Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα λεβεντες...κουραγιο στους πυροπληκτους ..αναθεμα στα καθαρματα που ειναι πανο μας εκαψαν το λεγαμε εδω μεσα απο την αρχη του καλοκαιριου ειναι πολυ το χρημα για την πρασηνι αναπτηξη ...ντουφεκησμα στα 3 μετρα θελουν ολλοι
 
Καλημέρα στα παιδιά.
Αποκαρδιοτική η κατάσταση παντού....ο θεός να φυλάει...μια απότωμη νεροποντή θα βοηθούσε.
ντουφεκησμα στα 3 μετρα θελουν ολλοι
Είναι μακρυά τα 3 μέτρα Ηλία...στο V0 θέλουν τα καθάρματα.
 
...μέρα.... κακή ψυχρή κι ανάποδη!!!!
Δεν ξημέρωσε ποτέ....
Αν μας έχει πνίξει εμάς εδώ ο καπνός που είμαστε σε ευθεία 90χλμ απ' το μέτωπο, δε θέλω ούτε καν να φανταστώ τι ζούνε οι συνάνθρωποι μας εκεί....
Δε θέλω να θυμάμαι καν τι ζήσαμε κι εμείς το 2007.
Το ελάχιστο που μπορούσαμε να κάνουμε είναι να συλλέξουμε και να στείλουμε είδη πρώτης ανάγκης. Και εσείς φίλοι αν μάθετε αντίστοιχες κινήσεις απ' τους δήμους σας για τις περιοχές που πλήττονται σε Εύβοια Αττική Ηλεία κλπ κάντε το καλό.... Ακόμα κι αυτό το ελάχιστο είναι ανάσα για τους ανθρώπους που μάχονται εκεί.....
Μ____ΚΗ-Χ____ΛΙΑ-Χ......ΔΗ Γ_____ΣΤΕΕΕΕ
 
...μέρα.... κακή ψυχρή κι ανάποδη!!!!
Δεν ξημέρωσε ποτέ....
Αν μας έχει πνίξει εμάς εδώ ο καπνός που είμαστε σε ευθεία 90χλμ απ' το μέτωπο, δε θέλω ούτε καν να φανταστώ τι ζούνε οι συνάνθρωποι μας εκεί....
Δε θέλω να θυμάμαι καν τι ζήσαμε κι εμείς το 2007.
Το ελάχιστο που μπορούσαμε να κάνουμε είναι να συλλέξουμε και να στείλουμε είδη πρώτης ανάγκης. Και εσείς φίλοι αν μάθετε αντίστοιχες κινήσεις απ' τους δήμους σας για τις περιοχές που πλήττονται σε Εύβοια Αττική Ηλεία κλπ κάντε το καλό.... Ακόμα κι αυτό το ελάχιστο είναι ανάσα για τους ανθρώπους που μάχονται εκεί.....
Μ____ΚΗ-Χ____ΛΙΑ-Χ......ΔΗ Γ_____ΣΤΕΕΕΕ
Βασιλη εαν γινει οποιαδηποτε κινηση για βοηθεια και το μαθετε.....ενημερωστε μας σας παρακαλω
 
...μέρα.... κακή ψυχρή κι ανάποδη!!!!
Δεν ξημέρωσε ποτέ....
Αν μας έχει πνίξει εμάς εδώ ο καπνός που είμαστε σε ευθεία 90χλμ απ' το μέτωπο, δε θέλω ούτε καν να φανταστώ τι ζούνε οι συνάνθρωποι μας εκεί....
Δε θέλω να θυμάμαι καν τι ζήσαμε κι εμείς το 2007.
Το ελάχιστο που μπορούσαμε να κάνουμε είναι να συλλέξουμε και να στείλουμε είδη πρώτης ανάγκης. Και εσείς φίλοι αν μάθετε αντίστοιχες κινήσεις απ' τους δήμους σας για τις περιοχές που πλήττονται σε Εύβοια Αττική Ηλεία κλπ κάντε το καλό.... Ακόμα κι αυτό το ελάχιστο είναι ανάσα για τους ανθρώπους που μάχονται εκεί.....
Μ____ΚΗ-Χ____ΛΙΑ-Χ......ΔΗ Γ_____ΣΤΕΕΕΕ
Εδω αρχησαν να μαζευουν πραγματα ..
Ολλοι θα βαλουμε οτι μπορουμε ο καθενας
 
Καλησπέρα!
Έπεσε λίγο η θερμοκρασία εδώ......αλλά κοντεύουν να μας κάψουν οι αλήτες.


@aris_kalamata
Αδερφέ είσουν οδό κρήτης κατα τις 3 παρά οδεύοντας πιθανώς προς ενα περίπτερο που έχει?
Σε έχω δεί σε κάτι φωτογραφίες και λέω οπως πέρναγα με το αυτοκίνητο ωπ γνωστό πρόσωπο αυτό.
 
Καλησπέρα!
Έπεσε λίγο η θερμοκρασία εδώ......αλλά κοντεύουν να μας κάψουν οι αλήτες.


@aris_kalamata
Αδερφέ είσουν οδό κρήτης κατα τις 3 παρά οδεύοντας πιθανώς προς ενα περίπτερο που έχει?
Σε έχω δεί σε κάτι φωτογραφίες και λέω οπως πέρναγα με το αυτοκίνητο ωπ γνωστό πρόσωπο αυτό.
Ήμουν ναι, οδευα προς φυσιοθεραπεία μπας κ ισιωσουμε λίγο...

Καλησπέρα, δύσκολες μέρες, πολλά θα αλλάξουν όταν μας λυπηθεί ο θεός κ σβήσουν οι φωτιές... Καλό κουράγιο σε όλους...
 
Ήμουν ναι, οδευα προς φυσιοθεραπεία μπας κ ισιωσουμε λίγο...

Καλησπέρα, δύσκολες μέρες, πολλά θα αλλάξουν όταν μας λυπηθεί ο θεός κ σβήσουν οι φωτιές... Καλό κουράγιο σε όλους...
Πολυ φωβαμε οτι σε ενα μεγαλο μερο; Της ελλαδας θα απαγουρευσουν το κυνηγι για προστασια στο περιβαλον και θα βαλουν φωτοβολταικα και ανεμογενητριες ..ειδη τα παπαγαλακια του βγενουν και λενε 600€ σε καθε πυραπληκτο για τα πρωτα εξοδα...και πολυ χρημα στην πρασινοπαπαρια....
 
Ξυπνηστε αυτου.....παρτε τους με της πετρες...αν θελετε να ξαναδειτε πρασινο
Δυστυχώς δεν είναι τόσο εύκολο αυτό Ηλία σε μια πόλη 5 εκατομμυρίων.
Τι να πω φίλε;Δεν μπορώ να καταλάβω τι ευχαρίστηση βρίσκει κάποιος σε μια τέτοια κατάσταση.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top