Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα κυριοι. Εκ νέου καταιγιδαρα έχουμε εδω!!! Ρίχνει εδώ και μια ώρα περίπου. Στην αρχή τρελό νερό που έκανε τους δρόμους ποτάμια κανονικα. Τώρα ρίχνει ποτιστικά αλλά ανοίγει ο καιρός σιγά σιγα. Χάθηκε να τις κάνει μια εβδομαδα πριν? Θα είχαμε γλιτώσει πολλά.
 
Last edited:
Τα μελισσακια εκει απο κατω κανουν τίποτα????
Βγαζουν και ειναι και παρα πολυ καλο. Μεσα σε αυτο το οικοπεδο εχει καρυδιες, καστανιες, κερασιες ντοματιες,πιπεριες και αλλα που μου δοαφευγουν ακομα. Πρωτη φορα ηρθα σαν φιλοξενουμενος του θειου μου. Ο παραδεισος επι γης. Και μονο που ξυπνας και πινεις τον ελληνικο σου μεσα στα ελατα φτανει. Μακαρι καποια στιγμη να με αξιοσει ο Θεος και να πραγματοποιησω κι εγω αυτο το ονειρο που το εχω απο μικρο παιδι.
 
Θα βγουν κυνηγι οι νεολληνες....
Συγχωρα τε με παιδες αλλα με την σιωπη που κρατα η ηγεσια σας οτι σας κανουν χαλαλι σας που λεμε
Ο καθε ανυστορητος που το κυνηγι το χει για κατι νεο η καμια μοδα ανοιγει το στομα του και κλανει

Το κακο ειναι που οτι γινεται εκει υπαρχει η ταση να θελουν να το κανουν και εδω αλλα πιστεψε τε με εδω θα τους παρει και θα τους σηκωσει!!!
 
Αυτοί σε λίγα χρόνια θα ζητάνε τα παιδιά να γίνονται μόνο από σωλήνα! ... οι λειτουργίες της φύσης τους είναι αδιανόητες ! ...
Αυτός ο άνθρωπος νομίζει πως θα πάει κανείς στα καμμένα να κυνηγήσει.

Να κυνηγήσει τι;

Τον ενοχλούν και 4×4.

Τι να πω δεν ξέρω.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top