Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γρήγορα στον Λέκκα για φυσιγγοπρομηθειες κ κροκέτες....yelling.
Κοίτα Τάσο, αυτή τη στιγμή ο Χρήστος παίζει να έχει και μεγαλύτερο στοκ από οποιαδήποτε κυνηγομαγαζο στην Εύβοια σε 28-32γρ
Κι άμα συνεχίσουμε με χρονιές σαν την περσινή, τον βλέπω να ανοίγει και μαγαζί στο τέλος να ξελασκαρει την αποθήκη
.hair. .hair. .hair.
 
Κοίτα Τάσο, αυτή τη στιγμή ο Χρήστος παίζει να έχει και μεγαλύτερο στοκ από οποιαδήποτε κυνηγομαγαζο στην Εύβοια σε 28-32γρ
Κι άμα συνεχίσουμε με χρονιές σαν την περσινή, τον βλέπω να ανοίγει και μαγαζί στο τέλος να ξελασκαρει την αποθήκη
.hair. .hair. .hair.
Κάποια στιγμή θα τα βγάλω φωτογραφία και θα συγκρίνουμε ποιος το έχει πιο μεγαλο ο Χρήστος η εγω!!!! Για το στοκ λεω!!!!

Άρχισε να βράζει ο τόπος και έχει και σκονη. Φέρνω γύρω να ανέβω στο πατρικό στο παλιό χωριό. 50 να έχει έξω , μέσα το βράδυ κοιμάσαι με κουβερτα. Αλλά το ξύπνημα στις 4 αντι στις 5 με δυσκολεύει!
 
Κοίτα Τάσο, αυτή τη στιγμή ο Χρήστος παίζει να έχει και μεγαλύτερο στοκ από οποιαδήποτε κυνηγομαγαζο στην Εύβοια σε 28-32γρ
Κι άμα συνεχίσουμε με χρονιές σαν την περσινή, τον βλέπω να ανοίγει και μαγαζί στο τέλος να ξελασκαρει την αποθήκη
.hair. .hair. .hair.
Είχε κάτι TORDO o Παπακωνσταντίνου μου ταίριαζαν καταπληκτικά στο baikal το 54αρι μου.
 
Και εδώ περα σήμερα ήταν η πιο ζεστη μέρα φέτος, και τώρα παρολο που έχει αερακι βράζει ο τόπος...
Αλλά αν δεν κάνει κ τωρα, ποτε θα κάνει...
Κ πολυ κράτησε η δροσιά....
Ρε ποτε να μην κανει! Αν βγει το κωλοκαιρι (οχι δεν το έχω γράψει λαθος) με 31-32 θα μας χαλαγε? Οχι! Και τα μπάνια μας θα κάναμε και τα κορίτσια θα τα πέταγαν όλα έξω έτσι και αλλιώς και δεν θα μας τσουρουφλιζε με 36++ όπως τωρα! Αυτές οι καυσωνικες μαλακιες μετα φέρνουν και μπουρινια και όλο και κάποιος την πληρωνει!
 
baikal το 54αρι μου.
Το κυνηγάς ακόμα Γιώργο?
Και τα μπάνια μας θα κάναμε και τα κορίτσια θα τα πέταγαν όλα έξω
Αυτές κ μεσα στο καταχείμωνο τα πετανε όλα....
Δεν τις πιανει τίποτα..
Αλοιμονο από εμάς φίλε μου.......... Χαχαχα
 
Το κυνηγάς ακόμα Γιώργο?

Αυτές κ μεσα στο καταχείμωνο τα πετανε όλα....
Δεν τις πιανει τίποτα..
Αλοιμονο από εμάς φίλε μου.......... Χαχαχα
Αρκετές φορές και σε περπατητο το κυνηγάω το 54αρι και ας είναι λίγο βαρύ.Η πλάκα είναι καμιά φορά που σηκώνονται μακριά οι "πιτσιλωτες" σιγουρεμενες και τις παιρνει η αριστερή κάννη και γίνονται χαρτοπολεμος.
 
Αρκετές φορές και σε περπατητο το κυνηγάω το 54αρι και ας είναι λίγο βαρύ.Η πλάκα είναι καμιά φορά που σηκώνονται μακριά οι "πιτσιλωτες" σιγουρεμενες και τις παιρνει η αριστερή κάννη και γίνονται χαρτοπολεμος.
Χε χε χε...... Οχι που θα την γλιτωναν......
Θα νομίζουν ότι είναι κάποιος κ κυνηγάει με τσοκ 5* χαχαχα..
 
Αρκετές φορές και σε περπατητο το κυνηγάω το 54αρι και ας είναι λίγο βαρύ.Η πλάκα είναι καμιά φορά που σηκώνονται μακριά οι "πιτσιλωτες" σιγουρεμενες και τις παιρνει η αριστερή κάννη και γίνονται χαρτοπολεμος.
Οπλάρα !!!
 
Εσυ κοίτα να το βγάζεις σεργιάνι εις τους κάμπους κ τα δασηηηηηηηηηηηηη(με κολλησε ο Σακηηηςςς)
Το άλλο το ξέρεις????
Στο κυνήγι ο Χρήστος δε φοράει ποτέ καπελοοοοοοο
Γιατιιιιιί;
Για να μην του το παίρνουνεεεεεεε οι τσιχλιτσεεεεεςςςςςςς
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top