Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Με έχουν βάλει να κάνω γυμναστική πέρα δώθε από την μία και από την άλλη να στέλνει ένας θείος μου εξουσιοδότηση σε εμένα εγώ σε αυτόν και πάλι πίσω σε εμένα για γνήσιο της υπογραφής εδώ γιατί δεν τους άρεσε η εξουσιοδότηση που είχα κάνει δεν την δέχονται και πάλι πίσω στον θείο μου για να μου τα στείλει πάλι πίσω για να τα πάρω μήπως τελειώσω .hair.
Τι είπες ρε φίλε...Μπερδεύτηκα..yel.
 
Last edited:
Με έχουν βάλει να κάνω γυμναστική πέρα δώθε από την μία και από την άλλη να στέλνει ένας θείος μου εξουσιοδότηση σε εμένα εγώ σε αυτόν και πάλι πίσω σε εμένα για γνήσιο της υπογραφής εδώ γιατί δεν τους άρεσε η εξουσιοδότηση που είχα κάνει δεν την δέχονται και πάλι πίσω στον θείο μου για να μου τα στείλει πάλι πίσω για να τα πάρω μήπως τελειώσω .hair.
Φίλε Γιώργο, ενδεχομένως για άλλη φορά, ζήτα τους κωδικούς taxis του θείου και μέσα από το gov.gr βγάλε ότι εξουσιοδότηση θες, σε λίγα λεπτά, χωρίς τρέξιμο σε ΚΕΠ ή αστυνομίες.
 
Τι είπες ρε φίλε...Μπερδεύτηκα..yel.
Αυτό ακριβώς μόνο τίποτα άλλο καλά τα λέει και αυτός και εγώ
Φίλε Γιώργο, ενδεχομένως για άλλη φορά, ζήτα τους κωδικούς taxis του θείου και μέσα από το gov.gr βγάλε ότι εξουσιοδότηση θες, σε λίγα λεπτά, χωρίς τρέξιμο σε ΚΕΠ ή αστυνομίες.
Εξουσιοδότηση έστειλα και με γνήσιο της υπογραφής και αναλυτική μάρκα, χρώμα αυτοκινήτου, αριθμό πινακίδας, αριθμό πλαισίου, αριθμό μηχανής και να προβεί στις απαραίτητες ενέργειες για μεταβίβαση του αυτοκινήτου στο όνομα μου αλλά δεν την δέχονται
Έφτασαν στο σημείο να πούνε που ξέρω εγώ ότι ο ανιψιός σου δεν έχει δύο τρία αυτοκίνητα ακόμα και θα του γράψεις και αυτό και θα έχει πιθανόν θέματα με την εφορία μετά .hair.
Αφού ρε ψηλέ έχω στείλει εξουσιοδότηση που του επιτρέπω να κάνει αυτό ακριβώς και στην τελική τι σε νοιάζει εσένα εκτός και αν νομίζεις ότι η εξουσιοδότηση είναι πλαστή
 
Καλησπέρα.
Φίλε Γιώργο, ενδεχομένως για άλλη φορά, ζήτα τους κωδικούς taxis του θείου και μέσα από το gov.gr βγάλε ότι εξουσιοδότηση θες, σε λίγα λεπτά, χωρίς τρέξιμο σε ΚΕΠ ή αστυνομίες.
Κι εγώ έτσι έκανα τον περασμένο Μάιο τις εξουσιοδοτήσεις ηλεκτρονικά, για τις διαδικασίες μεταβίβασης, τόσο στην εταιρεία που πήρε το παλιό μου Jimny τρακαρισμένο, στην Αθήνα, όσο και στον Χαροντάκη (αντιπρόσωπο Suzuki εδώ) για το άλλο που πήρα. Πανεύκολο, αν και το έκανα πρώτη φορά, δεν ταλαιπωρήθηκα καθόλου. Και με τους κωδικούς του web banking ...
Άσε, εγώ σήμερα έπαθα άλλο! Πήγα το απόγευμα στο νοσοκομείο να δω ένα θείο μου, που έκανε εγχείρηση χολής, και δεν με άφησαν να μπω!!! Έπρεπε λέει να έχω rapid test !!! Έχω πιστοποιητικό εμβολιασμού, τους λέω και το δείχνω. Όχι, λέει, δεν πιάνεται γιατί μπορεί να είσαι φορέας. Πήγαινε να κάνεις ένα rapid test, και θα ισχύει για 3 μέρες ... Καλά κρασιά, τους λέω, και γύρισα κι έφυγα ...
.hair.
 
Καλησπερα σε όλους..
Έπρεπε λέει να έχω rapid test !!! Έχω πιστοποιητικό εμβολιασμού, τους λέω και το δείχνω. Όχι, λέει, δεν πιάνεται γιατί μπορεί να είσαι φορέας.
Μα αυτοί αλλα έλεγαν στην αρχή για τους εμβολιασμενους,μέχρι κ ότι δυσκολα μεταδίδουν τον ιό αν είναι φορείς...
..Σιγά σιγά θα βγουν κ αλλα στην φόρα....
 
Καλησπέρα σας, 0-1 η θρυλάρα μέσα στην Μογγολία !!!!
Κάνε κρατεί αδερφούλη είναι νωρίς ακομη αν και δειχνουμε καλοι αποψε!!!!
Και συγνωμη που θα σε διορθώσω αλλά το κάνω με όλο τον σεβασμό. Δεν είναι Μογγολία εκει. Αγια χώματα ελληνικά είναι ποτισμένα με ελληνικό αίμα και καθαγιασμενα απο το ελληνικό πνεύμα , αρχαιοελληνικό και ελληνοχριστιανικο. Οι μογγολοι προέκυψαν στην συνέχεια και τα πήραν όλα αφού το Βυζάντιο στην εποχή της άλωσης είχε 7.000 στρατό και 300.000 μοναχούς. Φαντάσου να ήταν ανάποδα τα νουμερα!!!!!
 
Κάνε κρατεί αδερφούλη είναι νωρίς ακομη αν και δειχνουμε καλοι αποψε!!!!
Και συγνωμη που θα σε διορθώσω αλλά το κάνω με όλο τον σεβασμό. Δεν είναι Μογγολία εκει. Αγια χώματα ελληνικά είναι ποτισμένα με ελληνικό αίμα και καθαγιασμενα απο το ελληνικό πνεύμα , αρχαιοελληνικό και ελληνοχριστιανικο. Οι μογγολοι προέκυψαν στην συνέχεια και τα πήραν όλα αφού το Βυζάντιο στην εποχή της άλωσης είχε 7.000 στρατό και 300.000 μοναχούς. Φαντάσου να ήταν ανάποδα τα νουμερα!!!!!
Μαζί σου πατρίδα !!!
 
Κάνε κρατεί αδερφούλη είναι νωρίς ακομη αν και δειχνουμε καλοι αποψε!!!!
Και συγνωμη που θα σε διορθώσω αλλά το κάνω με όλο τον σεβασμό. Δεν είναι Μογγολία εκει. Αγια χώματα ελληνικά είναι ποτισμένα με ελληνικό αίμα και καθαγιασμενα απο το ελληνικό πνεύμα , αρχαιοελληνικό και ελληνοχριστιανικο. Οι μογγολοι προέκυψαν στην συνέχεια και τα πήραν όλα αφού το Βυζάντιο στην εποχή της άλωσης είχε 7.000 στρατό και 300.000 μοναχούς. Φαντάσου να ήταν ανάποδα τα νουμερα!!!!!
Πωπω γκολάρα !!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top