Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χρυσανθε εδώ θεσ/νίκη το συνηθίσουν , μουστάρδα και κέτσαπ στο πιτογυρο βάζουν , εκτός αν πεις ότι δεν θέλεις , δεν ξέρω που έφαγες φίλε αλά στην περιοχή της Τούμπας έχει καλά μαγαζιά με πιτογυρα .
Σαμπως και εγω ξερω
.big smile.
Πρωτη φορα θεσσαλονικη και για πολυ λιγο εαν βγαλεις και την μια μερα που ειμουν με την εκδρομη του σχολειου του 1998

εψαχνα κατι να φαω στα πετακτα - με το τρεξιμο ειμουν

Ηταν σε εκεινη την γνωστη πλατεια που ειναι καθετη στον παραλιακο που παει στο λιμανι
Εκει που σουλατσαριζε το αγριογουρουνο προσφατα νομιζω ηταν φιλε
Δεν θυμαμαι το ονομα αυτη τη στιγμη
 
Καλησπερα σε όλους...

Καλησπερα σας
Από 10/06 έως 30/09 θα βρισκομαι με μετάθεση στην Ζάκυνθο. Υπάρχει κάποιος συνάδερφός από εκεί να με ενημερωσει εάν υπάρχει σκοπευτήριο sporting στο νησί??? Θα το εκτιμουσα.
Ευχαριστώ παρα πολυ.
Από ότι ξέρω όχι, μόνο σταθερου στόχου πιστολια, περιστροφα κλπ.....
 
Σαμπως και εγω ξερω
.big smile.
Πρωτη φορα θεσσαλονικη και για πολυ λιγο εαν βγαλεις και την μια μερα που ειμουν με την εκδρομη του σχολειου του 1998

εψαχνα κατι να φαω στα πετακτα - με το τρεξιμο ειμουν

Ηταν σε εκεινη την γνωστη πλατεια που ειναι καθετη στον παραλιακο που παει στο λιμανι
Εκει που σουλατσαριζε το αγριογουρουνο προσφατα νομιζω ηταν φιλε
Δεν θυμαμαι το ονομα αυτη τη στιγμη
Στην Πλατεία Αριστοτέλους λες , εκεί που έκανε βόλτα το αγριογούρουνο .Έτσι πως πάνε τα με τα μέτρα κατά του γιου μόνο ζωντανά θα κάνουν βόλτα στους δρόμους και πλατείες .
 
Στην Πλατεία Αριστοτέλους λες , εκεί που έκανε βόλτα το αγριογούρουνο .Έτσι πως πάνε τα με τα μέτρα κατά του γιου μόνο ζωντανά θα κάνουν βόλτα στους δρόμους και πλατείες .
Αυτη ειναι φιλε !
Ωραιος
Ευχαριστω!
 
Τα έβαζαν όλα πλούσια ρε φίλε, πολύ κρέας, πολύ πατάτα κλπ. Οι πίτες ήταν όμοιες με της Αθήνας αλλά όταν τις τύλιγες δεν άγγιζαν οι άκρες.
Και να φανταστεις οτι σημερα εφαγα τραχανα .hair.
Ευτυχως τα δεκατα επεσαν απο τον εμβολιασμο οποτε απο μεθαυριο ξεκιναει το ακονισμα των δρεπανιων bbq2

Καλησπερα Αρχοντες
 
Να μενεις απεναντι απο γυραδικο:p
Ευλογια η καταρα;
.big smile.
για βαλε μια φωτο οταν πηγες και οταν εφευγες.big smile.
Εγώ στην Θεσσαλονίκη εμένα ακριβώς απέναντι από πιτσαρία και σε απόσταση 50 μέτρων είχε 2 γυραδικα!!! Μιλαμε μόνο που έβγαινες στο μπαλκόνι από τις μυρωδιές άρχιζαν να τρέχουν τα σάλια. Πρώτη φορα που πήγα να πάρω πιτογυρα , έχοντας υπ'όψιν τα κανονικά που ετρωγα εδώ, παρήγγειλα 3 και έπαθα σοκ. Έβαζε ο τύπος και έβαζε πράμα μεσα!!! Τελικά κατάφερα τα 2!
 
Καλησπέρα σε ολη την παρέα.
Τωρα μαζευτηκα απο τις 6 το πρωι αφου μετα τη δουλεια εμπλεξα με την αλητεία των τάχα μαστόρων και τεχνιτών που πουλάνε επιστημη..
Και εγω νομιζα οτι σημερα που ανοιξαν τα συνορα
θα δω φωτο με φραπεδια στο καγκελο :rolleyes:
 
Τα τίμησα 5 χρόνια και με το παραπάνω!! Εμενα απέναντι από τον Μηνά (πείνας…Μηνάς) αλλά το μεγαλύτερο νομίζω το ειχε ο Πετούσης. Πω ρε τι μου θύμισες τωρα!
Παπαναστασίου έμενες δηλαδή. Κοντά μέναμε. Ποιά εποχή?
Ο γύρος στο Ηράκλειο περιέχει εκτός από μπόλικο κρέας, ντομάτα, γιαούρτι, κρεμμύδι και μισή μερίδα πατάτες περίπου.
Μιλάμε για τερα-γύρο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top