Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν μπορούσα να έρθω, δεν γινόταν. Το προσπάθησα. Έστω για να τους δω, χέστηκα για το κυνήγι. Τώρα ποιος ξέρει πότε θα μας αφήσουν. Σκέφτομαι τρόπους, ο πατέρας μου είναι 74 και μόνος του εκεί, μόνο τον Μάικ έχει συντροφιά. Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το βοήθεια σε πρόσωπα που τη χρειάζονται και να πάω;
Ελιές δεν έχω Γιώργο, ευχαριστώ πολύ.
Φίλε πες του πατέρα σου να σου στείλει ενα μνμ ότι χρειάζεται χρήματα ή κάποια άλλη βοήθεια και στειλε μνμ στο κωλονουμερο και πήγαινε να τον δεις.
Γράψ τους στα μέζεα σου και πήγαινε στον πατέρα σου.
Εγώ έτσι κάνω για τους δικούς μου και την γιαγιά μου που είναι 90+.
Εκτος κι αν φοβάσαι μήπως τον κολλήσεις κατι οπότε αλλαζει το θέμα.
 
Tελικα εδω στην Σαμο το κυνηγι δεν απαγορευτικε.....συνεχιζουμε κανονικα....μεχρι νεωτερας. :)
Καλημέρα Νίκο. Από αστυνομία δηλαδή σας είπαν πηγαίνετε ελεύθερα και δε τρέχει τίποτα; Οι υπολοιποι θηροφυλακες δασαρχείο σύλλογοι δεν έχουν πρόβλημα...το δήλωσαν παντού νομίζω...
 
Καλημέρα Νίκο. Από αστυνομία δηλαδή σας είπαν πηγαίνετε ελεύθερα και δε τρέχει τίποτα; Οι υπολοιποι θηροφυλακες δασαρχείο σύλλογοι δεν έχουν πρόβλημα...το δήλωσαν παντού νομίζω...

Στρατο δεν το διατυπωσα σωστα φιλε!!! Λοιπον ισχυει και εδω οτι και στην υπολοιπη Ελλαδα δλδ μαγαζια
καφετεριες κτλ. Δεν εχουμε ομως απαγορευση κυκλοφοριας....κυκλοφορουμε ελευθερα χωρις να στελνουμε SMS.
Πηγα στον κυνηγετικο συλλογο ηταν κλειστος....βρηκα ομως τον θηροφυλακα.....ο οποιος μου ειπε οτι δεν
τους εχει ερθει καμια αποφαση για απαγορευση κυνηγιου. Κυνηγαμε κανονικα μεχρι νεωτερας.
Η αστυνομια δεν εχει καμια δουλεια με το κυνηγι....κοιταει μονο για μασκες...και αν ειναι κλειστα τα μαγαζια.
 
Δεν εχουμε ομως απαγορευση κυκλοφοριας....κυκλοφορουμε ελευθερα χωρις να στελνουμε SMS.
Ε τότε είναι άλλη Ελλάδα εκεί. Γιατί εδώ σε σταματάει ο μπάτσος και αν δεν έχεις στείλει sms πάει το 300αρι γόνα.
 
Ε τότε είναι άλλη Ελλάδα εκεί. Γιατί εδώ σε σταματάει ο μπάτσος και αν δεν έχεις στείλει sms πάει το 300αρι γόνα.

Βρε Κυριακο μου , ειναι δυνατον να μας εχουν μεσα στα σπιτια....απο την στιγμη που κουνιουνται ολα....Εχθες
με ενα 4ρι - 5ρι δεν ξερω ποσο ηταν.....επεσαν αλλα 100 σπιτια....Ποιος εχει τα ουμπαλα για να μας υποχρωσει
να μεινουμε μεσα στα σπιτια μας???
 
Βρε Κυριακο μου , ειναι δυνατον να μας εχουν μεσα στα σπιτια....απο την στιγμη που κουνιουνται ολα....Εχθες
με ενα 4ρι - 5ρι δεν ποσο ηταν.....επεσαν αλλα 100 σπιτια....Ποιος εχει τα ουμπαλα για να μας υποχρωσει
να μεινουμε μεσα στα σπιτια μας???
Σωστός. Δεν το είχα σκεφτεί αυτό Νίκο. Δεν μου έμεινε και μυαλό....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top