"Κυνηγετική Γωνιά"

Kostas ContraDosi

Moderator
Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Καλημερα με καφε και διάβασμα ετοιμαζομαι να βγαλω την 1η μου αδεια.sarcastic..sarcastic.Δίνω την Τέταρτη :):)medieval boy names
Άντε μικρέ!!
Καλή επιτυχία και με προσοχή!!
Να είσαι συνετός κυνηγός φίλε...μπροστά σου θα το βρεις....
Παν μέτρον άριστον.!!

Περιοχή
Αθήνα -Τζουμέρκα
Όνομα
Δημήτρης
Καλησπέρα σε όλους!
Πάει και αυτός ο μήνας,λίγο έμεινε..
Το θέμα ειναι να φτάσουμε στον μήνα που αρχίζει απο "Ο"
Ολοι οι αλλοι ειναι απλά σαπουνοφουσκες της μιας μέρας. ;)

Kostas ContraDosi

Moderator
Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Θέλω καλύμπρα....ξεπατωθείκαμε στη δουλειά.....πήραν όλοι τα Κ.Ε.Α, συντάξεις κτλ κ ψωνίζουν δίχως αύριο....

Έρχεται μια θαλασσοχελώνα στο μαγαζί 200kg.... κ μου λέει...μήπως έχετε φρουί ζελέ με στέβια και πτι-μπερ με στέβια;;; .pray to God..pray to God....μου'ρθε να της πω: τη να το κάνεις μωρή μπαλότσα το στέβια....ψάξε να βρεις κανά χοιρινό που μεγάλωσε με φυτά στέβια μπας κ χορτάσεις.........ρε τη άλλο θα ακούσουνε τα μάτια μας κ τη θα δουν τ'αυτιά μας....yel..yel..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Καλησπέρα παίχτες.....beer.

Περιοχή
ΡΕΘΥΜΝΟ
Όνομα
ΣΤΡΑΤΟΣ
Θέλω καλύμπρα....ξεπατωθείκαμε στη δουλειά.....πήραν όλοι τα Κ.Ε.Α, συντάξεις κτλ κ ψωνίζουν δίχως αύριο....

Έρχεται μια θαλασσοχελώνα στο μαγαζί 200kg.... κ μου λέει...μήπως έχετε φρουί ζελέ με στέβια και πτι-μπερ με στέβια;;; .pray to God..pray to God....μου'ρθε να της πω: τη να το κάνεις μωρή μπαλότσα το στέβια....ψάξε να βρεις κανά χοιρινό που μεγάλωσε με φυτά στέβια μπας κ χορτάσεις.........ρε τη άλλο θα ακούσουνε τα μάτια μας κ τη θα δουν τ'αυτιά μας....yel..yel..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Καλησπέρα παίχτες.....beer.
Ρε συ άλλου το πήγαινε το κορίτσι...εσύ στο κόσμο σου... Μια "εξυπηρετήση" ήθελε από σένα....sex hard.
και τάχα μου έψαχνε στέβια και μπισκότα....;)

Kostas ContraDosi

Moderator
Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Ρε συ άλλου το πήγαινε το κορίτσι...εσύ στο κόσμο σου... Μια "εξυπηρετήση" ήθελε από σένα....sex hard.
και τάχα μου έψαχνε στέβια και μπισκότα....;)
Και τη είμαι εγώ ρε;;; Μηχάνημα λυποαναρόφησης;;;;; .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.