Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πολυ μα παρα πολυ καλησπερα μας.. .cofee.






Τι φυσιγγια βαζεις 35Α?.sarcastic.
Μου ελεγε ενας ηλεκτρολογος(αφασια..) πως οταν ηταν νεος ειχε ενα mate 50cc κ ενα καφασι πισω κ το φορτωνε,κομπρεσερ κ αλλα εργαλεια, κ πηγενε για δουλεια κ μια ξυλινη πινακιδουλα "εκτελουνται ηλεκτρολογικα εργα"
Την πρωτη του εγκατασταση την εκανε σε ενα σπιτι μιας γριας:
Και οπως σηκωνω τις ασφαλειες ωωω σμπαρααα ωωω σμπαραααααα παναγια μουου..
Μου λεει η γρια τι εγινε,ντραπηκα κ τις ειπα πως εδωσαν ελλατωματικες ασφαλειες...very funny.

Τι γελια ειχα ριξει με αυτο τον ανθρωπο δεν λεγεται..
Εβγαζες τον πινακα κ ειχαν μονο δυο διαφορετικα χρωματα τα καλωδια,οτι ειχε εβαζε....very funny.
 
Πολυ μα παρα πολυ καλησπερα μας.. .cofee.






Τι φυσιγγια βαζεις 35Α?.sarcastic.
Μου ελεγε ενας ηλεκτρολογος(αφασια..) πως οταν ηταν νεος ειχε ενα mate 50cc κ ενα καφασι πισω κ το φορτωνε,κομπρεσερ κ αλλα εργαλεια, κ πηγενε για δουλεια κ μια ξυλινη πινακιδουλα "εκτελουνται ηλεκτρολογικα εργα"
Την πρωτη του εγκατασταση την εκανε σε ενα σπιτι μιας γριας:
Και οπως σηκωνω τις ασφαλειες ωωω σμπαρααα ωωω σμπαραααααα παναγια μουου..
Μου λεει η γρια τι εγινε,ντραπηκα κ τις ειπα πως εδωσαν ελλατωματικες ασφαλειες...very funny.

Τι γελια ειχα ριξει με αυτο τον ανθρωπο δεν λεγεται..
Εβγαζες τον πινακα κ ειχαν μονο δυο διαφορετικα χρωματα τα καλωδια,οτι ειχε εβαζε....very funny.
Επισκευές ανατινάξεις....το mate το 50cc... .yelling. .very funny.
 
Επισκευές ανατινάξεις....το mate το 50cc... .yelling. .very funny.
Εκανε κ τον κυνηγο καποτε κ πηγα μαζι του μια φορα να γελασω..
Ο γκεκας μυριζε κατω κ αυτος κλωτσαγε οτι θαμνο εβρισκε..κ ο σκυλος με δυο κουδουνακια..
Τον ρωτησα κ μου λεει μπορει να βουλωσει το ενα απο τα ξεροχορτα...

.very funny..very funny.
 
Πολυ μα παρα πολυ καλησπερα μας.. .cofee.






Τι φυσιγγια βαζεις 35Α?.sarcastic.
Μου ελεγε ενας ηλεκτρολογος(αφασια..) πως οταν ηταν νεος ειχε ενα mate 50cc κ ενα καφασι πισω κ το φορτωνε,κομπρεσερ κ αλλα εργαλεια, κ πηγενε για δουλεια κ μια ξυλινη πινακιδουλα "εκτελουνται ηλεκτρολογικα εργα"
Την πρωτη του εγκατασταση την εκανε σε ενα σπιτι μιας γριας:
Και οπως σηκωνω τις ασφαλειες ωωω σμπαρααα ωωω σμπαραααααα παναγια μουου..
Μου λεει η γρια τι εγινε,ντραπηκα κ τις ειπα πως εδωσαν ελλατωματικες ασφαλειες...very funny.

Τι γελια ειχα ριξει με αυτο τον ανθρωπο δεν λεγεται..
Εβγαζες τον πινακα κ ειχαν μονο δυο διαφορετικα χρωματα τα καλωδια,οτι ειχε εβαζε....very funny.
Στο χωριό είχαμε και μεις ένα αλλά υδραυλικός ,(Στο επάγγελμα μηχανικός του ΕΝ) πιτσιρικάς του χα κάνει την ζωή μαρτύριο .sarcastic. . Είχε ένα Honda cc50 και ένα πλαστικό με καπάκι για εργαλειοθήκη, το ποιο συχνό φαινόμενο ήταν να του το πάρω να του το κρύψω ενώ αυτός έπαιζε μπιλοτα στο καφενείο, μια φορά δεν ξέρω πώς μου κόψε την εργαλειοθήκη την είχε δεμένη με σύρμα την ανοίγω και πετάω όλα τα εργαλεία μέσα στα χόρτα στο διπλανό χωράφι και την γεμίζω πέτρες. Αλλά άμα θέλει η κωλοτυχη.sarcastic..very funny. όμως, χτυπάει το τηλέφωνο του καφενείου για βλάβη σε ένα σπίτι στο διπλανό χωριό, πετάγεται φουριοζος γκαζωνει και φεύγει .very funny.φαντάζεστε τι έγινε στον γυρισμό.
 
Τι εργαλειοθηκη ειχε απο τις παλιες μεταλλικες που ζυγιζαν περισσοτερο απο τα εργαλεια .very funny.
Όχι πλαστική μια καφέ ήταν ,τι του χα κάνει αυτού του ανθρώπου , πέρσι ήρθε να δει τα εγγονάκια του και καθόμασταν στο καφενείο και έλεγε ιστορίες στους άλλους που του κάνα τον βίο αβιωτο και γελούσε.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top