Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λεω κ εγω τι διαολο περονοσπορος επεσε κ χαθηκαν τα baikal.. .yel.
Ευτυχως με προλαβατε πριν βαλω λουκετο...yel.

Να σας βαλω κ μια παλια διαφημιση ετσι για τα καλοριζικα... .sarcastic.
0-02-05-3713780b18e9d1628368b80b90b8c56b8bff4201e51e9bb5fe4f87cc6b4b0eef_823ee30b.jpg ... 0-02-05-cf634e99e032bf5a8005b137631c12a7527b4b206fe7d78b50ef24c789adfc7d_c85c95f5.jpg
Εδώ σε έχω. 25ετίας :D πάτα πάνω τους ;)
 
Χθες ανέβεικα Αμαλιάδα για κάτι ψιλοδουλειές.....σε απόσταση 1χλμ μεσ την πόλη 3 πετάχτεικαν από τα STOP με τα αυτοκίνητα.....ο 3ος την πλήρωσε τη νύφη......έβγαλα τα αποθημένα από τους άλλους 2.....ξεβράχνιασα ο άνθρωπος.....sarcastic..sarcastic..sarcastic. καθάρισε κ η φωνή μου βρε αδελφέ.....sarcastic..sarcastic.
Το να ανοιξεις το παραθυρο και να αρχισεις τα Γαλλικα,παει στο διαλο Κωστη.
Εδω μιλαμε για τροχαιο χεσε μεσα....Ακομα δεν εχω ηρεμησει με αυτο που ειδα.
Θελει μεγαλη προσοχη και τυχη μαζι.
 
Το να ανοιξεις το παραθυρο και να αρχισεις τα Γαλλικα,παει στο διαλο Κωστη.
Εδω μιλαμε για τροχαιο χεσε μεσα....Ακομα δεν εχω ηρεμησει με αυτο που ειδα.
Θελει μεγαλη προσοχη και τυχη μαζι.
Πλέον πρέπει να τα αντιμετωπίζουμε όλα σαν αόρατα ΣΤΟΠ,γιατί αλλιώς δεν αργεί να γίνει το κακό.
 
Πλέον πρέπει να τα αντιμετωπίζουμε όλα σαν αόρατα ΣΤΟΠ,γιατί αλλιώς δεν αργεί να γίνει το κακό.
Αμα εισαι στην Αθηνων κορινθου με πρασινα φαναρια και σου πεταχτει απο ξεξια καθετα Χρηστο
θες Αγιο και ενα κασονι λαμπαδες μαζι.Ηταν και επαγγελματιας ταξιτζης.Το παλικαρι τι εφταιγε δεν
μπορω να καταλαβω.
 
Αμα εισαι στην Αθηνων κορινθου με πρασινα φαναρια και σου πεταχτει απο ξεξια καθετα Χρηστο
θες Αγιο και ενα κασονι λαμπαδες μαζι.Ηταν και επαγγελματιας ταξιτζης.Το παλικαρι τι εφταιγε δεν
μπορω να καταλαβω.
Όχι φίλε.
Ο ταξιτζής κ ο λεωφοριατζής έχει το δικαίωμα να σου πεταχτεί στα 10m.....αν όμως εσύ τους πεταχτείς αφρίζει το σκυλί από κόρνες κ φωνές από δαύτους.....
 
Ο ταξιτζής κ ο λεωφοριατζής έχει το δικαίωμα να σου πεταχτεί στα 10m...
Και προτεραιοτητα σε αγροτικους δρομους εχει αυτος που ειναι απο το χωριο.
Ξεκινησαμε με το παλικαρι μαζι απο τα φαναρια στο παλατακι.Στα φυτορια πιο
πανω σταματησα με την μηχανη να ρωτησω και μολις εφτασα στο φαναρι του
Δαφνιου τον βρηκα στο απεναντι ρευμα.Αν δες ειχα σταματησει,ενας Θεος ξερει.....
 
View attachment 13848 ... View attachment 13849
Εδώ σε έχω. 25ετίας :D πάτα πάνω τους ;)
Μπροστα μου τις εχω.. .sarcastic.

Αμα εισαι στην Αθηνων κορινθου με πρασινα φαναρια και σου πεταχτει απο ξεξια καθετα Χρηστο
θες Αγιο και ενα κασονι λαμπαδες μαζι.Ηταν και επαγγελματιας ταξιτζης.Το παλικαρι τι εφταιγε δεν
μπορω να καταλαβω.
Μα πως θα προλαβει την κουρσα..Σαν επαγγελματιες οδηγοι πρεπει να δινουν το καλο παραδειγμα...
Αυτα τα περιστατικα δυστηχως δεν θα σταματησουν ποτε να υπαρχουν γιατι παντα κ παντου θα υπαρχουν ανεγκεφαλοι..
Εκτος κ αρχισουν για καθε σοβαρη παραβαση να κατασχουν διπλωματα τοτε το συζηταμε...ισως..
 
Και προτεραιοτητα σε αγροτικους δρομους εχει αυτος που ειναι απο το χωριο.
Ξεκινησαμε με το παλικαρι μαζι απο τα φαναρια στο παλατακι.Στα φυτορια πιο
πανω σταματησα με την μηχανη να ρωτησω και μολις εφτασα στο φαναρι του
Δαφνιου τον βρηκα στο απεναντι ρευμα.Αν δες ειχα σταματησει,ενας Θεος ξερει.....
Θα ετρεχε λογικα και ο μηχανοβιος...Πεταχτηκε και ο αλλος..Τρεχογυρευοπουλος....Τι τις θελετε τις μηχανες..Τρακαρα πριν 5 χρονια μηχανη με μηχανη χωρις γρατσουνια..2 μερες μετα την διαολοστειλα κανονικα...
 
Ειναι θεμα παιδείας και εφαρμογης του νομου ο οποιος σου κοβει τα μπαλάκια.
Δυστυχώς δεν έχουμε ούτε το ενα ούτε το άλλο και δε λεμε να συμορφωθουμε.
Από κει και πέρα ,νιος , γέρος,ταρίφας ,φορτιγατζής , πεζός ή μηχανόβιος , όλοι το ιδιο είμαστε λαός και Κολωνάκι.
Το λεω λιγο ευγενικά για να μην πω αλλιώς τι είμαστε.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top