Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σας......View attachment 30868
Αν κάποιος φεύγει από δω ....και πάει να καθίσει σε ένα χωράφι με Ηλιοσπορο ,το θεωρείται σοβαρό....πρέπει να τον δει κάποιος.
Εγώ θα το θεωρούσα σοβαρό αν δεν πήγαινε .yel. .
Καλη η θάλασσα,αλλά όταν αρχίζει το κυνήγι όλα τα υπόλοιπα μπαίνουν σε δεύτερη μοίρα.
 
Καλημέρα σας
Θέλω μια μικρή βοήθεια
Λίγει η άδεια κατοχής που έχω στο ένα όπλο τον Νοέμβριο.
Ποιος μπορεί να βοηθήσει τι θα χρειαστώ εκτός από γερα νεύρα ?
Έλα βρε δεν είναι κάτι σοβαρό...έναν γιατρό θες να σου δώσει ένα χαρτί ότι δεν πασχεις από ψυχικα νοσήματα ,το πας στην ασφάλεια που έχει εκδοθεί το δελτίο κατοχής και ανανεώνεται. Το κόστος είναι από 30 - 50 ευρώ.....αν είσαι προς δυτική περιφέρεια Αττικής κοντά....Χαϊδάρι Αιγάλεω περιστερι...πες μου να σε στείλω σε γιατρό που βγάζει τέτοιο χαρτί
 
Καλημέρα σας......View attachment 30868
Αν κάποιος φεύγει από δω ....και πάει να καθίσει σε ένα χωράφι με Ηλιοσπορο ,το θεωρείται σοβαρό....πρέπει να τον δει κάποιος.
Μπα
Μαλλον ερχετε στα συγκαλα του ο ανθρωπος
Οσο νωριτερα πας στο βουνο τοσο πιο νωρις συνερχεσαι .big smile.
 
Καλημέρα σας
Θέλω μια μικρή βοήθεια
Λίγει η άδεια κατοχής που έχω στο ένα όπλο τον Νοέμβριο.
Ποιος μπορεί να βοηθήσει τι θα χρειαστώ εκτός από γερα νεύρα ?
Χαρτί από ψυχίατρο
Χαρτί από παθολόγο ή γενικό γιατρό
Παράβολο 6193 των 2.04€
Δύο φωτογραφίες μικρές τύπου ταυτότητας έγχρωμες
 
Χαρτί από ψυχίατρο
Χαρτί από παθολόγο ή γενικό γιατρό
Παράβολο 6193 των 2.04€
Δύο φωτογραφίες μικρές τύπου ταυτότητας έγχρωμες
Έχουν αρχίσει και φτάνουν τα απόνερα απο τις μ@@@@@@ς της ΚΣΕ, εδώ στο νησί λόγω έλλειψης ιδιώτη ψυχίατρου (μετά απο μεσολάβηση του Κ.Σ) το δίνει ο ψυχίατρος του νοσοκομείου αφού πρώτα σκάσεις 40 ευρω- πουλάκια στις τοξικολογικές εξετάσεις α ξέχασα πρέπει να πας και με ένα συγγενικό σου πρόσωπα για να εγγυηθεί οτι δεν είσαι μαλά@@ς.
 
Πριν 3 χρονια πηγα στο ΑΤ Κορωπιου να δηλωσω οπλο κ μου ειπαν εφοσον ειμαι Χιωτης να παω να το δηλωσω Χιο.
Οτι πιο κουφο εχω ακουσει, λες κ ειμαι απο αλλο κρατος
Υπαρχει ψιλοαγνοια κ πριν ξεκινησει καποιος τη διαδικασια πρεπει να ειναι ετοιμος για ολα κ φυσικα υπομονη
 
Έλα βρε δεν είναι κάτι σοβαρό...έναν γιατρό θες να σου δώσει ένα χαρτί ότι δεν πασχεις από ψυχικα νοσήματα ,το πας στην ασφάλεια που έχει εκδοθεί το δελτίο κατοχής και ανανεώνεται. Το κόστος είναι από 30 - 50 ευρώ.....αν είσαι προς δυτική περιφέρεια Αττικής κοντά....Χαϊδάρι Αιγάλεω περιστερι...πες μου να σε στείλω σε γιατρό που βγάζει τέτοιο χαρτί
Δεν είμαι κοντά. Γαλάτσι μένω ..Αλλά ίσως σε χρειαστώ .. Ευχαριστώ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top