Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ευτυχώς έχω υπηρεσία και χαμένο ΣΚ οπότε δεν τις κόβω με την απαγόρευση.
Δεν θα αντέξω άλλο όμως γιατί καιρό προηγούμενο ΣΚ πάλιεσα ήμουν.
Το επόμενο πρώτα ο θεός την υγεία μας να έχουμε θα εξόρμησω για τάισμα αδέσποτων;).
 
Βρε Κυριακο μου , ειναι δυνατον να μας εχουν μεσα στα σπιτια....απο την στιγμη που κουνιουνται ολα....Εχθες
με ενα 4ρι - 5ρι δεν ξερω ποσο ηταν.....επεσαν αλλα 100 σπιτια....Ποιος εχει τα ουμπαλα για να μας υποχρωσει
να μεινουμε μεσα στα σπιτια μας???
Φιλε αν δεν εχει εκδοθει αυτο που λες σε ΦΕΚ απλα ατυπα παρανομειτε. Σορρυ που στο λεω και με μεγαλη συμπαθεια για οτι περνατε.
 
Mεχρι να τις εξετασουν τις ενστασεις μας περασε το 3βδομαδο. Μπεεεεε ολοι μας
Έστω και μετά το διαβολο-3βδόμαδο, ας αρθεί η κυνηγο-απαγόρευση και πάλι καλά θα είναι, διότι η καραντίνα αποκλείεται να διαρκέσει μόνο αυτές τις 3 διαβολο-βδομάδες...! Θα πάρει τουλάχιστον άλλη τόση παράτα...! Ας κυνηγάμε τουλάχιστον στην παράτα...! Κέρδος θα 'ναι κι αυτό για τα μας...!
 
Last edited:
Φιλε αν δεν εχει εκδοθει αυτο που λες σε ΦΕΚ απλα ατυπα παρανομειτε. Σορρυ που στο λεω και με μεγαλη συμπαθεια για οτι περνατε.

Ειλικρινα δεν ξερω αν παρανομω ατυπα οπως και οι υπολοιποι.....αυτο που ξερω ειναι οτι εχει κανει
1200+ μετασεισμους....και ολοι ειμαστε στην ''τσιτα''. Λενε οτι ο μεγαλυτερος που περιμενουν θα ειναι 5,5
ριχτερ.....ποιος το υπογραφει αυτο ?? Μονο ο θεος ξερει....κοιταω λοιπον να ειμαι ''ετοιμος'' και
προετοιμασμενος για καθε ενδεχομενο. Παραλληλα επειδη δεν γνωριζει κανεις ποσο λαδι εχει το καντηλι του......
πηγα και εκανα το απογευματινο μου κυνηγι...και γυρισα......χωρις να με ενοχλησει κανεις...
Και η ζωη συνεχιζεται φιλε μου!!!! :)

Καλησπερα παλικαρια , παντα με υγεια!!!! :)
 
Στην εφαρμογη KENTAYROS.TV μιλησε ο κοs Σωκρατηs Φαμελοs πρωην υπουργοs περιβαλλοντοs και απευθυνομενοs στον Χαρδαλια ειπε
οτι το κυνηγι ειναι αποκλειστικη αρμοδιοτητα του υπουργου περιβαλλοντοs και κανενοs αλλου. Προτεινε πολλα μετρα και στο τελοs ειπε
" αν δεν μπορουν να κυβερνησουν να παραιτηθουν" . Αλλα που τετοιο πραγμα βλεπειs ,oπωs ειπε και ο ιδιοs ειναι απασχολημενοι στο ξεπουλημα ακομα και των καμπαναριων απο τιs εκκλησιεs.
( Στον δευτερο δεν εβαλα μπροστα το κοs γιατι αυτη η λεξη κερδιζεται δεν υποχρεωνεται )
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top