Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα Κυριάκο,
Να το παρκάρεις σε σκιά! :cool: ... τελικά θα κατηφορίσεις καμιά μέρα προς τα εδώ;
Έχω κατέβει κάνα δυο φορές Γιώργο αλλά για ταξίδια αστραπή. 1 μέρα κάθομαι συνήθως. Δουλειές στο σπίτι, να δω τον πατέρα μου, καταλαβαίνεις. Τον Αύγουστο που θα έρθω για δύο βδομάδες θα έχω χρόνο....
 
Μολις το εβγαλε ζεστο ζεστο η γυναικα
Τα μικρα με ενα κουταλι καθαριζουν τα απομειναρια απο την χυτρα οπως καναμε και εμεις μικροι

ρυζογαλο!!!

λατρεμενο γλυκο

κοπιαστε
 

Attachments

  • 7B2B161A-8218-4EE8-BF30-14EFEDA81A82.jpeg
    7B2B161A-8218-4EE8-BF30-14EFEDA81A82.jpeg
    417,3 KB · Προβολές: 11
Καλησπερα Αρχοντες ;)
Σημερα κατα τις 17.30 στην μεσογειων πριν το Πενταγωνο και ενω η θερμοκρασια εδειχνε γυρω στους 39 βαθμους
επεσε τρελο στιλιαρι αναμεσα σε μηχανοβιο και κουρσατο :p
Ορεξη που την εχουν με τετοιο λιοπυρι βιαζονται να φτασουν στο ηλιολουστο μπαλκονι με θεα τις περιπλανωμες κατσαριδες :p
 
Καλησπερα Αρχοντες ;)
Σημερα κατα τις 17.30 στην μεσογειων πριν το Πενταγωνο και ενω η θερμοκρασια εδειχνε γυρω στους 39 βαθμους
επεσε τρελο στιλιαρι αναμεσα σε μηχανοβιο και κουρσατο :p
Ορεξη που την εχουν με τετοιο λιοπυρι βιαζονται να φτασουν στο ηλιολουστο μπαλκονι με θεα τις περιπλανωμες κατσαριδες :p
Προχτες το πρωι
Σηκωνομαι βρισκω μια κατσαριδα την ριχνω μια φαπα ετοιμαζομαι κ φευγω για δουλεια
Το βραδυ που σχολασα μου λεει η γυναικα
Να πας να μαζεψεις το pet σου .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
ποιο τι λεω;
Αυτο που σκοτωσες το πρωι .sarcastic.
 
Προχτες το πρωι
Σηκωνομαι βρισκω μια κατσαριδα την ριχνω μια φαπα ετοιμαζομαι κ φευγω για δουλεια
Το βραδυ που σχολασα μου λεει η γυναικα
Να πας να μαζεψεις το pet σου .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
ποιο τι λεω;
Αυτο που σκοτωσες το πρωι .sarcastic.
Μην τις αναφέρετε καθόλου τις σιχαμενεςτις κατσαριδες.Από μικρός τις έχω πάρει στραβά.Καλύτερα να μου ρίχνουν λύκοι στο χιόνι παρά μια τέτοια.
 
Μολις το εβγαλε ζεστο ζεστο η γυναικα
Τα μικρα με ενα κουταλι καθαριζουν τα απομειναρια απο την χυτρα οπως καναμε και εμεις μικροι

ρυζογαλο!!!

λατρεμενο γλυκο

κοπιαστε
Ασχετο.Λεμεσσο εισαι Χρυσανθε?
Σε 3 μερη εχω παει Κυπρο.Λεμεσσο,Λευκωσια και Αγια Ναπα.exciting.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top