Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χθες εκανα πλακα στον ψευτο-οικολογο απεναντι.Πηρα ενα δερμα καστορα του εβαλα
το δευτερο κουδουνακι της γατας και το κρεμασα στα καγκελα του μπαλκονιου.Εκλεισα
την μπαλκονοπορτα να μην βγει η γατα εξω και περιμενα.Το πρωι πηγα στον φουρνο
και μου λεει η τυπησα εκει...Βρε Αλεξανδρε...Εσυ δεν εχεις γατα στο σπιτι?Ναι της λεω...
Ειναι καλη?Τι ΧΡΩΜΑ ειναι?Σκουρο σηκωτι...Τα ματια της εγιναν σαν πιατακια φλυτζανιου
και αλλαξε 10 χρωματα!Ειχε παει ο μπαγλαμας το πρωι και ειχε βγαλει φιρμανι οτι την εγδαρα!
Αφου δεν μπορω να παω για κυνηγι,τουλαχιστον προσπαθω να γελαω λιγο με τα φρουτα.
Καλησπέρα!!!! Γλεντα τους! Χόρεψε τους στο ταψι! Fuck them!!!!!! Έτσι θέλουν οι παπαρες με καμμένη φλαντζα!!!!
 
Γύρισα πριν μια ώρα από το χωριό.
Δεν έχει ούτε αστυνομία πουθενά.
Μόνο πάνω στα διοδια της ανάληψης και αυτοί δεν ελέγχουν. Μόνο κάτι λίγα τυπικά αυτοκίνητα.
Άνετα πας όπου θες και κάνεις την ενασχόληση σου όπως κάνουν τόσοι τόσοι άλλοι.
Χωρίς να τους επιτρέπεται και αυτούς η μετακίνηση για άσκηση σε αποστασεις που το κάνουν.
Τες πα ο καθείς πράττει όπως κρίνε ο ίδιος, σύμφωνα με τα πιστεύω του και το τι λέει η ψυχουλα του.
Εχουμε σκληρο λοκ νταου τι δεν καταλαβενης...
 
Και μια πληροφορία για όσους είναι στην Β' εκλογική περιφέρεια Θεσσαλονίκης, όπως εγώ.

https://www.skai.gr/news/greece/the...urgos-kai-vouleytis-tis-nd-adam-regkouzas/amp
Συλληπτήρια στους δικούς του.
Να είναι καλά να τον θυμούνται.
Όπως και εμείς οι ψηφοφόροι του.

Κάποτε που είμασταν ψηφοφόροι της παράταξης τον τιμήσαμε.
Τώρα θα μας ψάχνουν.
Ήταν καλός άνθρωπος και εξάδελφος ενός πολύ φίλου μου.Ανεξάρτητα με τι κάνω τώρα θα τον θυμάμαι με καλή ανάμνηση.Ο Θεός να τον αναπαυσει.
 
Καλησπέρα σας.
Σήμερα πηγα για κάποιες ωρες στη δουλειά και μετά ειχα άλλα τρεχάματα . Αυτό που ειδα στις μετακινήσεις απο κόσμο ήταν το κάτι άλλο. Οι πλατείες ήταν πλημμυρισμένες από κόσμο.Έχασα την υπομονή μου και έβριζα οτι μπορει να φανταστεί άνθρωπος. Στο τέλος δεν θα μας εχει δημιουργήσει ο κορονοιος προβλήματα ,αλλα αυτοί οι καριόληδες με τις επιλογές τους.
Το ωραιότερο βέβαια ειναι ότι όλα χρεώνονται στον Χαρδαλιά. Ακόμη στις ανακοινώσεις κυν.συλλόγων. Ετσι τους βολεύει βέβαια γιατί έτσι δίνουν άλλοθι στον Κούλη .Και να ειστε σίγουροι πως αυτοί θα ειναι οι πρώτοι που θα φροντίσουν να τα έχουν ξεχάσει όλα ,οταν έρθει η ώρα της κάλπης.
Τελικά ποιος κυβερνά αυτόν τον τόπο,ο Κούλης ή η Κούλα ; Μάλλον ο Χαράλαμπος. :cool:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top