Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ανεβασε δοσολογια κουταλια της σούπας .sarcastic.
Γεια σας κύριοι.
Δεν πινεται οπως κ να τον κανω γιατι δεν μου αρεσει η γευση...
Μου κανανε σαμποταζ οι πουστηδες να μην μπορω να απολαυσω τον καφε μου... .sarcastic.
και μιλαμε οτι ειναι ιερη η στιγμη αυτη οχι μαλακιες...sarcastic.
 
Καλησπέρα σας!!
Ώρα για χαλάρωση.

Καλησπέρα λεβεντιες.
Ώρα για εναν πολύ πολυ παγωμένο , μπας και συνέλθω απο τον πονοκέφαλο που κρατάει απο χθες.
Κι εγώ τα ίδια χάλια από χθες.....εισπνέουμε αλουμίνιο από το ράντισμα που μας κάνουν.... .sarcastic.
 
Καλησπέρα σας!!
Ώρα για χαλάρωση.


Κι εγώ τα ίδια χάλια από χθες.....εισπνέουμε αλουμίνιο από το ράντισμα που μας κάνουν.... .sarcastic.
Επρεπε να σε ειχα εδω προχτες το μεσημερι να γελαγες....
ενας μαλακας αγγλος πηγε στο αντιθετο ρευμα κυκλοφοριας κ επεσε πανω στον γυφτο με τα καρπουζια...μετωπικη..γερο τρακαρισμα και καμια δεκαρια καρπουζια μεσα στον δρομο.. ο γυφτος να βριζει ο αγγλος να μην καταλαβενει τι του λεει κ ο αστυνομος να προσπαθει να βαλει ταξη..
Μα εχει δικιο..του χαλασε το καταστημα που μεσα στο δρομο το εχει ο κακομοιρης... .sarcastic.
 
Για όλα φταίνε οι Κυνηγοί και οι Τσοπάνηδες που εγκλωβίζουν 500 κιλά αρκούδες και τις εκμεταλλευτονται :oops:
Μάλλον οι Συνάδελφοι Κυνηγοί τον ελεύθερο τους χρόνο
τις βάζουν να χορεύουν στα πάρκα και τις πλατείες για να βγάζουν τα έξοδα της εφορίας και του ΕΝΦΙΑ
.very funny. .very funny. .very funny.
 
Επρεπε να σε ειχα εδω προχτες το μεσημερι να γελαγες....
ενας μαλακας αγγλος πηγε στο αντιθετο ρευμα κυκλοφοριας κ επεσε πανω στον γυφτο με τα καρπουζια...μετωπικη..γερο τρακαρισμα και καμια δεκαρια καρπουζια μεσα στον δρομο.. ο γυφτος να βριζει ο αγγλος να μην καταλαβενει τι του λεει κ ο αστυνομος να προσπαθει να βαλει ταξη..
Μα εχει δικιο..του χαλασε το καταστημα που μεσα στο δρομο το εχει ο κακομοιρης... .sarcastic.
Μη πας μακριά..... .sarcastic. .sarcastic. ...σήμερα το πρωί στις 06:30 έπεινα καφέ στο μπαλκόνι ως ότου να χαράξει....περνάει ένα Fiat λευκό μαλλιά κουβάρια με τη μουσική τέζα.......έρε κ@υλες λέω....sarcastic. αμέσως έφυγα για κυνήγι κ το βρείκα τουμπαρισμένο 1χλμ από το σπίτι μου.....με τις ρόδες να μουτζώνουν τν ουρανό.....sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Καλησπέρα παίδες.
Καλησπέρα,ελεύθερη μέρα λέγαμε σήμερα θα πάμε για τρυγόνια λέγαμε, αλλα ήρθε και έδεσε η απρόοπτη δουλειά.Ωραίο μεσημεριανό και ξανά πίσω για δουλειά.View attachment 15339
Ποντίκι κοκκινιστό είναι? .sarcastic.
 
τον ματιασες τον ανθρωπο ρεεεε και παρακατω κοντεψε να αφησει τα κοκκαλα του....sarcastic.
Τα τσιγάρα τα ποτά κ τα ξενύχτια, έχουν κλείσει τα καλύτερα τα σπίτια.....τα προβλήματα τα αισθηματικά, βράδια γίνονται, βασανιστικά.... .sarcastic. .sarcastic.
Εγώ του φταίω;;; .sarcastic..sarcastic.
 
Καλησπέρα,ελεύθερη μέρα λέγαμε σήμερα θα πάμε για τρυγόνια λέγαμε, αλλα ήρθε και έδεσε η απρόοπτη δουλειά.Ωραίο μεσημεριανό και ξανά πίσω για δουλειά
Μη πας μακριά..... .sarcastic. .sarcastic. ...σήμερα το πρωί στις 06:30 έπεινα καφέ στο μπαλκόνι ως ότου να χαράξει....περνάει ένα Fiat λευκό μαλλιά κουβάρια με τη μουσική τέζα.......έρε κ@υλες λέω....sarcastic. αμέσως έφυγα για κυνήγι κ το βρείκα τουμπαρισμένο 1χλμ από το σπίτι μου.....με τις ρόδες να μουτζώνουν τν ουρανό.....sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Το μάτιασες !!! .sarcastic.
 
Να έκανες λίγο υπομονή βρε!Να μαζευες κανένα άλλο και να τα έφτιαχνες.Οχι ένα!
Τι να μαζέψω;.yel.Καλά τα λες αλλά δεν κινείται τίποτα,άσε που θα ξαναβγούμε κοντά στα μπασίματα τώρα.Η γεύση μετράει και όχι η ποσότητα!;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top