουτς μέχρι και ο διάολος θα κρυφτεί στην τρύπα του.....
 
Για μερικούς ισχύει το αντιθετο!
Καλημέρα στην παρέα
Δεν αντιλέγω είναι θέμα προτιμήσεων απλά εάν το δεις σε παγκόσμιο επίπεδο εκτός ότι το ποδόσφαιρο είναι το πιο λαϊκό άθλημα κυριολεκτικά έχει οπαδούς που το βλέπουν σαν θρησκεία πολύ περισσότερους σε σχέση με οποιοδήποτε άλλο άθλημα
Δεν θυμάμαι σε ποία χώρα της λατινικής Αμερικής έσκασε τύπος με την νεκροκεφαλή του παππού του για να δει το πρωτάθλημα που πήρε η ομάδα του μετά από πολλά χρόνια :eek:
Τις ακραίες εκδηλώσεις αγάπης ή απελπισίας που θα δεις στο ποδόσφαιρο δεν θα τις δεις σε κανένα άλλο άθλημα
 
Καλημερα , και καλο Σαββατοκυριακο παλικαρια!!!! Καλα να περασουν οσοι βγηκαν στο βουνο...!!!!
Με υγεια....και την Παναγιά δίπλα σας!!!
Δεν ειχε ''λαγο'' σημερα.....αλλες ''υποχρεωσεις'' με κρατησαν στο σπιτι....
Δοξα τω Θεω.....ολα καλα!!!! :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top