Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φάγαμε, χορτάσαμε, το Θεό δοξασαμε.
Να μαστε καλά και του χρόνου.
Το μεσημέρι χτύπησα μια φραπεδιά, αλλά είχα φάει τόσο πολύ που έπεσα στα καπάκια για ύπνο .very funny.
Όταν ξύπνησα έκανα μερικά χιλιόμετρα να έρθω στα ίσα μου, μάζεψα και μια χούφτα σπαράγγια τα τελευταία για φέτος.
Που σαι @Alex37 γιορτάζουν και οι φυσιγγαρες μας τα Lambro σήμερα.yelling.
 
Ωωωωωχχχ Παναγία μου , καλά πηγαμε! Κατσίκια , κοκορέτσια , τζατζικια και μπυρονια και παγωτινια για επιδορπιο και ΔΕΝ ειχαμε θεμα κοιλιακο!!!!! Εκανα και ενα δίωρο χαλαρό περπάτημα 18:00 με 20:00 και πλανταξα ρε γαμωτο. Πάρα πολύ ζέστη και εσταξα κανονικα!
 
Φάγαμε, χορτάσαμε, το Θεό δοξασαμε.
Να μαστε καλά και του χρόνου.
Το μεσημέρι χτύπησα μια φραπεδιά, αλλά είχα φάει τόσο πολύ που έπεσα στα καπάκια για ύπνο .very funny.
Όταν ξύπνησα έκανα μερικά χιλιόμετρα να έρθω στα ίσα μου, μάζεψα και μια χούφτα σπαράγγια τα τελευταία για φέτος.
Που σαι @Alex37 γιορτάζουν και οι φυσιγγαρες μας τα Lambro σήμερα.yelling.
Ωωωωωχχχ Παναγία μου , καλά πηγαμε! Κατσίκια , κοκορέτσια , τζατζικια και μπυρονια και παγωτινια για επιδορπιο και ΔΕΝ ειχαμε θεμα κοιλιακο!!!!! Εκανα και ενα δίωρο χαλαρό περπάτημα 18:00 με 20:00 και πλανταξα ρε γαμωτο. Πάρα πολύ ζέστη και εσταξα κανονικα!
Και του χρόνου. ....πάντα τέτοια παλικάρια .:)
 
Καλησπέρα σάς. ...πιστεύω ότι είμαστε όλοι καλά έτσι και δεν ξεφύγαμε πολύ. ..:D

Για το τέλος κάτι ελαφρύ. ....Για καπάκι.....View attachment 26538View attachment 26539
Εκ τη διαχείρισης,η φωτό σου είναι απαγορευτική προς δημόσια θέα...
Γι'αυτό με όλο το σεβασμό θα σε παρακαλούσα να διαγραφή το συντομότερο...αλλιώς θα τη σβήσω εγώ...στο λέω εεε.... .hair.
 
Χρόνια πολλά σέ όλους Χριστός Ανέστη, με την ευχή οτι του χρόνου θα είναι όλα όπως θά έπρεπε νά είναι και στο πασχαλινό μας τραπέζι θα λέμε για όμορφες και γεμάτες ιστορίες από τα κυνηγια της χρονιάς που θα έχει ήδη περάσει και παλι χρόνια πολλά στην κυνηγό παρέα μας και τις οικογένειες μάς.
 
Στην Ανάσταση κάθε χρόνο έχουν την τιμητική τους το ξέρω... Χρόνια του πολλά...
Καλημερα. Εχετε δίκιο! Ανάσταση και πρωτοχρονιά έχουν την τιμητική τους αυτα!!! Αφού έτσι κι αλλιώς το μπααααμ χρειάζεσαι μονο........
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top